4 98

Opinie o ESTOM Sp. z o.o.

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Drachten poszukujemy szlifierzy do pracy w Holandii.

Marta

@Pedro, czy mógłbyś w takim razie zaprezentować użytkownikom swoją opinię o swojej współpracy z ESTOM? Jak długo już ona trwa i na jakich warunkach? Warto zamieszczać na tym forum szczegółowe i rzetelne wpisy o ESTOM jako pracodawcy.

Pedro

Zawsze można wybrać inna firmę tylko czy będzie lepiej to czas pokaże!

Serio tak świetnie u nich?? A czemu nikt nie napisze ze obiecuja 2letnie kontrakty a pracy jest na 2tygodnie!? I wyjazd do domu.

Patryk
@Były pracownik 17.10.2017 18:50

Nie sprawdziles sie widocznie. Ja pracuje 4 miesiac w holandi i jest git. Jak przyjezdza ktos kto w ch.. wali i nie gada po ang to nie ma sie co dziwic

Alien

Ogólnie nie polecam. Po próbkach spawalniczych obiecują normalne pieniądze, za które można już jechać za granicę. Niestety nigdy nie mają pracy za obiecane pieniądze,za to jest praca za 5€ mniej niż deklarują wcześniej. Z całym szacunkiem, ale jestem spawaczem i nie wybieram się na truskawki,lub zmywak. To odnośnie Holandii, proponują też pracę w Polsce na lotosie. Za całe 25 zl brutto. Normalnie ku....rwa szał. Szkoda czasu na zawracanie sobie (usunięte przez administratora) tą firmą.

pracodawca

Pilnie poszukujemy 20 dekarzy na projekt do Holandii ( na terenie całego kraju) Praca od maja 2018 do końca 2019

pracodawca

Firma Estom zaprasza monterów kadłubów okrętowych i monterów rurociągów na weryfikację 26.04.2018 do Szczecina.

pracodawca

Praca dla malarzy/szpachlarzy na terenie Holandii

pracodawca

Firma Estom poszukuje pracowników budowlanych do renowacji betonu-praca w Holandii

pracodawca

Firma Estom poszukuje monterów stolarki okiennej i drzwiowej do pracy w Holandii

pracodawca

Firma Estom zaprasza spawaczy na próbki pracy 26.04.2018 do Szczecina.

Marta

@anonymous, współpraca z ESTOM Sp. z o.o. Cię zadowala. Piszesz, że możesz liczyć na wsparcie swojego koordynatora.Jest to ważne. Czy do swojej opinii, mógłbyś dodać kilka słów o warunkach zatrudnienia i w miejscu, w którym zostałeś zakwaterowany?

anonymous

witam obecnie pracuję w Holandii jako spawacz i szczerze przyznaję że firma Astom jest godna polecenia ,a szczególnie pani Marzenka jest osobą bardzo zaangażowaną w pracę bez problemową pomaga praktycznie w każdej sytuacji a co najważniejsze bez konfliktowa .ogólnie biuro godne polecenia ,brak jakichkolwiek przeciw wskazań aby nie współpracować z tym biurem .Pozdrowienia dla kadry Tomek Spawacz (drachtem)

Marta

@Stefan, masz pozytywną opinię o Twojej współpracy z firmą ESTOM Sp. z o.o.. Skąd o niej usłyszałeś i co skłoniło Cię do rozpoczęcia z nią kontaktu? Twoja wypowiedź posłuży osobom, które zastanawiają się nad wyborem agencji pośrednictwa pracy.

Stefan

Firma "Estom" za pośrednictwem której otrzymałem pracę w Holandii , to firma godna polecenia-szybko, sprawnie i skutecznie. Pani Marzenka wspaniała osoba, która krok po kroku prowadziła rekrutację, dokumenty, a następnie przekazała je do Holandii firmie z którą po przyjezdzie zawiera się umowę i dalej jesteśmy kierowani już do pracodawcy u którego rozpoczynamy pracę . Proste, proste.

Poszukujemy mechanika samochodowego /lakiernika

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy montera szaf sterowniczych

pracodawca

Poszukujemy programisty CNC. Praca w Holandii...

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta z Holandii spawaczy CO2

Marta

Wasze opinie przedstawiają ESTOM Sp. z o.o. jako dobrego pracodawcę. Czy mogłabym Was jedynie poprosić o dokładne opisanie aktualnych warunków zatrudnienia? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w miejscu pracy? Każda Wasza opinia będzie uzupełnieniem wiedzy o pracodawcy dla osób zainteresowanych współpracą z nim.

pracodawca

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech

pracodawca

Poszukujemy pracowników na stanowisko szlifierz/polernik

anonymous

Polecam solidna firma dbająca o pracownika bardzo dobry kontakt byłem pod wrażeniem zaangażowania w pomoc jaką otrzymywałem jako pracownik:)

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Amsterdamu poszukujemy...

jankidoo

Firma jest dobra pracowałem u nich pare razy jako spawacz i nigdy sie nie zawiodłem wiadomo ,że kazdy inaczej myśli jednemu pasuje drugiemu nie jeżdże z różnych firm i wszędzie jest tak samo nie ma już stawek takich dużych,ale zawsze coś ogólnie polecam firme warunki też mniałem dobre ,każdy jest dorosły i każdy zdecyduje sam. Pozdrawiam spawaczy.

Pilnie poszukujemy spawaczy TIG do Groningen

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko:

murarz / pomocnik murarza

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy pracowników budowy dróg

estom

wysylalem swoje cv mialem dostac odpowiedz lecz nikt sie nie odezwal dziwna ta agencija

Artur

Jak dla mnie bardzo dobra firma są wyplacalni i rzetelni

Zostaw opinię o ESTOM Sp. z o.o. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESTOM Sp. z o.o.