Rozliczam Przedszkole Edyta Sikora

Opinie o Rozliczam Przedszkole Edyta Sikora

Filtruj opinie po kryteriach:

Krysia
 Opinia

Znam to przedszkole. Czy rodzie są trudni i roszczeniowi? Tak, jak to wykształciuchy i nowobogackie słoiki z Wilanowa, którym niejednorodnie w „głowie się powracało”. Ale muszę zapewnić, że i nauczyciele i dyrektor przedszkola wiele robią aby poprawiać te relacje i utrzymywać dobra atmosferę. Zgadzam się z Karolem i Grzrsiem, że dyrektor wspiera nauczycieli. Czy dzieci chcą tam chodzić? Ależ oczywiście, znam wielu rodziców, których dzieci się nie dostały do tego przedszkola i bardzo żałują. Wielu się stara. Ja polecam.

Tak2Nie
Beata
@Krysia 09.01.2019 06:33

Staramy się respektować tu zdanie każdego użytkownika, ale powinnaś wiedzieć, że obrażanie innych jest na forum kategorycznie zabronione. Polecam Ci lekturę regulaminu serwisu GoWork, gdzie o tym przeczytasz: https://www.gowork.pl/regulamin Cieszy natomiast to, że dostrzegasz starania kadry Przedszkola nr 420. Nadmieniłaś, iż znasz to przedszkole. A czy planowałaś wysłać do niego swoje dzieci?

Karolina
 Opinia

Przedszkole jest nowe, ładne, dość dobrze wyposażone- i to jest prawda. Prawda jest również duża rotacja pracowników zarówno dydaktycznych jak ich tych z obsługi. Oczywiście winę ponosi za to dyrektor przedszkola, której rola sprowadza się do zadowalania rodziców, którzy w tej placówce, tylko z nazwy publicznej, pełnia najważniejszą rolę kierowniczą. Dyrektor nie owijając w bawełnę informuje pracowników o roszczeniowych rodzicach a jednocześnie podkreśla,że nie chce mieć z nimi kłopotów. I pewnie nie ma, tylko czy w publicznej placówce opiekuńczo-wychowawcze na pewno chodzi wyłącznie o brak kłopotów z rodzicami dzieci? Wątpię....

Tak2Nie

Karol
@Karolina 07.01.2019 21:05

Można głupio myśleć, można głupio mówić, ale jak ktoś dodatkowo głupio pisze, to zostaje tylko: psychiatra, zakład zamknięty i kaftan. Rotacja, nie wiem czy znasz firmę w której jej nie ma. Akurat znam to przedszkole i odchodzą raczej pracownicy, którzy się nie sprawdzili. Można się zastanawiać czy nie jesteś, byłaś jedną z nich, sądząc z twojego postu „rozżalona” wychowawczyni. Co do dobrej współpracy z rodzicami, to raczej zaleta a nie wada. Chyba zapomniałaś, że w przedszkolu zostawiamy swoje małe dzieci pod opieką „obcych” ludzi i wyobrażasz sobie aby nie było prawidłowej komunikacji, relacji i współpracy. Chyba nie masz dzieci, aby publikować takie wypowiedzi. Wyjdź za maż, urodź dziecko i wychowaj, może w tym będziesz lepsza niż w pisaniu. Jako rodzic nie zauważyłem, jak dyrektor przedszkola wspiera swoich nauczycieli, zapewne wiesz jak wyglądają rady rodziców, więc dlaczego kłamiesz ….? Dedykuję ci na przyszłość znane „prawa rządzące” pracą zawodową: - Nie myśl ! A jeżeli już pomyślałaś to: - Nie mów ! Ale jeżeli już powiedziałaś to: - Nie pisz ! Jeżeli już napisałaś to: - Nie podpisuj ! A jak podpisałaś to się potem, k...., nie dziw!

Tak3Nie1

Grzrś
@Karol 08.01.2019 20:51

Karol, masz rację, też mam dziecko w tym p-lu. Dyrektor zawsze staje po stronie nauczycieli i ma czas dla rodziców. Odpuść sfrustrowanej Karolinie ???? Dostaliśmy się dopiero od 4 latków ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Więcej takich placówek !!!

Beata
 Opinia

Przedszkole nr 420 w Warszawie poszukuje aktualnie woźnej oddziałowej oraz pomocy nauczyciela przedszkolnego. Proszą o wysyłanie CV na ich adres mailowy: sekretariat@przedszkole420.waw.pl Czy jest tu osoba, która chciałaby tam aplikować? Z chęcią poznamy Wasze zdanie, a więc śmiało - wyrażajcie je tu.

Czesław
 Opinia

@Zuza Dziękuję za informacje - być może ktoś będzie zainteresowany podjęciem pracy w Przedszkolu nr 420 na tym stanowisku. Może ktoś z obecnych albo byłych pracowników tego przedszkola wyrazi tu swoją opinię? Zawsze informacje "z pierwszej ręki" wnoszą najwięcej do tego typu dyskusji, a zatem serdecznie do niej zachęcam.

