H&J Firma Ogólnobudowlana Jacek Szczypiński

Łódź

Opinie o H&J Firma Ogólnobudowlana Jacek Szczypiński

tutturu

H&J Firma Ogólnobudowlana Jacek budostal Szczypiński posiada na rynku całkiem pozytywną opinię i ja również myślę tak samo (jego żona). Ciekawa atmosfera pracy tu panuje i bardzo dużo interesujących ludzi np pana psionke można tam spotkać. Pozdro dla wszystkich .

Złodzieje

Miło [usunięte przez moderatora] bo to nic innego jak budmal construction pod batutą [usunięte przez moderatora] honorki.

Zostaw opinię o H&J Firma Ogólnobudowlana Jacek Szczypiński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&J Firma Ogólnobudowlana Jacek Szczypiński