Opinie o ESTOM Sp. z o.o.

Poszukujemy mechanika samochodowego /lakiernika

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy montera szaf sterowniczych

pracodawca

Poszukujemy programisty CNC. Praca w Holandii...

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta z Holandii spawaczy CO2

Marta

Wasze opinie przedstawiają ESTOM Sp. z o.o. jako dobrego pracodawcę. Czy mogłabym Was jedynie poprosić o dokładne opisanie aktualnych warunków zatrudnienia? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w miejscu pracy? Każda Wasza opinia będzie uzupełnieniem wiedzy o pracodawcy dla osób zainteresowanych współpracą z nim.

pracodawca

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech

pracodawca

Poszukujemy pracowników na stanowisko szlifierz/polernik

anonymous

Polecam solidna firma dbająca o pracownika bardzo dobry kontakt byłem pod wrażeniem zaangażowania w pomoc jaką otrzymywałem jako pracownik:)

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Amsterdamu poszukujemy...

jankidoo

Firma jest dobra pracowałem u nich pare razy jako spawacz i nigdy sie nie zawiodłem wiadomo ,że kazdy inaczej myśli jednemu pasuje drugiemu nie jeżdże z różnych firm i wszędzie jest tak samo nie ma już stawek takich dużych,ale zawsze coś ogólnie polecam firme warunki też mniałem dobre ,każdy jest dorosły i każdy zdecyduje sam. Pozdrawiam spawaczy.

Pilnie poszukujemy spawaczy TIG do Groningen

Serio tak świetnie u nich?? A czemu nikt nie napisze ze obiecuja 2letnie kontrakty a pracy jest na 2tygodnie!? I wyjazd do domu.

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko:

murarz / pomocnik murarza

pracodawca

Aktualnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy pracowników budowy dróg

estom

wysylalem swoje cv mialem dostac odpowiedz lecz nikt sie nie odezwal dziwna ta agencija

Artur

Jak dla mnie bardzo dobra firma są wyplacalni i rzetelni

Artur

Jak dla mnie bardzo dobra firma są wyplacalni i rzetelni

welder

Firma godna polecenia, bezproblemowe rozliczanie, robota ok, stawki nienaganne,

Damen

Pracuje 4 miesiące i wszystko jest w porządku. skończyła się praca w jednym miejscu załatwiają w innym. jestem zadowolony atutem jest angielski. pozdrawiam i polecam.

Zadowolony

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z ta firmą A wspolpracuje już całkiem długo.. Wszystko Tak jak należy- Stawki, zakwaterowanie, warunki. Informacje co do zatrudnienia znane są na dzień dobry więc jak ktoś się decyduje to nie powinien później mieć pretensji bo to kompromitujące i śmieszne. Wiadomo, jedzie się żeby zarobić więc hotelu **** nie będzie. Ja polecam. Można zarobić.

ORZEŁ

Od kilku lat współpracuję z firmą ESTOM i jestem zadowolony z tej współpracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wynagrodzenia dostaję na czas, kwatera ok. Szczerze polecam.

Kanar 871

Witam wszystkich . Mam na imię Przemek pracuje przez tą firmę już kilka miesięcy i nigdy mnie nie zawiodła zawsze mogę na nich liczyć jeżeli mam jakiś problem . Siedzę w Holandii z tej firmy i jestem bardzo zadowolony a co do kadr tym bardziej pozdrawiam wszystkich i polecam tą firmę wszystkim moim znajomym Hej cześć siemanko

Tig Welder

Witam Pracuję przez to pośrednictwo, dla jeszcze jednego pośrednictwa na stoczni w Holandii :). Co do Estom, to nasz kontakt zasadniczo ograniczał się tylko do próbek spawalniczych, zaś całą resztę uzgadniałem już z pośrednictwem pracy Alertec w Holandii, z którego notabene jestem bardzo zadowolony. Pieniądze są na czas, zakwaterowanie bardzo dobre. Pozdrawiam.

Marta

@Prawdomówny, czy sytuacja się wyjaśniła już? Pamiętaj, że wasze dobrze, jest poinformować osoby na forum o tym, tym bardziej, że wchodzą tutaj osoby które zainteresowane są pracą w firmie, jednak w każdej firmie należy pracować i wypełniać swoje obowiązki, może trzeba być też dobrze zorganizowanym i podchodzić roztropnie do pracy, by nie określać każdej jak obóz pracy, bo z pewnością tak nie jest. Jakieś pakiety socjalne w zamian firma oferuje?

inter0909

No ale jeżeli można dobrze zarobić w tym ESTOM to czemu nie jechać, dają kwaterę, transport. Może i jest ok. Nie wiecie czy robią próbki przed wyjazdem czy już na miejscu?

,,,,,,

napiszcie cos konkretnego a niejakies pierdoły ....

er

@pisek teraz to już chyba nie maja zandego ogloszenia

Kaszub

To jak jest naprawdę z to firmo ?Robią rekrutacje ,testy a czy oferują prace i są wypłacalni ???

Zostaw opinię o ESTOM Sp. z o.o. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESTOM Sp. z o.o.