Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

rafil

siema jest ktos ze strzelina bylem dzis na rozmowie przyjeli mnie badania robie w poniedzialem przyjmuja 14 15 marzec cos takiego mam miec dwa dni szkolenia 2400 brutto to ile na reke mam dowozic kobietom saszetki z karma i je wypakowywac cos takiego jak pierwsze dni w pracy beda i wogle kto robi tam ze strzelina to prawda ze na produkcji nie ma kamer i wogle pilnuja tam czy nie slyszalem ze 2 przerwy po 10 minut i jedna po 20 jak ze swietami czy daja nie ktore wolne nawet jak wypada praca sa talony na swieta ktora zmiana lepsza itd dzieki

marts

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa w sprawie pracy do Nestle Purina? Ile trwa szkolenie? Również chciałabym się dowiedzieć jakie są zarobki dla pracownika produkcji? Dziękuję z góry za odpowiedź.

oNa

Wrocław albo Dzierżoniów, niestety dla mnie w Dz-wie nie było już miejsca więc musiałam cały dzień spędzić we Wrocku. Zadzwoń na ten numer co masz na skierowaniu a oni Ci powiedzą czy w Ząbkowicach też robią, ostrzegam, że na połączenie czekałam 12 minut!!!

mysza

Mam skierowanie na badania sanepidarno-epidemiologiczne z Lux-med. Jestem z terenu Ząbkowic Śląskich. Gdzie mogę wykonać to badanie za darmo

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

z Ziębic o 5.05 a w Strzelinie jest o 5.50

mysza

o której autobus odjeżdża z Ziębic i Strzelina?

Mysza

Już pytaliśmy o to to powiedzieli że narazie nic takiego nie planują. W poniedziałek mamy rozmowę o pracę zobaczymy jak będzie.

oNa

18 km to bardzo dużo, spróbujcie zagadać czy jakiegoś busa w Waszą stronę nie puszczą, wiem że jak ode mnie jeszcze kilka osób się przyjmie do pracy to napewno coś bedzie jechało, bo ja też muszę dojechać ale 5 km a nie 18!!!

oNa

co do świąt to wiem, że moja znajoma w Poniedziałek Wielkanocny idzie do pracy za 200%, ale idzie nie dlatego że chce, tylko w grafiku jej tak wypada, nie wiem jak jest z pozostałymi świętami, słyszałam, że są wolne ale skoro znajomej wypadło tzn że jednak nie

nowy

A jak ze swietami i dniami ustawowo wolnymi ? Sa wolne czy pracuje sie w kazde swieta np. Majowka,Wielkanoc etc ?

Mysza

My musimy od razu bo do przystanku 18 km a tylko partner ma prawo jazdy. Także po jakimś czasie odpada niestety

oNa

ale jak już poznacie swoich kierowników to ich molestujcie, są ugodowi i na pewno będziecie pracować w tej samej ekipie, może nie od razu ale po jakimś czasie napewno

Mysza

Jak zadzwoniła Pani żeby mnie i partnera na rozmowę zaprosić i zapytałam ją o to czy będzie możliwość na jedną brygade to powiedziała że musimy się zdecydować bo nikt nam nie zagwarantuje że będziemy razem na zmianie. Nam jak się nie uda to jedno z nas będzie musiało zrezygnować :-(

oNa

najlepiej zanim pojedziesz na rozmowę, też mam taką sytuację ale niestety nie udało mi się tego załatwić na rozmowie, ale będę walczyć dalej

mysza

Witam. Czy jest możliwość dostania się na tą samą brygadę. Dojeżdżam z kimś do autobusu i nie mam innej opcji dojazdu. Kiedy trzeba zgłosić że jest taka sytuacja od razu na rozmowie czy na szkoleniach?

oNa

umowy są na rok, dojazd bezpłatny, praca nie jest ciężka, jak ktoś chce pracować to tam popracuje

lukier

czy praca na produkcji jest ciężka?

zainteresowana

A jak z umowami? Po jakim czasie przyjmuja na stale? Dojazd platny?

oNa

co do weekendów to oczywiście w tym systemie są pracujące, zależy jak wypadnie

oNa

tam gdzie pakuje sie saszetki to nie śmierdzi! pracuje sie 2 dni na rano, 2 nocki i 4 dni wolnego i tak w kółko. Jak złozyłam papiery na pracownik produkcji to wylądowałam na pakowaniu, także nie mam styczności bezposrednio z tą karmą! a z Wrocka nie wiem jak jest z dojazdem, ale podejrzewam, że pewnie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.