Hotel Klimek

Muszyna

Hotel Klimek

Opinie o Hotel Klimek

Agata

@Byłam 4zmiany, dość lakoniczna opinia. Może mogłabyś ją jakoś uargumentować? W tym momencie niewiele wnosi do dyskusji o tym pracodawcy. Niewiele do tej pory napisaliście na forum na temat pracy w Hotelu Klimek w Muszynie - zachęcam byłych i obecnych pracowników do dyskusji na temat pracy w tym miejscu!

Byłam 4zmiany

Masakra

Agata

@Ted Krynicki, dlaczego odradzasz pracę w firmie? Rzeczowe i prawdziwe komentarze na pewno przydadzą się potencjalnym kandydatom. Napisz proszę, jak przedstawia się obecna sytuacja. Jakie wady dostrzegasz? Czy chodzi Ci o atmosferę panującą w Hotel Klimek?

Bartek

Może ktoś podpowie mi jak się pracuje w hotelu?

Ted Krynicki
@Bartek 09.04.2018 09:51

Odradzam! Bez szczegółów...przekonaj się osobiście.

Zostaw opinię o Hotel Klimek - Muszyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Klimek