Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk

Strzegom

Opinie o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk

Pracuś

Firma płaci 8-10 zł Polakom a Ukraińcy Zaczynaja od 14 zł netto plus mieszkania i premie to są dopiero jaja a firmie zewnętrznej płaca 30zł Niech mi dadzą 44zl h i tez będę sobie ZUS opłacał sam :))) ta firma po odejściu pana Henia powinna przestać istnieć bo się ośmieszają . Od czasów pana prezesa zabrano nam socjalne chociaż nigdy go nie było ( zrobili sobie kostkę przed biurami za mlny za socjalne ) zabrano nam premie z 60 proc na 15 proc wiec niskie wypłaty nadrabiała premia a teraz? Po 22 latach pracy maja po 3200 brutto . Ja przyszedłem na 2200 brutto i po roku odszedłem bo to kpina a obiecali złote góry na rozmowie.

Siostrunia

Po co piszesz bzdury i wprowadzasz w błąd szukających pracy W tej firmie nigdy nie było przyjęć sprawdziłam kilka razy Więc poco piszesz bzdury

Europa

Szesnastoletni uchodźca z Syrii stanął przed sądem w Kolonii, oskarżony o przygotowywanie zamachu bombowego w porozumieniu z ISiS. Znaleziono u niego materiały do produkcji bomby, a na telefonie nadsyłane przez ISIS instrukcje do jej sporządzania. Grozi mu 5 lat pobytu w domu poprawczym. Policję zaalarmowali pracownicy i współmieszkańcy z ośrodka dla uchodźców, w którym nastolatek mieszkał. Takich młodych przybyszów jest setki jak nie tysiące.

Jonny

Joanna stuknij się w pusty łeb Zanim coś pustego napiszesz

europejczyk

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy." Alli.

al

Opinia została dodana po wizycie w komisie Eksperta AUTOTESTO.pl w celach oględzin auta przed zakupem. Oględziny auta: HYUNDAI I30 HATCHBACK 2009. Ocena komisu: Stan faktyczny pojazdu okazał się być zgodny ze stanem opisywanym w ogłoszeniu internetowym. "STAN FAKTYCZNY JEST ZGODNY Z OGŁOSZENIEM. POJAZD JEST ZADBANY, CZYSTY, WRĘCZ IDEALNY. BRAK RÓŻNIC." "NA TEMAT SAMEGO POJAZDU I JEGO NAPRAW NIE MIAŁ NIC DO POWIEDZENIA. ZACHĘCAŁ DO KUPIENIA TEGO POJAZDU." Weryfikował: Ekspert www.autotesto.pl

Joanna

@donosik a jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Coś od tamtego czasu uległo poprawie?

Echo

Rucia masz rację w świętokrzyskim to sama klepanka wien coś na ten tamat

donosik

ludzie to co się wyprawia z pracownikami w tym sklepie to normalny cyrk ,powyrzucali kasjerów a teraz oraią ludźmi z działów którzy ze swoja robota nie mogą nadążyć ,normalna masakra pracować tam się odechciewa jak można w takim okresie letnim wpadać na takie mądre pomysły, pogratulować na kasach siedzą spoceni po krocze zalatani potem pracownicy działowi którym daleko do wiedzy i umiejętności kasjerów a propos może by tak samo kierownictwo tam usiadło i pokazało co potrafi -bo nas wysyłają a sami się bronią rekami i nogami ,są tacy co nawet kasy nie umieją obsługiwać a wielcy kierownicy z nich to oni powinni umieć wszystko a nie tylko swoje mądrości wygłaszać innym

Nick

Sory napisał dobrze Też tak mam

@Mario

Ty kupujesz ty wybierasz ty decydujesz ty jesteś mondry ty się znasz ty naprawiasz Po co ci szamochód jak z kaźym uźywanym duźe koszty uźytkowania paliwo naprawy oc ja tam jeźdzę na stopa i za fri Chwilę pomachasz i jedziesz co do liczników w polsce to przelicznik jest taki diesel 30 000 km rocznie minimum razy ilość lat benzyna min.12000 km razy ilość lat Pozatym to strona dla szukających pracy więc proszę pisać o zatrudnieniu Polecam

sory

Tolek@ kup sobie rower tylko nim nie jeździj bo może się popsuć

Tolek

a ja kupiłem nowego Forda i też się psuję w ciągu pół roku 9-razy na serwisie

ja 33@ pusak

ludzie poco piszecie takie bzdury to strona dla osób szukających pracy. powiem krótko baranie zmień mechanika albo samochód

ja33

Nie polecam,auto zakupione w pażdzierniku-co miesiąc u mechanika!!!!

