Verseo

Opinie o Verseo

Witajcie na naszej stronie na GoWorku! :) Pamiętajcie, że anonimowość oraz niemerytoryczny charakter kilku wystawionych opinii sprawiają, że nie są one dobrym źródłem informacji na temat naszej firmy. Najlepszą metodą weryfikacji jest bezpośredni kontakt z nami podczas rozmów kwalifikacyjnych i mocno Was do tego zachęcamy. Jesteśmy młodzi, wiemy po co przychodzimy do firmy, a transparentność to dla nas czyny, a nie tylko deklaracje. Jesteśmy jedyną agencją na poznańskim rynku, która wprost podaje wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach. Cyklicznie też aktualizujemy te dane. Pod następującymi linkami znajdziesz zatem najważniejsze informacje. Ogólne resume firmy: https://verseo.pl/opinie-o-verseo-co-mowia-o-nas-inni/ Najnowszy wpis o prowizjach w dziale Customer Success: https://verseo.pl/dzial-customer-success-zarobki/ Ile zarabia specjalista SEO? https://verseo.pl/ile-zarabia-specjalista-seo/ Ile zarabia specjalista Google Ads? https://verseo.pl/ile-zarabia-specjalista-google-ads/ Zachęcamy też do odwiedzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie czy TikToku, które dobrze oddają klimat firmy. Klimat to taki, że dużo się uczymy, nigdy nie udajemy, a problemy rozwiązujemy bazując na rozmowie i partnerskich relacjach. Update wszystkich informacji znajdziecie też na profilu LinkedIn naszego CEO Krzysztofa Masłowskiego, do którego zresztą zawsze można napisać na priv. :) https://www.linkedin.com/in/krzysztofmas%C5%82owski/

K.
@Verseo

Można powiedzieć, że działacie jak kiedyś Panorama Firm - rekrutacja ciągła.

PiszęJakJest

Ostatnio wysypało się pełno złych opinii, podejrzewam, że są to 3 osoby, które ostatnio odeszły, bo od tego momentu zaczęło się negowanie. W Verseo faktycznie nie ma zatrudniania pracowników na umowę o pracę, tylko współpraca na zasadach umowy B2B, ale tak jest w większości agencji marketingowych i jest to już zaznaczone w ofercie. Jeżeli komuś to pasuje to aplikuje, jeżeli nie to szuka innej firmy. Nie ma też benefitów ale to już też na rozmowie mi powiedzieli, że wolą mi lepiej zapłacić aby było mnie zwyczajnie stać na siłownię czy cokolwiek innego sobie wymyślę, a nie że oni będą mi wymyślać do czego mi dofinansują a do czego nie. Pojawiło się też dużo komentarzy, że ludzie odchodzą, że nie ma nikogo starego tylko nowi. Ja sama pracuję tu już kilka lat i jest cenione moje doświadczenie, nie czuję, że chcą mnie zamienić na juniora. Wcale to dla nich nie byłoby takie korzystne, bo najpierw Verseo musi mocno zainwestować w nowych poprzez szkolenia, a też nie przynoszą od razu zysków firmie, nie można ich też dać do obsługi klienta od razu, tylko musi być nad nimi dodatkowy opiekun, który mu pomaga. Firma rozstaje się ze współpracownikami, jeżeli nie ma efektów ich pracy i to jest chyba normalne. Obowiązki w Verseo organizujesz sobie sam, dla firmy liczy się efekt i zadowolenie klienta z obsługi, więc jeżeli ktoś nie potrafi sam zarządzać swoimi zadaniami lub nie lubi kontaktu z klientem to odchodzi i niestety później pisze na goworku złe opinie aby wyładować swoje emocje, a jest to bardzo krzywdzące nie tylko dla firmy ale też dla innych osób, z którymi wcześniej współpracował.

V-ka w sercu
@PiszęJakJest

Popieram cały komentarz. Wylewanie żalu na forum jako wyładowanie negatywnych emocji jest totalnie bez sensu i godzi we wszystkich z którymi się współpracuje/współpracowało.

