Opinie o Lapart Arkadiusz Bartylak w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lapart Arkadiusz Bartylak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lapart Arkadiusz Bartylak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lapart Arkadiusz Bartylak w Bydgoszcz

Czy jest możliwość pracy w Lapart Arkadiusz Bartylak na część etatu?

AB Nowy wpis

Nie, jedynie cały etat.

Mateusz Nowy wpis

Polecam, świetna atmosfera, profesjonalizm to cechy jakie posiada firma Lapart. Pozdrawiam Krystiana, Arka oraz Michała.

Kacper Nowy wpis

Odbyłem praktykę w firmie Lapart Z czystym sercem mogę polecić ją każdemu praktykantowi który chce się nauczyć czegoś o sprzęcie komputerowym, atmosfera jest ciepła a Arek i Krystian służą pomocą gdy jest potrzebna.

Jakub

Przez miesiąc miałem okazję być praktykantem w firmie Lapart. Jako praktykant z niezbyt dużą wiedzą dotyczącą naprawy sprzętu komputerowego, mogę śmiało stwierdzić, że praktyki w tej firmie wiele mnie nauczyły. Pozytywna atmosfera i pomocne nastawienie do praktykanta pozwalały na szybką i sprawną naukę serwisu komputerów, laptopów i monitorów. Pan Arkadiusz wraz z Panem Krystianem bardzo chętnie pomagali przy wszelkich problemach czy dylematach. Całe praktyki uważam za bardzo użyteczne, i z całego serca polecam tą firmę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lapart Arkadiusz Bartylak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

@Tamara pytałaś czy ktoś wie czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników oraz o to jaka umowa jest proponowana na początek. Czy uzyskałaś jakieś informacje na ten temat? Tutaj nikt Ci nie odpowiedział a także jestem ciekawa jak to wygląda w Lapart. Koniecznie napisz co i jak, jak już będziesz coś wiedziała.

bodo49

Polecam wszystkim serwisowanie swojego sprzętu elektronicznego w tym serwisie...

nie polecam

nie polecam. Wysokie ceny i wciskanie niepotrzebnych usług.

Mikołaj

Po czterech tygodniach praktyk mogę stwierdzić, iż nauczyłem się przez czas praktyk sporo. W nauce pomogła na pewno bardzo przyjazna atmosfera, która panowała w firmie. Był to bardzo przyjemnie spędzony czas i polecam każdemu uczniowi odbycie tu praktyk.

Tamara

A może wiecie czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników? Jaka umowa jest proponowana na początek?

Mateusz

W LAPART odbywałem miesięczną praktykę z doświadczeniem szkolnym (żadnym). Ekipa serwisu bardzo miło mnie przyjęła i dziękuję im za super doświadczenie, o które ciężko. Wielu rzeczy się nauczyłeme, które mi się przyda w zawodzie. Super firma polecam gorąco i pozdrawiam P. Arka, Krystiana i Michała.

Wiktor

@jacula a kiedy tam byłeś ?

Kamil

Miałem okazję pracować w firmie Lapart przez rok. Profesjonalny poziom napraw serwisowych, oraz umiejętność serwisu urządzeń każdego rodzaju czyni serwis niezawodnym, bazującym w bydgoskiej czołówce serwisów komputerowych.

Jacula
@Kamil

No nie wiem czy w czołówce, mi dobili macbooka, który miał prostą usterkę. Teraz macbook nadaje się jedynie na (usunięte przez administratora) Ten serwis co najwyżej może instalować windows.

Daniel

Witam, niedawno skończyłem miesięczna praktykę w firmie Lapart i szczerze mogę powiedzieć że lepiej nie mogłem trafić. Pan Arkadiusz super gość !!! Pełne profesjonalne podejść dla bardzo niedoświadczonych stażystów ( jak ja ). Dużo się nauczyłem mimo tak krótkiego stażu , gdyż cała ekipa pracująca w Lapart potrafi fajnie przekazywać informacje dotyczące napraw, konserwacji urządzeń itp. Panowie pracujący w Lapart twierdza że nie ma rzeczy nie do naprawienia i podejmują się każdego wyzwania i to jest własnie fajne w tej firmie. Osobiście jeżeli będę miał kiedykolwiek możliwość wrócić do tej firmy pracować choćby na jeden dzień, to zrobię to bez wahania, gdyż w tak fajnej atmosferze jaka panuje w firmie aż chce się pracować.

@Daniel

Świetnie jest słyszeć takie informacje. Bardzo Ci dziękuję, że postanowiłeś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z firmą Lapart. Należy docenić tego pracodawcę za to, iż organizuje staże dla osób, które chcą nabyć doświadczenia zawodowego. Może zechciałbyś powiedzieć coś więcej a propos tego stażu? Jak długo on właściwie trwa i co konkretnie wchodziło w zakres Twoich obowiązków?

Maciej Komorowski

Witam, ja również miałem okazje odbyć praktyki w tej firmie Lapart. Już podczas pierwszego dnia dało się odczuć naprawdę bardzo miło atmosferę w firmie. Pracownicy, od których miałem przyjemność się uczyć naprawdę wiele mnie nauczyli, jak coś nie szlo umieli wytłumaczyć z dość dużym zapasem cierpliwości. Za każdym razem z przyjemnością przychodziłem na praktyki. Sama w sobie firma to majstersztyk, do każdego problemu podchodzą bardzo profesjonalnie aż sam byłem pozytywnie zaskoczony. Wiec raz ujmując mogę na pewno polecić tą firmę nie tylko dla praktykantów (sam z chęcią bym tam wrócił tam praktyki), ale także osoba chcącym podjąć prace.

prawda
@Maciej Komorowski

ściema

Maciek

80% opinii tutaj i na Google są nieprawdziwe i sztucznie wygenerowane.

@Maciek

Skoro tak uważasz, to zapraszam Cię do dyskusji. Jaka jest Twoja opinia o pracy w Lapart? Użytkownicy czytający forum chcą się zapoznać z realiami panującymi w firmie zanim wyślą tam CV. Każdy komentarz, który zawiera sprawdzone i merytoryczne informacje jest dla nas niezwykle cenny. Może wiesz, czy firma jest otwarta na osoby bez doświadczenia zawodowego, ale chętne do przyuczenia?

Jerzy

Słyszałem, sporo dobrego o firmie. Może wiecie coś o aktualnej rekrutacji? Czy dodatki socjalne są?

@Jerzy

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Czy zdecydowałeś się aplikować do Lapart? Odbyłeś rozmowę o pracę? Jeżeli tak, to napisz proszę jakie odniosłeś wrażenia i jaki był rezultat Twojego udziału w rekrutacji. Każdy rzeczowy komentarz będzie interesujący dla osób pragnących zdobyć rozeznanie w realiach panujących w tej firmie.

Mariusz

Szybka i Profesjonalna obsługa godne

Wojciech

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w Lapart Arkadiusz Bartylak? Czy uważacie firmę za godną polecenia? Można liczyć na wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska? @anonymous rozwiń swoją opinię . Każda trafna uwaga dotycząca firmy i warunków pracy będzie bardzo istotna dla poszukujących pracy.

Fajna firma

Chcialbym tu pracowac. Co moge zribic?

Zostaw merytoryczną opinię o Lapart Arkadiusz Bartylak - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Lapart Arkadiusz Bartylak?

Zobacz opinie na temat firmy Lapart Arkadiusz Bartylak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Lapart Arkadiusz Bartylak
3.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Bałtycka 64A
    85-707 Bydgoszcz