CreativeHarder Sp. z o.o.

Opinie o CreativeHarder Sp. z o.o.

Michał Karwowski Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie pół roku w dziale Strategii i Kreacji. Zespół dał się poznać jako bardzo otwarty, profesjonalny i pomocny. Nauczyli mnie wielu przydatnych umiejętności i pokazali tajniki branży. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą agencją. Serdecznie polecam.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CreativeHarder Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Były pracownik Dział Badawczy Nowy wpis

Pracowałam w CreativeHarder przez 1,5 roku. W firmie panowała luźna, sympatyczna atmosfera. Zespół profesjonalny, ambitny, realizujący ciekawe projekty. Sporo się nauczyłam. Jedynym minusem były stosunkowo niskie zarobki.

Administrator Nowy wpis

CreativeHarder Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w mieście Warszawa. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Project Manager

Ogólnie proces rekrutacji oceniam pozytywnie. Pytania krótkie, zwięzłe i na temat, dotyczyły głównie doświadczenia i moich pomysłów na rozwój na danym stanowisku. Podsumowując - jedna z przyjemniejszych rozmów. Gdyby nie to, że jednak postanowiłem spróbować swojego szczęścia za granicą, na pewno przyjąłbym posadę.

O doświadczenie w branży, zrealizowane projekty i kampanie.

serafinka

Najlepsza agencja w jakiej byłam! Pracownik zadbany, nie trzeba sie prosic o premie, podwyżki czy nowy sprzęt. Ludzie mega fajni i z otwartą głową!

Ciężka przygoda. Umawiasz się na konkretne stanowisko... ale okazuje się że w czasie okresu próbnego dostajesz znacznie niższe niewiele wspólnego z tym na co się umawiałeś. Oszukiwanie, że po okresie próbnym będzie jak wg. umowy. Człowek od tekstów (copyrighter) siedzi w domu i ogląda prace grafików. Obraża te prace, obraża ludzi. Zwroty typu" "Co to (usunięte przez administratora) jest?", "Ja to (usunięte przez administratora), "To co wysłałeś to (usunięte przez administratora) "Masz (usunięte przez administratora) robić co ci każę!", (usunięte przez administratora)to codzienność. Wszystko to odbywa się bezkarnie przy ochronie przez przełożonych. Tendencja do bezwzględnego podporządkowania. Jak powiesz, że jesteś obrażany to powiedzą że to twoja wina i że jesteś konfliktowy czyli do zwolnienia. Każdy każdego poucza jak projektować, a najbardziej copy, który nie ma o tym pojęcia, o pisaniu tekstów zresztą też nie ma zielonego pojęcia. Prośba o podesłane wartości kolorów RGB najlepiej w HEX skończyło się skargą, że jestem złośliwy i go obrażam :):):) Hit na mem! Hard Harder The Hardest

Honorata

Jakie zarobki miałeś obiecane po okresie próbnym a jakie dostałeś? Pracowałeś tam jako grafik?

@Honorata

Zarobki najniższe. Można powiedzieć, że trzeba łatać budżet dodatkowymi zleceniami w domu od innych klientów

Edyta

serio jako grafik 3010 zl brutto dostawales?

botak

bo tam pracowałem

ByłyPracownik

Dobre miejsce, żeby zdobyć doświadczenie i uciec, nie potrafią wygrywać przetargów, jeśli nie zaniżą ceny 4 krotnie przez co są one nierentowne, a skutkiem jest brak premii / podwyżek. O awansach nic nie słyszałem. Uciekać do lepszej agencji po roku / maksymalnie dwóch.

Czy w Creativeharder Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Odpowiedź

pewnie, w końcu ta żenująca agencyjka trzyma się na rynku tylko i wyłącznie dzięki taniej sile roboczej

@heroes nie ma opcji na awans ? Kierownictwo jest stałe od lat ?

Magda
@Monika

Monia to jest agencja, gdzie 30% osób to rodzina bądź znajomi. Zapomnij o awansie! xD

Dominika

Może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje i czy są szanse na dobrą pracę?

Amelia

nie polecam, nie ma tam nikogo kto zna się na tym co robi oprócz Martyny z eventów i działu graficznego - pewnie zaraz beck napisze do tego portalu z prosba o usuniecie tego komentarza., hahahhaha tak sie robi biznesy

omijać szerokim łukiem

Spotkałem się w tym miejscu z okropnym traktowaniem, nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o CreativeHarder Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CreativeHarder Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CreativeHarder Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CreativeHarder Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CreativeHarder Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CreativeHarder Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CreativeHarder Sp. z o.o.