Opinie o Senectus24Germany w Częstochowa

Nasza Firma zajmuje się zatrudnianiem opiekunek do opieki nad osobami starszymi i chorymi na terenie Polski i Niemiec. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Prowadzimy szkolenia językowe oraz z opieki nad osobami starszymi.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senectus24Germany w Częstochowa

Magda Nowy wpis

Czy dużo osób z Ukrainy pracuje w firmie?

Na prawde Nowy wpis

Chyba ktoś tu zapłacił za kasowanie negatywnych komentarzy... krzak bo to nie firma prowadzona przez (usunięte przez administratora) który ominął ZUS I teraz jest decyzja ze musi zapłacić i będzie też opiekunki ganial ... najgorsza agencja!

Milena Nowy wpis

Jak wyglada sprawa ze znajomością języka? Czy robią kursy?

Wiktoria Nowy wpis

Sprawdzona firma polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Senectus24Germany.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marzena

Zjechałam właśnie do polski i jestem zadowolona. Firma ok.

Aga76

Masz rację przezorny zawsze ubezpieczony.

Maur73

Firma sprawdzona. Wylądowałam u nich na kontrakcie w szpitalu ale wszystko załatwili. Wykupili mi przed wyjazdem na szczęście prywatna polisę i miałam od nich A1 i EKUZ bo koszty mojej hospitalizacji poszły w tysiące euro, poprostu nie wiedziałam że mam utajoną cukrzycę i straciłam przytomność. Nigdy nie pojechała bym nielegalnie bo nigdy nie wiadomo co się człowiekowi przytrafi.

Mariola56

Wróciłam właśnie z 8 tygodniowego pobytu i jestem zadowolona. Zapłacili mi takie wynagrodzenie na jakie byliśmy umówieni. Można spokojnie ich polecić. Myślę że wybiorę się jeszcze z nimi.

Kotek

No właśnie to prawda, firma sprawdzona i godna polecenia, też to uważam. Generalnie ciesze się, że tak dużo osób poleca ją tutaj na forum, trudna branża, ale warto

Aneta

Firma sprawdzona. Mogę polecić.

Alicja

Można spokojnie polecić tą firmę , odprowadzają cały ZUS i otrzymałam kartę EKUS i formularz A1 potwierdzający legalność zatrudnienia. Zarobki nie najgorsze:-)

Marzena

Wyjeżdżam z nimi od ponad roku i jest wszystko ok.

Lili48

Polecam tą firmę byłam z nimi w okolicach Dortmundu. Maja bardzo dobrych koordynatorów wyjazdu - można o każdej porze dnia i nocy na nich liczyć. Wynagrodzenie wypłacili mi na konto terminowo.

xx

Czy z podstawami języka niemieckiego tez można wyjechać z tą firmą? Czy prowadzą kursy z opieki nad osobą starszą oraz kursy j.niemieckiego? Czy organizują busy w obydwie strony pod sam dom podopiecznego, czy podróżuje się autokarem?

jola

tak wszystkie składki zus są odprowadzane i co najważniejsze zaliczka na podatek dochodowy, pieniądze wypłacane na czas i na tyle ile się umawiają

@jola

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Mam jeszcze parę pytań: 1.Czy z podstawami j.niemieckiego też można wyjechać z tej firmy? 2.Czy prowadzą kursy z opieki nad starszą osobą? 3.Czy organizują busy w obydwie strony pod sam dom podopiecznego, czy tez podróżuje się autokarem?

Aneta
@xx

Tak monza tez z podstawami jezyka wyjechac bo sama bylam ale tez robia kursy Mysle ze najwazniejsza cecha to szacunek i bezpieczenstwo i to zapewniaja ich koordynatorzy w Dortmundzie

xx

Proszę o szczerą opinię o tej firmie.Czy z podstawami języka niemieckiego też można pojechać? Czy płacą wszystkie składki ZUS?

Tusi@

Polecam firme,jest wszystko jak ma byc:)

Zostaw merytoryczną opinię o Senectus24Germany - Częstochowa

Senectus24Germany
4.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Aleja Kościuszki 14
    42-200 Częstochowa