Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

kkkkkokoko

Ta firma to totalne dno. Kierownictwo zwalnia bądź nie przedłuża umów na podstawie opinii innych pracowników i jeszcze się tym chwalą. Na miejscu Dyrektora zwolniłbym połowę tych kierowników którzy nie interesują się tym kogo mają pod sobą i połowę liderów którzy do niczego się nie nadają jak tylko do donoszenia informacji. Żółta zmiana najgorsza mimo że mówi się że najgorszą zmianą jest czerwona, to co się dzieje miedzy innymi na magazynie rozładunkowym to się w głowie nie mieści, samowolka pełną parą, robią co chcą a kierownik ma wszystko w czterech literach chyba że przyleci Łukaszek z informacją o pracowniku, pozyskaną od innego jeszcze innego pracownika w akcie zemsty za zwrócenie uwagi, jeszcze żeby było bardziej żałośnie dodam iż ta "prawda" doniesiona grubo mija się z prawdą, kierownik nawet nie zrobi wywiadu z pracownikiem i w żaden sposób nie zweryfikuje czy chociaż 1% z tego co usłyszał, jest prawdą, pozbywa się go mimo że informacje były wyssane z palca. Tak to jest szczera prawda i to się właśnie dzieje w tej firmie, najlepsze jest to że dyrektor o niczym nie wie, a szkoda bo może praca by lepiej szła gdyby pracownicy mieli zapewnione bezpieczeństwo swojego stanowiska i gwarancję dobrej atmosfery, praca w strachu jest mało wydajną pracą. Dla mnie ta firma straciła w oczach, już nawet przestałem kupować produkty nestle, nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą która nie posiada jakiejkolwiek godności i honoru. Pracownicy Boją się odezwać w tej sprawie bo boją się o własne stanowiska, a inni pracownicy robią dosłownie wszystko byle tylko zostać przy stanowisku albo dostać awans, kolesiostwo pełną parą...

kkkkkokoko

Natasza

Daj spokój to że Ukrainka się poszarpią wielkie hallo a to że się wyzywają ludzie to jest że stresu i z ciężkiej pracy...coesz się że łopatą po łbie nie dostałeś bo jakbyś robił na polu dostałbyś łopatą....mi się podoba w firmie dużo przerw można zawsze iść się wykappac pod prysznicem 6prserw po pół godziny gdzie tak masz w której fabryce

Kama

Mi się praca podoba dużo przerw jedziesz na 12 godzin a 6 godzin przerw czyli robisz 6 godzin mało tego saszetki zamiast być sortowane i wrzucane di grinboks8w są odrazu wyrzucane dobre do kosza nikomu się tego nie chce robić.....taka ściema nie zakład....

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Nie polecam gdy przyjmowali ludzi na operatora obiecywali pierwsza umowa na 3miesiace następna po zdaniu egzaminu na stałe słowa pani przyjmującej. Człowiek się cieszył a potem wyszedł na durnia w rzeczywistości po pozytywnym i szybkim zdaniu egzaminu umowa na rok a stawka mniejsza o 200 zł od tych co przyjęci dwa miesiące puźniej to chyba jakieś żarty. Nie polecajcie nikogo kłamią w żywe oczy potem ktoś się rozczaruje!

AnonimowyOperator

Witam, Czy jest tu na tym forum jakiś były operator/pracownik z LG ? Jakie są różnice w pracy - zalety i wady jednej, jak i drugiej firmy.

Prawie starszy
@AnonimowyOperator

Ja również chętnie dowiem się więcej w tej kwestii. Czy długo czeka się na ewentualny kontakt ze strony pracodawcy? W tamtym tygodniu wysłalem CV i nie wiem czy jeszcze czekać.

@Prawie starszy

Pracodawca kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, ale jeżeli cv zostało wysłane w ubiegłym tygodniu, to proszę cierpliwie czekać.

Minii
@Prawie starszy

Z polecenia nie czekaj wyślij ponownie ale bez polecenia od pracownika purany na 1000 procent zadzwonią tak było z moja córka wyśmiała ich... Nie polecam.!!!

Sandokan
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ludzie do pracy są w Brzegu i Oławie i okolicach dajcie transport.

@AnonimowyOperator

Daj sobie spokój z LGES straszna firma z naprawdę wstrętna atmosferą, wykańczalnia psychiczna, wszędzie daleko i na cellkach wysoka szkodliwość(chemia) poza tym okropne procedury - przejście przez ochronę, zaklejanie aparatu w telefonach naklejkami, ciągle spóźnienia w transporcie pracowniczym, wciąż krzyczący i biegający Koreańczycy, liderzy w ogóle nic nie ogarniają a przełożeni nie traktują poważnie, już same szkolenia wstępne to dno. W Putinie jeżeli chodzi o atmosferę jest całkiem ok, żaden Koreaniec nie stoi ci nad głową ani nie lata jak (usunięte przez administratora) i Joe drze się na całą halę, jak się dogadasz z ludźmi tak sobie żyjesz, stawki też na operatorów są lepsze z tym że proces jest dużo trudniejszy i wymaga wiecej doświadczenia w obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych, no i temperatura i czasami zapach.

Ktoś kto wie
@AnonimowyOperator

Nie zastanawiaj się w ogóle jak już to LG nestle to już przeszłość.

Gregori
@Gość

Nie prawda. Mówią tak tylko osoby które nic sobą nie reprezentują a oczekują niewiadomo co. Ja zmieniłem firmę z nestle na lg i jest to jeden z najlepszych wyborów Nestle to już przeszłość, każdy tam gryzie się o stołki.

Zwyczajny pracownik
@Gość

Zupełna nieprawda. W LG Energy nie ma tego o czym piszesz. Nikt nikogo nie pogania, jest luźna atmosfera. W nadgodzinach zarabiam 8 tys. zł netto. Tu się czuje jak w niebie. Wiem co to piekło. Byłem w takim......w Nestle.

XD
@Zwyczajny pracownik

Chyba w innym LG pracujesz xD Tam nie ma luźnej atmosfery, ciągle audyty i zasuwanie na wyniki. Na hali nie usiadziesz bo taka kultura koreańska ze nie mozna siedzieć podczas pracy.

Kolon
@Zwyczajny pracownik

He he dobre sobie nikt nikogo nie pogania a to ciekawe bo z tego co wiem to muszą być jak największe dobry 28;k na dobę ale maszyny się psują i nie zawsze się tak da jak z nie mówiąc o jakości cell nie chciałabym kupić auta z bateriami z LG No 8 tysi ale jakim kosztem z nadgodzinami a gdzie odpoczynek i tam jest szkodliwe elektrolit i inne rzeczy

inz.

Candidate experience leży i kwiczy w tej firmie. Cały etap rekrutacji to amatorka, gdzie nikt kompletnie nad tym nie panuje. 0 kontaktu po rozmowie, trzeba samemu dowiadywać się o kolejnych etapach. Brak działań ze strony działu HR tylko zniechęca do dalszych rozmów. W firmie Nestle Purina ludzie nie mają pojęcia o czymś takim jak feedback z rozmowy. Po takim czymś kandydat tworzy sobie obraz w głowie firmy, która nie działa.

Była
@inz.

Nie dziw się, rekrutacja zarządza UA bez wcześniejszego doświadczenia w tym obszarze to czego ty oczekujesz? Kiedyś to była fajna firma pomimo tych warunków pracy, ale teraz idzie w bardzo złym kierunku.

Ada

Witam .Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca operatora u Was .Chce się przenieść z innej firmy i chciałabym się dowiedzieć jakie są zarobki atmosfera w pracy .Jestem operatorem z doświadczeniem i słyszałam dużo dobrym opinie o waszej firmie ale chciałabym się tu na forum dowiedzieć .I czy CV można składać bezpośrednio do zakładu pracy

Mam takie pytanie do pracowników w kwestii oferty starszej na kierowcę wózka widłowego. Czy uprawnienia trzeba mieć od razu czy pracodawca pomaga w tym? Może jest jakieś dofinansowanie chociaż? Dajcie znać czy jest wsparcie czy wszystko na własną rękę trzeba.

Dobra pracownica

Mi się podoba w nestle praca nie ciężka pracuje na mulupakingu na ostatnim stanowisku idziesz na przerwę ogólnie w żadnym zakładzie nie ma tyle przerw ludzie nie doceniają to co mają tylko narzekaja.12 h pracy ale w tym z 5 przerw po pół godziny prosty rachunek pozdrawiam

Inżynierek

Cześć Wszystkim, czy może ktoś powiedzieć jak wyglada praca na stanowisku inżyniera, jakie są zarobki, atmosfera itd?

ABC
@Inżynierek

Niestety, tutaj chyba nie doczekasz się odpowiedzi. Na GoWorka wchodzą głównie sfrustrowani pracownicy produkcji, żeby ponarzekać na przełożonych, bo każą im pracować. Ci ludzie nawet nie wiedzą czym zajmuje się operator a co dopiero utrzymanie ruchu czy inżynier. Ale z tego, że nie ma negatywnych wpisów od żadnego inżyniera możesz wywnioskować, że nie jest tu źle ;) Najlepiej umów się na rozmowę i wtedy wszystkiego możesz się dowiedzieć.

xawery
@ABC

Witam, możesz napisać co masz na myśli pisząc ;,ci ludzie " ? Proszę o odpowiedź.

zioło
@ABC

Mam nadzieja że jesteś bezpłodny. Jeden (usunięte przez administratora) starczy .

2468R
@ABC

Wiesz co obrażasz tym wpisem pracowników produkcyjnych że nie wiedzą czym zajmuje się operator. Więcej szacunku unzynierku dla innych osób.Wiecej skromności i pokory.

zgadzam się
@zioło

ma racje

Joanna
@2468R

a tam w środku w firmie też są widoczne tak spore podziały jak teraz tutaj na forum? produkcja trzyma ze sobą i tyle czy ktoś inaczej stara się tymi relacjami zarządzać? są konflikty?

Kreska
@Joanna

Tak

taka sytuacja
@ABC

No tak, olbrzymia rotacja i brak chętnych do pracy to pewnie efekt zmian klimatycznych. Wcale nie dlatego, że Nestle Purina to zwyczajnie jeden wielki bałagan. Takie ściemy to sobie dzieciom opowiadaj w domu, zaraz po historyjkach o świętym mikołaju i emeryturze z ZUSu.

Tyryry
@Inżynierek

Ja sobie bardzo chwałę zarobków konkretnych nie można podawać, ale mam porównanie względem LG i pieniądze są lepsze. Atmosfera jest bardzo przyjazna, jakieś tam tarcia zawsze są mniejsze lub większe, ale ludzie są generalnie pomocni.

Wózkowy
@Tyryry

Operator wózków widłowych: Purina - 4500 brutto przez 3 miesiące, później 4750 brutto (plus premię i benefity). LG - 4900 brutto na start (plus premię i benefity).

Irena
@Wózkowy

O, dzięki za informację. A na początek ma się umowę próbną czy zlecenie? No i ciekawa jeszcze jestem czy po tych 3 miesiącach można starać się o umowę o pracę na stałe? Piszesz też o premii, od czego ona jest zależna?

leszek
@Inżynierek

zacznijmy od tego, ze wiekszosc inzynierow w Nestle jest inzynierami tylko z nazwy. Potrafia jedynie wypelniac papierki, pisac maile i spychac robote na ur i automatykow. takich prawdziwych, ktorzy naprawde cos potrafia jest bardzo malo i wszyscy o tym doskonale wiedza. najwiekszy ubaw z inzynierow maja wlasnie wspomniani pracownicy utrzymania ruchu i automatycy.

Sandra

Ogólnie to zaklad to jedne wielkie sanatorium miłości....I luz w którym zakładzie pracujesz 7 h a resztę śpisz na kantynie 5 h przesypiasz ogólnie powinno.byc że się robi 11 godzin i jeden przerwa godzinna A tam.luz bluz najlepsze.luzy ma miltipaking jiby się najmniej zarania ale tyle jest właśnie przerw ...człowiek pół robi pół śpi

@Sandra

Rzeczywiście pusta jestes jak kapusta przyjdz i popracuj na mp zobaczysz ile trzeba się namachać rękami całą zmianę i wtedy się wypowiedz a wypłata właśnie mało adekwatna do wykonywanej pracy

Torek

Witam. Chciałbym Was zapytać jak wygląda sytuacja z systemem 4 na 4 dni. Mianowicie co w przypadku gdy kwartalnie przekraczam 500h pracy?. To wtedy pozostałe godziny są liczone jako nadgodziny?. Z prostego rachunku wychodzi że pracuje się 16 dni(info z ogłoszenia)*12h to jest 192 h. Proszę bez szydery A i jeszcze jedno są jakieś premie? Miesięczne roczne kwartalne?

Kapusta

Jestem pusta jak kapusta i pasuje mi kapusta.zaklad spoko po pracy są przysznice w sumie na przerwach też można się wymyć ogólnie spoko ogólnie szefostwo jest super najlepsza zmiana to....najwafjszejsze babeczki soxjal wysoki jedzenie tanie i smaczne xo tu dużo więcej chcec od xyzia robota jest kapusta jest

Sandra

A kierownictwo.boi się własnego.cienia nie ma rak do pracy i idą na każdy uklad żeby tylko nie poszedł na l4 pracownicy gora ...gora gora Yes Yes dużo się dzieje oj dużo najbardziej na przerwach....

Witam, mógłby ktoś napisać jakie są zarobki na rękę jako operator produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

paweł

witam jakie są realne zarobki w tej firmie na paczątek

Konkret pytanie
@paweł

Około kilkudziesięciu tysięcy na stanowisku dyrektora fabryki

Witam Z jaiich przystanków odjeżdżają wasze przewozy w Wałbrzychu i o której godzinie?

Dzień dobry, chcę aplikować na pracownika produkcji. Gdzie mogę uzyskać jakiś konkretny namiar na człowieka, który jest odpowiedzialny za rekrutację? W ogłoszeniu od firmy przekierowuje mnie na jakąś inną stronę gdzie jest problem z dalszą aplikacją pomimo dobrze wypełnionego formularza

Diana
@Kandydat

Dzień dobry, niestety obecnie rekrutacja na stanowisko "Pracownik Produkcji" jest wstrzymaną. Prosimy o monitorowaniu naszej strony internetowej Nestlé.pl . Pozdrawiam

Lulu
@Diana

Te wasze strony to strasznie kuleją technicznie. Co trochę widzę ogłoszenie nowe na stanowiska na które spokojnie mogę aplikować z doświadczeniem swoim,chce wysłać CV to nie wczytuje itp. jeśli firma w ten sposób rekrutuje to nie dziwię się że jest taka rotacja. Z tego co czytam na forum czerpiecie korzyści z taniej siły roboczej ze wschodu od agencji. Czyli maluje się na starcie marny pracodawca... Warto zadbać o opinie...

SCH

Przestrzegam przed zmianą zieloną Multipakingu. Kierowniczka nie ogarnia, liderzy starają się jak mogą, ale mają związane ręce. Tylko z Damianem można się dogadać. Organizacyjnie bardzo słabo

Seba
@SCH

Brak ludzi do pracy czy fatalna organizacja pracy ?

GIWER SCH
@SCH

A ja ostrzegam przed operatorem sch . Najlepiej dać mu stu pracownikuw do pomocy i nie bendzie nic robił . Tyłkiem przyrośnie do krzesła ale nie wstanie jaśnie pan . W jakiej firmie operator ciągle siedzi na Facebooku ? I jeszcze narzeka że ma dużo pracy i trzeba mu pomuc . Wstyd panie operatorze sch

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 25 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.