domtom

Łódź

Opinie o domtom

J

Dajcie spokój, nikt w ten sposób tak nie pracuje, nie wiem skąd masz takie wiaodmości w dodatku krzywdzące, słabo, że ktoś tak gada na firmę, a pewnie w niej nigdy nie pracował, umowy nie miał, ludzi nie zna

Zainter

a ile osób pracuję u Was na czarno bez umowy np na uniwersytetach i po6,5 na godzine doniosłem do inspekcji pracy moja żona nie będzie białym murzynem

Daniel .S

Wy to chyba nie możecie beze mnie żyć . Piszecie na tym forum same niestworzone rzeczy ,a potem macie żal że ktoś wam wtyka . Ja się pogodziłem , że już nie pracuję w tej firmie i radzę abyście też się pogodzili . Dominik powiedz swoim pracownikom aby nie pisali więcej na mój temat . pamiętajcie kij ma zawsze dwa końce . I tak duża ilość ludzi nie wierzy w te brednie które na tym pseudo forum ktoś z moich dawnych przyjaciół pisze . Nie udzielam się na tym forum. Jeszcze raz zapomnijcie o MNIE i zajmijcie się firmą bo chyba macie trochę zmartwień . Macie coś do Mnie zadzwońcie jak macie trochę odwagi i powiedzcie mi to w oczy , anie potraficie tylko oczerniać .

do Daniela

No napewno nie da się już kraść i sciemniac.

XYZ

To co było dobre tego już nie ma

XYZ

nie zarobisz tam

Biorąc pod uwagę znajomość ortografii (dot. wyrażenia: "nieżetelna" ), trudno uznać poprzednią opinię jako rzetelną. Znam firmę DOMTOM od wielu lat i zdecydowanie polecam chętnym pracownikom. Oczywiście tym, którzy z polszczyzną nie mają większych problemów.

macek007

firma nieżetelna,nie powinna byc na rynku.

Zostaw opinię o domtom - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie domtom