Joanna

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń .

Henryk

Szukam pracy umysłowej mogę pracować w domu w godzinach popołudniowych bo długo śpię do dwóch godz.dziennie nie lubię się przepracować no i pracę trzeba szanować wynagrodzenie minimum 4500 zł z urlopu nie muszę korzystać wolę zapłatę za urlop

wwik

tv plazma

Prezydent

Ludzie szukacje pracy czy palicie głupa

Mac

Polecam Fajne Autka

rex

Kupujecie 10-15 letnie stare szroty i chcecie żeby wam je ktokolwiek naprawiał .stuknijcie się w puste łby. Ja jak sprzedałem swoje Mondeo 2001 to gościu po trzech miesiącach chciał kasę bo mu sprzęgło siadł. Skończony deb...il . Sprzedałem auto bo stare i nie chciałem do niego więcej dokładać. po rozmowie telefonicznej powiedziałem mu grzecznie że może jedyne co dostać to kopa.

mis
@rex 04.02.2017 14:59

popieram to są pajace myślą że nie będzie sie psuł przez 10 lat

cezary

Nie no komis w warszawie odpada ! W Krakowie tez widziałem

Vectra

Nie kupujcie tam samochodów. Kupujesz tam samochud i po kilku dniach zaczyna się psuć i mówią żebyś wymieniał wszystko po kolei. Próbują się wymagać od odpowiedzialności co sprzedają. Ale na takich sa jeszcze paragrafy i instytucie które się tym zajmują.

Warszawiak
@Vectra 15.01.2017 13:06

Jak czytam wasze opinie to sie śmieje było do salonu sie wybrać a nie do komisu takich ludzi na ich miejscu to bym gonił ciekawe jakie swoje sprzedałeś

Warszawiak
@Vectra 15.01.2017 13:06

polak

Mija czwarty dzień od berlińskiej tragedii i milczenie czołowych postaci niemieckiej sceny politycznej wokół postawy polskiego kierowcy zaczyna robić dziwne wrażenie

spłacający pln

frankowicze jak brali kredyt to chcieli być cwańsi od reszty no i płacili mniejsze raty .Teraz frank poszybował w górę i płacą więcej lamentują jak im źle -pomocy zastanówmy się jak by było gdyby frank poszybował w dół raty by zmalały -podzielili by się zyskiem z bankiem ludzie każdy ma wybór chcesz w obcej walucie to sobie bierz i nie zawracaj społeczeństwu gitary waluta raz w dół raz górę chyba proste ,no chyba że biorący to psychol i nie kumaty to trzeba pomóc - no i kara na bank że psycholowi dał kredyt

pracuś

Nie liczy się jakoś tylko ilość. W czasie jednej zmiany musisz zrobić to tamto. Chwila nie uwagi i możesz puścić poważny defekt za który masz rozmowy z głupolem bo oczywiście zawsze wina twoja albo nawet możesz wylecieć. Podziękują za współpracę i tyle. Z reszta ludzi szukają do dziś bo co chwile się zwalniają. Człowiek się nie liczy. A trafisz na chama kierownika i masz posprzątane pomimo ze robisz swoje i nie robisz defektów celowo.

Mundek

Kupiłem samochód w połowie listopada.Przy oględzinach przed zakupem zapytałem sprzedawcę czy klima działa Pan powiedział,że jest za zimno(minus 5 stopni) i klima na pewno będzie działać.Zaniżanie faktur to standard jak widzę w opiniach, nie dajcie się ściemnić i wpisać cenę o trzy tysiące niższą niż w rzeczywistości.Po pięciu dniach spalił się alternator,akumulator był tylko na sztukę do wymiany po tygodniu. Nie dajcie sobie wcisnąć ubezpieczenia Vip, bo to normalna ściema,po spaleniu alternatora zadzwoniłem do ubezpieczyciel, ale oczywiście alternatora nie obejmuje,turbiny też nie. Kupując nie bierzcie tego ubezpieczenia,tylko zbijacie cenę bo to ubezpieczenie to kit.Nie polecam tego sprzedawcy.