Paula
@Czesław 18.09.2018 13:05

Przepraszam, że piszę dopiero teraz. Tak, jest wakat na stanowisko nauczyciela, warto aplikować :)

Czesław
 Opinia

@Paula Bardzo dobrze, że postanowiłaś napisać nam coś odnośnie pracy w Przedszkolu nr 420, bowiem panuje tu niezrozumiała cisza. A zatem Twój wpis podwójnie pomoże osobom, które szukają aktualnych informacji o tym pracodawcy. Powołując się na Twoją wypowiedź można stwierdzić, że warto tam aplikować. Może w związku podpowiesz nam, czy w przedszkolu jest jakiś wakat?

Zuza
@Czesław 10.09.2018 13:11

Z tego co wiem jest wakat na nauczyciela SI. Podzielam opinię Pauli, też miałam dziecko w tym przedszkolu.

Paula
 Opinia

Co prawda pracuję w tym przedszkolu dopiero od kilku miesięcy ale jestem bardzo zadowolona. Pani dyrektor jest bardzo życzliwą, spokojną i ciepłą osobą, najważniejsze, że naprawdę dba o dobro dzieci i swoich pracowników. Fakt, że jest bardzo zapracowana ale jeśli jest potrzeba to wysłucha i doradzi. Miło, że swoje kwalifikacje pedagogiczne umie wykorzystać przy współpracy z personelem. A co do wicedyrektor to moim zdaniem jest to osoba konkretna, energiczna i wymagająca ale przy tym uprzejma i kompetentna. Przedszkole jest nowoczesne, dobrze zarządzane, sale są jasne, wysokie i stosunkowo duże, przedszkole ma dwie sale gimnastyczne z dobrym sprzętem, który można wykorzystać np. przy gimnastyce ogólnorozwojowej, ma wspaniały plac zabaw, gdzie dzieci ćwiczą prawidłowy rozwój fizyczny i mogą się "wyszaleć". Koleżanki z pracy są sympatyczne, kompetentne i gotowe do pomocy. Aktywnie włączają się w działalność przedszkola. Jak dla mnie to przedszkole jest bardzo dobrym miejscem do pracy i rozwoju i na pewno jest wspaniałe dla dzieci.

Tak1Nie1

Opinia

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Przedszkole nr 420? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Opinia

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Przedszkole nr 420. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Ania
@Administrator 05.03.2018 16:35

http://www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/minimalne-wynagrodzenia-nauczycieli-w-2018-r-podwyzka-do-168-zl Wynagrodzenie dla nauczyciela dyplomowanego wynosi 3317 zł. Plus ewentualne premie motywacyjne.

Ola
 Opinia

„Na chwilę” (ciąża) „zawiesiłam” pracę w tym p-lu. Atmosfera super , wyposażenie dobre, duży ogród. Już niedługo wracam i się cieszę, że moje dziecko będzie mogło chodzić najpierw do żłobka a później do tego p-la.

Tak14Nie

Zofia
 Opinia

Też tutaj pracuję i polecam. Zapytajcie rodziców, jak bardzo chcą się dostać do tego przedszkola.

AN
@Zofia 11.03.2018 16:57

Ja też cały czas próbuję się dostać do tego przedszkola i to na dwa fronty, przenieść dziecko z innego przedszkola oraz zatrudnić się jako nauczyciela, ale interesują mnie tylko starsze grupy. Za kilka dni idę na rozmowę do dyrekcji

Tak4Nie

S
 Opinia

Nie polecam. Pozytywy pisze jedna osoba. I jeszcze sama siebie wychwala.

Tak11Nie

Ala
 Opinia

Pracuję tutaj i też jestem zadowolona.

Monika
 Opinia

Polecam pracę w tym przedszkolu. Przedszkole jest nowe i duże, a urząd przeznacza dużo pieniędzy na inwestycje.

Tak4Nie

Kasia
 Opinia

Hehe wiem kto to jest Matthew. Sama odeszła z pracy przez swoją głupotę i lenistwo. Pani dyrekotor jest świetna. Daje dobrą atmosferę do pracy.

Tak9Nie

Ali
 Opinia

A jaka jest Pani dyrektor?

Milcząca
 Opinia

Nie polecam. Nie wierzcie w nic, co usłyszycie na rozmowie. Akurat zastępca nie traktuje źle.

Tak8Nie

ktosia
 Opinia

Dzień dobry Słyszałam bardzo negatywne opinie o pracy w tym przedszkolu, a w szczególności traktowaniu pracowników przez zastępce dyrektora. Czy ktoś może się podzielić swoją opinią na temat pracy? Pozdrawiam

Tak17Nie

Zostaw opinię o Rozliczam Przedszkole Edyta Sikora - Warszawa