Dariusz Gryczewski

Verseo to coś więcej niż miejsce pracy :) Od atmosfery tworzonej przez pracowników, przez pomocność liderów, aż po zrozumienie i wyrozumiałość zarządu, wszystko to tworzy wspólną całość. Miejsce to staje się formą spędzania czasu i elementem życia. Wszystko jest w Verseo odpowiednio poukładane i zorganizowane. Firma stawia na ciągły rozwój swoich pracowników i wciąż wyznacza nowe wyzwania i cele. Szkolenia, warsztaty czy webinary są na porządku dziennym. Nie ma tam nudy, zawsze się coś dzieje, zarówno w biurze jak i poza nim. Trudno znaleźć drugi tak świetnie wyszkolony zespół specjalistów online marketingu jak w Verseo. Profesjonalizm i otwartość to przymiotniki jakimi mógłbym opisać poznańską firmę. Jako były wieloletni pracownik, uważam że firma dba o swoich "podopiecznych" :) na wszystkie możliwe sposoby. Z pewnością mogę powiedzieć, że praca w Verseo to najlepsze zawodowe doświadczenie w moim życiu. Polecam V. każdemu kto mierzy wysoko i pragnie od miejsca pracy czegoś więcej :)

@Dariusz Gryczewski

A możesz odpowiedzieć coś więcej o tych poza-pracowych elementach? Czy w Verseo są jakieś spotkania/wyjazdy integracyjne, spotkania po pracy itd.?

A ja chętnie poczytam o tym co się dzieje teraz w trakcie pracy z perspektywy stanowiska New Business Specialist. Ogłoszenie widnieje od dwóch dni, wcześniej było dodawane? chce już się mniej więcej rozeznać w tym czy to rotacja czy może rozwój (jest przypis, że potrzebują kogoś od zaraz)? Czy proporcje pracy zdalnej są nie do tknięcia? Wskazane jest 70 / 30 biuro / dom ale w benefitach podkreślają pracę zdalną. istnieje możliwość, by w pełni taka wykonywać?

Verseo mogę skwitować 3 słowami: śmiech na sali. Firma pełna osób, które są na swoich stanowiskach, tylko i wyłącznie dlatego, że zarząd nie chce wyrzucać wieloletnich pracowników. Osoby te nie tylko wprowadzają nieprzyjemną, toksyczną atmosferę ale i utrudniają pracę innym. (usunięte przez administratora) Do tego organizacyjny chaos, wieczne zapowiedzi zmian, które nigdy nie wyglądają tak jak były ogłoszone. Ogromna rotacja w niektórych działach - ale jak tu się dziwić przy tak toksycznej atmosferze. Niesłowność, zmiany zakresu obowiązków z dnia na dzień, straszna inwigilacja i kontrola pracownika - zero zaufania. Firma chwali się wysokimi zarobkami i renomą a biuro wypchane jest starymi, ciężkimi Dellami, rozpadającymi się krzesłami i obrzydliwymi myszkami używanymi przez n pracowników przed tobą. Tak niskiego komfortu pracy nie doświadczyłem jeszcze nigdzie, no może w gastro w ramach pracy wakacyjnej w liceum, gdzie (usunięte przez administratora) się po 12h dziennie... Trzeba Verseo oddać jedną rzecz - czasem bawiło. Żebranie zespołu marketingu na głównym chatcie komunikacyjnym o "serduszka" pod najnowszymi postami firmowymi na SM. Jakby się ludziom te posty podobały, to sami by je polecali i udostępniali ;)

Nowy wpis

@były pracownik

Ten czteroakapitowy spektakl domaga się naszej recenzji. A zatem! 1. Trudno polemizować z toksykologią poszczególnych relacji. Firma to nie Tinder, gdzie z każdym musimy mieć perfect match. Grunt to jak tym zarządzimy wewnętrznie i zewnętrznie. Najlepsza metoda to po prostu skupienie się na własnej, a nie cudzej pracy. Jeżeli towarzyszyło Ci poczucie "utrudniania pracy", to z pewnością nasz błąd, który zazwyczaj wynika z niedostatecznego informowania i zarządzania zmianą. Nad tym pracujemy, bo z pewnością intencją zmian nie jest utrudnianie, lecz przeciwnie - ułatwianie. Mamy jednak świadomość, że komunikowanie zmian to u nas obszar wciąż do poprawki. 2. O zmianie już była mowa powyżej i serio pracujemy nad tym, natomiast co do rotacji to udało nam się ją mocno ograniczyć w 2023 względem lat poprzednich. W 2022 faktycznie wskaźnik był wysoki - 41%. Sami to zaraportowaliśmy w naszym Raporcie Wpływu i zobowiązaliśmy się do pracy nad jego ograniczeniem. I udało się. W 2023 spadliśmy do poziomu 25,5% co mieści się w szeroko pojętych widełkach rynkowych dla "zdrowej" organizacji. So far jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która w ogóle odsłania takie dane. Inwigilacja i kontrola pracownika? Co konkretnie masz na myśli? Nie mamy trackingu czasu, pracujemy projektowo, nikt nie chodzi zgięty od bata. ;) 3. Myszkę to akurat można sobie zamówić nawet taką, która oswobadza z napięć mięśniowych. Monitory mamy duże i nowe. Komputery mają bardzo przyzwoite wnętrzności. Czasami jakiś klęknie. co wynika z czystej statystyki - na 100 maszyn w permanentnym użyciu, co jakiś czas jedna lub dwie odmówi posłuszeństwa z przyczyn różnych. Ale nawet wtedy nie zostaje się samemu z problemem - mamy dedykowanego kwatermistrza Maksa od tych spraw, który zapewnia ciągłość pracy. Krzesła, a właściwie fotele biurowe, mamy nowe i zoptymalizowane do nośności jak skrzydła nowych boeingów. Kto nie wierzy, tego zapraszamy na wizytację - całe nasze biuro na YT -> https://www.youtube.com/watch?v=O94AvZyrTgs 4. https://www.youtube.com/watch?v=lPXfRec253I

Co do tego proszenia o serduszka pod postami to czy czasami jednak marketing nie ma w swojej strategii pewnych imitacji, żeby rozkręcić ruch? Są tu może marketingowcy? Interesuje mnie opis z pracy u was na dziale, mam już wstępne doświadczenie i chce się dowiedzieć przy jakieś atmosferze się u was pracuje. jak oceniacie trudność dostania się do firmy? Jak wygląda rekrutacja w tym przypadku?

Nowy wpis

Hejo! Tu Maciej z marketingu ;) Zwyczajowo wysyłam info do całej firmy kiedy pojawi się coś na naszych socialach. Kto chce, reaguje - przymusu brak. ;) A wysyłam, bo jasne - chcę zaangażowania mocnego na wstępnym etapie publikacji + nasi współpracownicy zazwyczaj w godzinach publikacji są zajęci innymi tematami niż odświeżaniem feedu na FB, toteż po prostu daję im znać żeby nie przegapili. Co do współpracy z nami, to chyba kluczowy jest drive do nauki i poszerzania swojej wiedzy. Zauważyliśmy, że jak ktoś ma w sobie ten rzadki pierwiastek, to reszta się po prostu układa. Stawiamy równie mocno na samodzielność i odpowiedzialność. Najlepiej zaaplikować i pogadać z Angeliną z HRów. Żadne słowo nie zastąpi rozmowy face to face i wyczucia w ten sposób klimatu firmy. :)

A.M.

