Przedszkole nr 420

Opinie o Przedszkole nr 420

Beata

Przedszkole nr 420 w Warszawie poszukuje aktualnie woźnej oddziałowej oraz pomocy nauczyciela przedszkolnego. Proszą o wysyłanie CV na ich adres mailowy: sekretariat@przedszkole420.waw.pl Czy jest tu osoba, która chciałaby tam aplikować? Z chęcią poznamy Wasze zdanie, a więc śmiało - wyrażajcie je tu.

Czesław

@Zuza Dziękuję za informacje - być może ktoś będzie zainteresowany podjęciem pracy w Przedszkolu nr 420 na tym stanowisku. Może ktoś z obecnych albo byłych pracowników tego przedszkola wyrazi tu swoją opinię? Zawsze informacje "z pierwszej ręki" wnoszą najwięcej do tego typu dyskusji, a zatem serdecznie do niej zachęcam.

Paula
@Czesław 18.09.2018 13:05

Przepraszam, że piszę dopiero teraz. Tak, jest wakat na stanowisko nauczyciela, warto aplikować :)

Czesław

@Paula Bardzo dobrze, że postanowiłaś napisać nam coś odnośnie pracy w Przedszkolu nr 420, bowiem panuje tu niezrozumiała cisza. A zatem Twój wpis podwójnie pomoże osobom, które szukają aktualnych informacji o tym pracodawcy. Powołując się na Twoją wypowiedź można stwierdzić, że warto tam aplikować. Może w związku podpowiesz nam, czy w przedszkolu jest jakiś wakat?

Zuza
@Czesław 10.09.2018 13:11

Z tego co wiem jest wakat na nauczyciela SI. Podzielam opinię Pauli, też miałam dziecko w tym przedszkolu.

Paula

Co prawda pracuję w tym przedszkolu dopiero od kilku miesięcy ale jestem bardzo zadowolona. Pani dyrektor jest bardzo życzliwą, spokojną i ciepłą osobą, najważniejsze, że naprawdę dba o dobro dzieci i swoich pracowników. Fakt, że jest bardzo zapracowana ale jeśli jest potrzeba to wysłucha i doradzi. Miło, że swoje kwalifikacje pedagogiczne umie wykorzystać przy współpracy z personelem. A co do wicedyrektor to moim zdaniem jest to osoba konkretna, energiczna i wymagająca ale przy tym uprzejma i kompetentna. Przedszkole jest nowoczesne, dobrze zarządzane, sale są jasne, wysokie i stosunkowo duże, przedszkole ma dwie sale gimnastyczne z dobrym sprzętem, który można wykorzystać np. przy gimnastyce ogólnorozwojowej, ma wspaniały plac zabaw, gdzie dzieci ćwiczą prawidłowy rozwój fizyczny i mogą się "wyszaleć". Koleżanki z pracy są sympatyczne, kompetentne i gotowe do pomocy. Aktywnie włączają się w działalność przedszkola. Jak dla mnie to przedszkole jest bardzo dobrym miejscem do pracy i rozwoju i na pewno jest wspaniałe dla dzieci.

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Przedszkole nr 420? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Przedszkole nr 420. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Ania
@Administrator 05.03.2018 16:35

http://www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/minimalne-wynagrodzenia-nauczycieli-w-2018-r-podwyzka-do-168-zl Wynagrodzenie dla nauczyciela dyplomowanego wynosi 3317 zł. Plus ewentualne premie motywacyjne.

Ola

„Na chwilę” (ciąża) „zawiesiłam” pracę w tym p-lu. Atmosfera super , wyposażenie dobre, duży ogród. Już niedługo wracam i się cieszę, że moje dziecko będzie mogło chodzić najpierw do żłobka a później do tego p-la.

Zofia

Też tutaj pracuję i polecam. Zapytajcie rodziców, jak bardzo chcą się dostać do tego przedszkola.

AN
@Zofia 11.03.2018 16:57

Ja też cały czas próbuję się dostać do tego przedszkola i to na dwa fronty, przenieść dziecko z innego przedszkola oraz zatrudnić się jako nauczyciela, ale interesują mnie tylko starsze grupy. Za kilka dni idę na rozmowę do dyrekcji

S

Nie polecam. Pozytywy pisze jedna osoba. I jeszcze sama siebie wychwala.

Ala

Pracuję tutaj i też jestem zadowolona.

Monika

Polecam pracę w tym przedszkolu. Przedszkole jest nowe i duże, a urząd przeznacza dużo pieniędzy na inwestycje.

Kasia

Hehe wiem kto to jest Matthew. Sama odeszła z pracy przez swoją głupotę i lenistwo. Pani dyrekotor jest świetna. Daje dobrą atmosferę do pracy.

Ali

A jaka jest Pani dyrektor?

Milcząca

Nie polecam. Nie wierzcie w nic, co usłyszycie na rozmowie. Akurat zastępca nie traktuje źle.

ktosia

Dzień dobry Słyszałam bardzo negatywne opinie o pracy w tym przedszkolu, a w szczególności traktowaniu pracowników przez zastępce dyrektora. Czy ktoś może się podzielić swoją opinią na temat pracy? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Przedszkole nr 420 - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole nr 420