Opinie o Evolution Four Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Evolution Four Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Evolution Four Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolution Four Sp. z o.o. w Warszawa

goluń Nowy wpis

A firma w ogóle funkcjonuje? Dlaczego przestaliście zamieszczać opinie o pracy, jest jakiś powód?

Tomek Nowy wpis

O co chodzi z tym Urbańczykiem w tej firmie. Skąd te negatywne opinie?

syn Nowy wpis

jak ltoś szuka o tej firmie info to ma trudne zadanie, nie mają może gdzies jednak swojej stronki? tyle się dowiesz żw to Budowa i wykończenia pod klucz i nic więcej:/

kamil Nowy wpis

chłopaku, z tego co tu czytam to niema sie czego obawiać to Ty oszukujesz ludzi a nie oni Ciebie więc myśle ze to Pan panie rosinski powinien sie obawiać lub jakis inny (usunięte przez administratora) który jest z wami związany i z waszym evolution vał a tymczsem wałcie sie ha ha

Firma Evolution Four Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Frontend Game Developer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

prezes A

niestety nie rozumiem twojego komentarza, jak ważyć słowa i niby z kim próbować kontaktu?

trawa

Ja już ich przetesto wałem sie okazało , pracowałem jako firma podwykonawcza , kiedy przyszło do płacenia , nikt nie odbierał tel , po czym po tygodniu odebrał jednak rosinski artek , niby prezes i powiedział że wtedy nie odebrał bo miał dzień bez telefonu . Czy taki człowiek o ile można go tak nazwać zdaje sobie sprawe że ludzie pracujący w owej firmie i ich rodziny nie mają na chleb? NIe zdaje sobie sprawy bo jest zwykłym .......... no wiecie . Pozdrawiam wszystkich

zalibaba

Jaki rozwój o czym rozmowa, nie zajdą nigdzie dalej ,już tacy jak ja się o to postarają.Metody to oni mają ,jak kogoś wy.....ać ale to już koniec, własnie dzięki takim portalom jak ten i ludziom którzy zostali oszukani przez ową niby firmę, panie rosinski i urbanczyk pora zwijać manele.Ciekawi mnie kogo oszukaliscie na centralnym w wawie

człowiek
@zalibaba

Ciekawe za co Cię wy..... ?za rzetelną pracę? wątpię! Panie zalibaba,łatwo się pisze gorzej pracuje!!!

Izabela1
@zalibaba

Mam problem z ową firmą. Ma zapłacić za wystawioną fakturę i niestety komunikacja tragiczna. Każdy numer z ktorego dzwonię jest odbierany tylko raz raz. Dobrze, że w firmie mam 25 numerów ale kiedyś to się wyczerpie. A ja chcę tylko żeby zapłacili za fakturę

robert koc
@Izabela1

a gdzie wykonywałeś prace dla tych oszustów? może na centralnym w wawie?

Izabela1
@robert koc

Nie Warszawa. A jest jakaś metoda na odzyskanie pieniędzy?

liskozioł
@Izabela1

cześć i co firma evolution-wał zapłaciła ?czy to była praca na dworcu centralnym w warszawie , ile są ci winni jesli to nie tajemnica kolego>

kamil

dużo ludzi oszukała owa firma obaj o tym wiemy i wiedzą ci co dają tu wpisy

Zero kompetencji, tragiczne zarządzanie, brak kasy. W dodatku kłamcy, oszuści i megalomanie. Omijać baaaardzo szerokim łukiem no chyba że ktoś lubi pracować za darmo lub dokładać do interesu.

kamil

tatuś i synkowie a i wspólnik z opoczna oszukują ludzi i kradną jak leci ,omijac z daleka z daleka powtarzam

lizor

sądeckie i łudzkie (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

dziki

Nie polecam , nie polecam , jak zwykle spółka zoo czyli zoo....baczysz jak cie oszukają

Zostaw merytoryczną opinię o Evolution Four Sp. z o.o. - Warszawa

Evolution Four Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Plac Powstańców Warszawy 2
    00-030 Warszawa

Evolution Four Sp. z o.o.