Kulfon
@Mundek 01.12.2016 17:20

mogłeś sobie iść do Salonu po nowego szkoda że ci świec nie wymienili i oleju

KAROL

Polecam fajny komis

kredycik

Do kolegi ktory kogos nazwal cwaniaczkiem i zaproponowal wziecie czegos na raty. Instytucja kredytujaca zakup bierze tez pod uwage ile tam pracujesz, tj jesli masz wczesniejsze umowy zeby potwierdzic ze pracujesz tam juz iles lat, i przewaznie nie ma problemu . Zakladajac ze mowisz o zakupie pralki,tv czy innej pierdoly a nie mieszkania. Ale co ja gadam, przeciez agencje nie przedluzaja umowy po 12 miesiacach, czy tam 36, jak ktos wczesniej zapewnial.Wiec co my tam jako pracownicy wiemy skoro wszyscy wiedza lepiej xd

romek

Zastnawiam się jak praca u nich w firmie wygląda, bo niestety od jakiegoś czasu nie widze ofert pracy, czy to znaczy, że mają komplet?

Ewa

polecam komis Fajne Autka Ewa

Dorota

Do sprzedania Mazda 6 kombi rok 2005 cena 12000 złotych Gratka pl - Opole

Andrzej

Polecam Auto komis Nicola super autko kupiłem a obie.. cały Strzegom i w trafiłem u nich polecam udostępnili m czujnik lakieru i udostępnili na sprawdzenie polecam i jestem bardzo zadowolony

Daihatsu

Polecam Auto komis Nicola za bardzo ładne Autko polecam Kasia

olek

Przyszedł Pan Blachura z inicjatywą naprawy zakładu,a chyba jest co raz to gorzej, podwyżki śmiech na sali (10-20zł) to więcej na papier wydaliśmy żeby te aneksy wydrukować:) odbije się to skąpstwo i Panu i całej Faureci Legnica 2 , bo już brakuje ludzi a robotnikami z Ukrainy nie zakleicie dziury

Prorok

Nie pracowałem i nie będę pracował nie będę dorabiał badylaźy Siema

kret

@górnik nie kupuję złomu ,oddaj go na żyletki

Górnik

Sprzedam Opla omegę rok 1997 jak nowa bez śladów korozji dobra cena Oto moto Katowice

Górnik

Nieröb

Olać wszystkich pracodawcöw

Anna

Sprzedam telewizor plazmowy 45 cala stan bdb tanio Kraków olx

c-max

Jakoś i obsługa oceniam na max !. To już drugie auto w Autko komisie NICOLA . Polecam

Grzegorz

Witam . Jakiś miesiąc temu kupiłem samochód w Auto Komisie Nicola . Sprzedawca zapewniał ze auto jest bezwypadkowe i w 100% z orginalnym przepiegiem jakoś 2 tyg po zakupie postanowiłem to sprawdzić i uwaga ! Wszystko się zgadza ! Bardzo rzetelna , uczciwa firma ! Każde auto na placu wygląda dobrze .. przed zakupem troszkę jeździłem za autem wiec równajac ten komis z konkurencją to NICOLA to normalnie " salon " Polecam

Rycerzyk

Mój dziadek był rycerzem niestety ja jestem ciamajdą jak i reszta piszących

Kosmita

Paliłem faję i będę palił bo mnie swędzi

Karol

Sprzedam harmonię po teściowej w stanie jak teściowa Moźe być zamiana

Młoda

Sprzedam suknię ślubną jak nowa raz uźywana tanio Wrocław

Kogut

Cofam wpis z dnia 21.3.2016 wpis był przed wczesny teraz jest duźa poprawa w wielkości

Kogut

Kaziu

Czy to ta czerwona 2005 czy jest moźliwość kupienia za 6000zł

sprzedający

Do sprzedania Nissan Almera stan idealny cena 6700zł do negocjacji otomoto Jawor

Zostaw opinię o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk