Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

nick

Pracownik produkcji pracuje tam 12 godzin x 2 dni i 2 dni wolnego? Pozdrawiam

zainteresowana

System 12h. Czyli jak czterobrygadowka, weekendy tez jak wypadna akurat.

Witam ! Czy z Wrocławia też jest przewidziany transport dla pracowników ?

Elooo

Mam pytanko jeśli się pracuje po 12 h. To czy weekendy są wolne czy wygląda to jak na 4-ro brygadowkach? Proszę o odpowiedź. Dziękuję

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

zainteresowana

co mozecie powiedziec o pracy na stanowisku pracownik produkcji- giver? czym zajmuje sie taka osoba? czy da sie wytrzymac zapach tej karmy?

oNa

no fakt 12h to dużo ale można się przyzwyczaić, a obok linek są krzesełka także odetchnąć też idzie:)

Napiszcie proszę, czy na produkcji jest tylko praca stojąca ( mówię o pracownikach najniższego szczebla)? Może i bym złożył podanie, ale ciężko mi sobie wyobrazić 12 h na nogach :(

Od jakich godzin zaczynają się zmiany?

oNa

raczej nie, bo ja muszę do Łagiewnik dojechać a mieszkam koło Niemczy

Mysza

Czy z Ząbkowic Śląskich jest autobus do fabryki nestle purina?

oNa

aplikuj na ich stronie a zadzwonią w tym samym dniu, gdyż teraz potrzebują rąk do pracy, do mnie po 2 godzinach zadzwonili, jutro idę na badania a od poniedziałku pracaaaaaaaaa

bezrobotny

bardzo prosze o tel.kontaktowy bezposrednio do purina w nowej wsi , do dzialu personalnego lub ogolny.

aplikant

Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy z Wrocławia jest organizowany transport pracowniczy i na jakie zarobki może liczyć operator produkcj1 i konkretnie na czym polega?

Mała

Czyżby Cię nie chcieli? Xd. Praca tam nie jest zła, kasa podobna jak wszędzie w okolicy, Będziesz dobry to Cie awansują, raczej nie zwalniają ludzi, można fajna premie dostać, socjalne jest ok, jak mam porównanie z innymi firmami ro jest naprawdę spoko,

@Mała

Jak się nie chciało uczuc to tak jest:)

Luna

Dno dno i 10 metrów mułu ! Właśnie byłam na rozmowie chodzi o pracę na produkcji w Nowej Wsi Wroclawskiej. I powiem że jestem w szoku jak traktują ludzi w tym kraju. Nie dość że umowa przez agencję na czas określony. Konkretnie miesiąc. Stawką ok 11.89 brutto zmiany 2 razy pod rząd po 12 godzin i 2 dni wolnego. Świątki piątki i niedzielę... To jest śmiechu warte ! Oni nie szukają pracowników a darmowa siłę roboczą. Jeżeli tak to proponuje tym wyzyskiwaczom zatrudnić Syryjskich uchodźców. Bo Polak to nie biały murzyn !! To są jakieś kpiny ! I inspekcja pracy powinna się tym zająć. !!

mala mi
@Luna

Pracuje się 4 dni po 12h, ale potem są 4 dni wolnego, więc mozna spokojnie odpocząć.Poza tym najlepiej jest się zatrudnić bezpośrednio przez Purinę, bo dają od razu umowę o pracę, więc nie ma powodu, żeby się zatrudniać przez agencję.

garsztek

Witam, jak wygląda praca technika utrzymanie ruchu na maszynach i zespołach maszyn ???Jakie są zarobki na KONTO ???Pozdrawiam garsztek_as

piestek
@garsztek

Tak zarobki sa przelewane na KONTO bankowe Pozdrawiam

gość

czy ktoś może powiedzieć, czym różni się praca na stanowisku operatora produkcji, a operatora technicznego ?? czy operator techniczny to coś w deseń "utrzymania ruchu" ?? i jakich zarobków na tych stanowiskach można się spodziewać ?? pozdrawiam

sasza

a jak wygladają zarobki i obowiązki na stanowisku Shift menagera???

Mozecie napisać jak wyglądają przerwy ? Bo zakladam, ze przy 12 godzinach pracy są chociaz 2 przerwy?

da

Mówisz i kwocie netto czy brutto?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.