Opinie o Gryfit Technik Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gryfit Technik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gryfit Technik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryfit Technik Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Jakie narzędzia pracy zapewnia Gryfit Technik Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Szkoda, że wczesniej nie szukałam opinii o p. Romanie i tej firmie. Zaoszczędziłabym sporo pieniędzy i nerwów. Ostrzegam przed (usunięte przez administratora) Nie wypłaca pieniędzy!

Były pracownik Nowy wpis

Ja pracowałam tam na premontażu przez około 2 tygodnie i zrezygnowałam nie dało się po prostu tam wytrzymać!!!

Pracownik biurowy

Odradzam tą firmę, najgorsze miejsce pracy, które mi się trafiło. Kierownictwo jest bez kompetencji, poniżają pracowników. Atmosfera tragiczna, nie płacą na czas, umowy się czeka ponad miesiąc. Co miesiąc rotacja pracowikow jak na produkcji, tak i w biurze. Naprawdę ostrzegam

ZAINTERESOWANY Nowy wpis
@Pracownik biurowy

Proszę Pana/Pani mam nadzieję , że to co jest tu napisane to jest prawdą . Zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze . To bardzo ważne , żeby pisać prawdę , ponieważ dostałem wczoraj propozycję od pośrednika pracy w tej firmie . Głównie niepokoi mnie informacja o niewypłacaniu na czas pieniędzy . Prosiłbym o potwierdzenie jeszcze raz informacji dotyczącej pieniędzy . Nie mam nic wspólnego z pracodawcą i tą firmą . Po prostu jestem zainteresowany .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gryfit Technik Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Programista Zautomatyzowanych Systemów Produkcyjnych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Niestety te opinie to prawda, w ostatnim czasie z biura odeszły cztery osoby w przeciągu kilku miesięcy, o produkcji nie wspomnę - więc o czymś to świadczy. Każdy kto popracuje chwile w tym miejscu chce odejść. Także rotacja, maksymalna ciągle pojawiające się ogłoszenia, na nowych pracowników...

Jak wygląda ścieżka awansu w Ciat oddział Gryfit?

Zdzisiu

Sądzę, że awans w tej firmie następuje wtedy gdy dajesz wypowiedzenie

Zdzisiu

Parę tygodni temu miałem rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie Prezes R.J. nie dość, że zakwalifikował mnie na rozmowę na stanowisko na które nie aplikowałem, to zamiast rozmawiać o moich umiejętnościach i samej pracy to opowiadał o przyszłych projektach i wdrażaniu AI (sztucznej inteligencji) w procesach produkcyjnych. A 4200 brutto na stanowisko z doświadczeniem i z jez. obcym to było dla niego za dużo. Czyli już wiadomo że firma na początek oferuje stawki z pogranicza najniższej krajowej. W zasadzie to za dużo z tej rozmowy nie wynikało. A to że, nie wiedział ile lat współpracuje z kierownikiem działu i pomylił się tylko o 9 lat to świadczy o jego podejściu do pracownika. Firma maleńka bo wiem gdzie się mieści i nieudolnie zarządzana. Świadczy tym nawet ta sterta palet ponad wymiarowych (specjalnych- w zasadzie jednorazowych bo do żadna z nich to Europaleta ani żadna nie spełnia normy ISO 13698. Czytaj żadna firma spedycyjna ich od tak nie weźmie, bo po co im ten szrot) pod siatką z których zdecydowana większość ma już tylko wartość opałową. Prezes snuje jakieś plany gada od rzeczy, pewnie dobry z niego handlowiec, ale nic z tego konkretnego nie wynika. Opinie na temat tej firmy to jest prawda, nie warto zawracać sobie nią głowy. Kolejny Janusz-biznesu szukający jelenia, Łowca jeleni nic więcej.

warzecha

Tak mało opinii znalazło się ostatnio na wątku i w dodatku niezbyt przychylne, Miałem zamiar aplikować ale chyba trzeba wstrzymać się. Może coś się zmieniło na lepsze?

@warzecha

Nic się nie zmieniło. Na produkcji i w biurze fatalna atmosfera. Wydawały się podejrzene aż takie złe opinii ale gdy mój czas pracy się zaczął wszystko okazało się nawet gorsze. Cieszę się że tam już nie pracuję.

Grzzesio___1

Nie nie i jeszcze raz nie polecam tej firmy. Prezes oszust i wyzyskiwacz. Duze oczekiwania od pracowników, brak premii i podwyżek czeste obiecanki i zapewniania. Nie ma czesto pracy na montażu i części do wyrobów- montażysta nie ma co robić a pracownicy biurowi jeżdżą sobie po kauflandach paranoja jakaś. Zastanów sie czy chcesz tam isc i pracować z Ukraincami.

Misia

Witam Dostałam propozycję pracy w tej firmie ? Możecie mi powiedzieć jak tam jest ? Co z tymi pensjami??

KT

bez jaj.... ale paczka xD to tak jak na jajko dostaliśmy mikołaja z kauflandu za 60 gr xD

Bogdan

Szczerze odradzam. Właściciel to zwykły oszust i naciągacz. Obiecuje złote góry bez pokrycia.

marian

Chciałem pochwalić się ogromną paczką bożonarodzeniową. Po wielkości paczki można poznać jaka to prężna firma: http://ujeb.se/E4yL6

oszukany

Uwaga!!! Firma Ciat oddz. Gryfit w Konstantynowie Łódzkim -Niewypłacalni,prezes nie dotrzymuje słowa w kwestii wypłat! płacą po kilka stów i to w ratach!!!,nie płaci ZUSu! ~~ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!! ~~

Zostaw merytoryczną opinię o Gryfit Technik Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Gryfit Technik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gryfit Technik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gryfit Technik Sp. z o.o.?

Gryfit Technik Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Łąkowa 11
    95-050 Konstantynów Łódzki
  • NIP: 9271933843 REGON: 81202373 KRS: 0000504565

Gryfit Technik Sp. z o.o.