Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Huyosaki

Lipa fhooj nie? Ty to już z tymi 10 tys. to poleciales fantazją nieźle.

wwwsss

@majster , lewy bo co ? Bo nie jestem głupi i nie dam się omotać zwykłym oszustom ? Mógłbym wszystko ze szczegółami wymienić co się dzieje w tej firmie, jeśli jest ktoś chętny ,niech podaje maila a rozgłoszę każdy szczegół :) Ps. Wojciech? Ze świdnicy ? nie wiem o co ci chodzi.

janusz

To są chorzy ludzie w tej firmie, omotani przez prezesa i każdy gada i robi to co prezes powie, baaa musisz nawet myśleć na każdy temat tak jak prezes, słuchać tej samej odmóżdżającej muzyki(ostre techno, trance itp.) i tak dalej i tak dalej. Nie możecie mieć swojego zdania, najlepiej siedzieć cicho, przytakiwać jak leming na wszystko, dzwonić od 9 do 21 po obcych ludziach i wciskać im wałki, że mają polisę na życie. I za to wszystko będziecie dostawać po 500 zł/msc a upominając się non stop o kase dostaniecie teksty od managera i prezesa, że jesteście nikim, nic się wam nie należy, nie zrobiliście nic dla firmy itp... LUDZIE NIE PRACUJCIE TAM BO ZMARNUJECIE TYLKO KAWAŁ ŻYCIA, ZDROWIA I OSZCZĘDNOŚCI !!!

Gogopower
@janusz

Hej to może pójdziemy pracować do żabki na kasie co? Tam pewnie lepiej płacą...

Oburzony
@Gogopower

Moze nie lepiej... Ale przynajmniej w ogole płacą... I nie trzeba oszukiwac przy tym ludzi. Jak to jest ze zawierając umowe za waszym pośrednictwem z TU X, oplaty ktore sa pobierane przez pierwsze bodajze dwa lata ida do kieszeni prezesa... A jak zawze soe taka sama umowe tylko bezposrednio w TU to na koniec te oplaty sa zwracane klientowi... Troche to nieuczciwe

Nom

Oddawać moje pieniądze? Czyli te których nie zarobiłeś?

karlsberg
@Nom

Jeżeli Ci tłumaczą po 3 miesiącach co to są punkty i powiedzmy za należy Ci się 3 koła i typki Ci nie wypłacają w 4 tym mscu pieniędzy bo się nie spolisowało jeszcze i dostaniesz jakieś 500 zł za 4ty msc pracy to oszustwo. Albo pracujesz miesiąc i powiedzmy że chcesz odejść to kasy żadnej nie dostaniesz bo nawet Ci o punktach nie powiedzą i nic się jeszcze nie spolsowało. A to co wpłynie bedzie ich firemka dostawać. To oszukiwanie pracownika to oszukiwanie klienta na tel nie polecam. I jeszcze spójrzcie w te spojrzenia omamione na insta.

Kuba
@Nom

Kolejna omotana (usunięte przez administratora) br /> Oszukujecie podczas rekrutacji, nie mowicie wszystkiego, probujecie jak najdluzej kogos zatrzymac, zeby seodzial i dzwonil... A nawet jak odejdzie... To tych klientow przepisze sie na kogos innego, zaufanego... Prawda Magda? Żałosne... To jest manipulowanie wynikiem... Wynik ma osoba, ktora wybierze sobie, negocjator, manager, prezes... A wmawia sie ludziom, ze twoj los w Twoich rekach. A tak naprawdę jest zupelnie inaczej.

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mati

Przestrzegam przed współpracą !

wwwsss

We wrocławiu to samo, nie polecam ! Brak kasy, idziesz o 17 do domu? jesteś ciota Żałosne podejście do pracowników, kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Majster
@wwwsss

Wojciech S. ze Świdnicy - nie polecam tego pracownika na Dolnym Śląsku, strasznie lewy do pracy.

aaaas

Jak tam sekta dalej sie trzyma ?

ChorzowskiLegoland

Kto już widział klocki lego w centrali? :D :D :D

Szczygiel
@ChorzowskiLegoland

W LFB można kupić czy co ? :D

Samaprawda66

Ryzyka nie ma, bo nie dostaniesz go na 100% także 0 ryzyka, ze dostaniesz wynagrodzenie :D

tomadz
@Samaprawda66

albosutnie nie ! szkoda twojego życia człowieku, pieniędzy nie zobaczysz

the chosen pessimist

Powiem wam, ze namieszaliscie mi teraz w glowie. Jestem z Warszawy, nie wiem czy dalej sie w to bawic. Dwa dni probne, pozniej 1,5 tygodnia szkolenia, a nic o zarobkach. Jakeis dziwne macenie glowy, ideologie i motywowanie. Sam nie wiem czy dalej mam brnac. Co czlowiek to inna opinia, sam juz nie wiem co mam myslec. Nie chce sie zobowiazywac na umowie i pracoac 3 miesiace, jesli nie bedzie mi sie podobac. Do tego ryzyko jak mowicie ze moge nie odstac wynagrodzenia...

Hfgju577

Ciekawe, ze za kasę z konta jak Malwina na zegarek pożyczyła kasę od Bartka...

Kuba
@Hfgju577

Hah... Grubo... Dokładnie tak jak wyżej ktoś napisal. W firmie zarobione, w firmie wydane. I nikt mi nie wmowi, ze ktos kto pracuje w tej firmie, dłużej czy krocej... Niewazne... I tak nie ma oszczędności, bo nawet jesli dostaniesz duzy przelew, to juz firma rozdysponuje na co masz to wydać.

Nosek
@Kuba

Hmm wydajesz zarobione w firmie pieniądze na rzeczy w firmie tak? Rozumiem ze nic w zamian nie dostajesz, a zegarek ktory kupiles to ma wartosc 15zl tylko akurat w Lfb kosztuje kilka tysiecy... Przejrzyj na oczy

@Nosek

No i co to ma do rzeczy?? Ludzie w tej firmie maja dlugi po kilka, kilkanascie a najlepsi po kilkaset tysiecy zl. I to nie sa kredyty hipoteczne czy inwestycyjne. Tylko pożyczki, kredyty konsumpcyjne... I po co? Po ty zeby pochwalic sie zegarkiem, super garniturem, nowym piórem, czy autem z go69... I to gadanie... Ze to przecież inwestycja.... Co za bzdury... To ze prezes firmy zaczyna bawic sie w sprzedawanie kotów, psów i koni swoim pracownikom tez Twoim zdaniem jest normalne? Az mnie dziwi zaslepienie tych ludzi do ktorych nie tak dawno nalezalem.... Nas z czescie przejrzalem na oczy po tylu latach... Machloje jakich mało.

Slawek
@Nosek

Ktos chyba w ogóle nie rozumie o co chodzi w tej dyskusji. Te wypowiedzi tylko potwierdzaja jakie osoby tam pracują. Niemyslacy samodzielnie... Tylko ślepo powtarzający to co ktos im powiedzial.

Sansan

Myślisz, że zegarki i inne rzeczy ludzie tam kupują za kase od rodziców? Gdyby nie płacili, nikt by tam nawet nie chciał pracować

Xxdd

Hehe widać ktoś liczy na pasmo sukcesów w życiu... Obudź sie bo bez porażek nic w życiu nie osiągniesz.... Czy tak serio boli Cię to ze ktos kto nigdy Cie nie widzial na oczy i nie wie kim jesteś wyzwie Cie przez telefon?!

ernesto

Skąd to wiesz?

@ernesto

Co to za pytania w ogóle? Skad to wiesz? Skoro ktos pisze takie rzeczy to albo rozsiewa plotke albo jest to prawda i tyle. Co to zmienia w Twoim życiu?

lol

strasznie to jest smutne co tu czytam i zal mi Was... widze,ze kazdy kto wypisuje te komentarze popoludniami zamiast robic cos ciekawego sprawdza facebook firmy, w ktorej juz nie pracuje i z utesknieniem wyszukuje informacji co w niej sie dzieje... :D Nie ma Was juz tam, a jednak ciekawosc zzera od srodka .. niestety nikogo nie interesuje co u Was :) bo raczej nic ciekawego skoro wypisujecie jakies zenady. pseudo-smieszne, zeby niby komus dowalic czy zaszkodzic... troche zalosne co? napiszcie moze co u Was ;) Pozdrawiam wszystkich nieudacznikow :) idz dac like swojej dziewczynie lub moze goldbergowi skoro tak bacznie sledzisz?

robson

Zobaczcie kto lajkuje posty i profile ich wszystkich społek, blueberry,bravo restobar, go69. Cały czas te same osoby, które pracują tam już dłuższy czas, oni musza to robic zeby pokazac sie szefom ze sa tak wkreceni w ta firme i zeby im cos wreszcie zapłacili :D :D :D

Zombie

Nikt im za to nie płaci. Oni sie poczuwaja do tego, zeby wychwalać tą firmę. Wmowiono im, ze muszą byc wdzieczni za wszystko co od niei dostali.

Mefedron wszedł ostro

Najlepsze jest to że nie pozwalają na rekrutacji się komunikować między rekrutantami. Zawsze nas wypuszczali pojedynczo. A jak się zaczęło rozmawiać z kimś na boku to od razu ucinali nam rozmowę .

hahah

Panie prezesie to nie panel proszę zachować trochę kultury.

Judenta

Byłem u nich na wprowadzeniu całe trzy dni i widzę ściemę na każdym kroku. Niestety podpisałem umowę. Za zerwanie jej jeszcze przed rozpoczęciem faktycznej pracy grozi mi jakaś kara ?

@Judenta

Nie Nie obawiaj się. To jest najgorsza um. Zlecenie jaka mozna podpisać. Wodolejstwo na maksa. Nic tam nie jest napisane. Karać Cie nie będą.

kinia09
@Kaś

Na pewno tak jest, czy jest jakiś haczyk w tej umowie ze trzeba przepracowac jakiś okres bo inaczej kara ?

@kinia09

Nie, nawet jakby Cie straszyli to nie. Widzialam rozne sytuacje, jak ktos odchodzil po 1 dniu, tygodniu, miesiącu i zadnych kar nie bylo. Oczywiscie musisz sie liczyc z tym, ze ani grosza nie dostaniesz.

Revolver
@Kaś

a Ty to tam pracowałaś długo, krótko, czy jak bo tak dużo info o tym wiesz?

@Revolver

Dlugo

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.