Staram sie myslec przyszłościowo stad pojawiło sie u mnie pytanie jak rozwiązywane są kwestie w przypadku gdy pracownica zajdzie w ciąże? Współpraca jest w oparciu o umowę B2B, która nie obejmuje urlopu macierzyńskiego czy rodzicielskiego. Czy w takiej sytuacji firma po prostu żegna sie z pracownikiem, czy jednak pracownik może liczyć na powrót do pracy po tym czasie?

@A.M.

Zarówno mama, jak i tata, mogą wrócić do nas po dłuższej przerwie. Zazwyczaj przechodzą wówczas powtórne szkolenie onboardingowe, które pozwala im nadgonić zmiany w systemach reklamowych i/lub poznać na nowo organizację. To zaskakujące ile potrafi się zmienić przez 6-12 miesięcy. :) Warto przy tym pamiętać, że zasiłek macierzyński przysługuje również w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

:D
@Verseo

A czy po urodzeniu dziecka jest możliwośc pracy zdalnej w niepełnym wymiarze tak aby nie przestawać całkowicie pracowac?

ziomek
@:D

tak raczej to sobie osoby dogaduja same z firmą to kwestia indywidualna bardzo, firma nie robi w tym zakresie problemow

@ziomek

A ogólnie atmosfera przy tym jaka jest w takim razie? chodzi mi właśnie o to indywidualne podejście. Czy niektórzy nie czują się w tym przypadku jakoś nie fair traktowani czy cos jeśli im jakieś mniej korzystne warunki uda się ustalić?

Dość szybkie umawianie kolejnych tematów, żadnej rozmowy telefonicznej nie było. Pani mailowała i w ten sposób umówiła spotkania, konsekwentnie odmawiała też pokazania draftu umów jakie oferują, ponoć dopiero na późniejszym etapie. Na pierwszy etap kilka dni po propozycji spotkania z maila jedna z osób nie stawiła się (podobno chora), umówiono kolejną rozmowę w 2-3 dni z tą samą osobą plus ta nieobecna. Po obu rozmowach ponowna prośba o umowę do Pani mailowej, dosłała. Okazało się, że nawiązują współpracę poprzez nie umowę o współpracy a „Deklarację przystąpienia do parku technologicznego Verseo” i odpowiedni regulamin owego parku. Z kwiatków jest możliwość zerwania współpracy bez okresu wypowiedzenia przez terminy projektowe, jest opłata 15 000 zł za szkolenie wewnętrzne, której się nie płaci, ale trzeba oddać jak się zrezygnuje przed upływem 6 miesięcy … czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Jest też kara chyba kolejne 15 000 zł za różne przewinienia. Generalnie umowa jest mega słaba i niepoważna, dodatkowo jest opłata 100 zł miesięcznie chyba za uczestniczenie w owym parku. Podziękowałem przez sposób nawiązywania relacji biznesowej (umowa). Wiadomo, że umowa jest na ciężki czas a nie na czas kiedy jest ok i jeśli druga strona może mi sieknąć karę 15 000 za przewinienie plus drugie 15 000 za koszt szkolenia i jeszcze uciąć okres wypowiedzenia powołując się na terminy projektowe (widział ktoś kiedyś projekt dostarczony w pierwszym terminie?). To przecież istnieje szansa, że w pierwsze pół roku wyjdzie się z tej relacji na minusie a to miała być praca z zarobkiem, ogłoszenia na pracuj.pl a nie na „nawiążę współpracę biznesową sprzedając biurko w parku tech, PILNE”.

Normalne, co robiłeś, trochę co planujemy, żadnych konkretów, nie chcą nic ujawniać.

Wiecie, czy Verseo udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Cześć, ta praca zdalna będzie możliwa? chyba ze już jest? widziałam po prostu ten wątek w którym pisano cos o ciąży, chyba w lutym jakoś, i tam sugerowano ten tryb ale nikt już do niego się nie odniósł. Jestem niestety spoza miasta, wiec chce się upewnić

Wszystko jest do dogadania. :)

Marika

Witam serdecznie znalazłam oferty pracy na różne stanowiska pracy w tej firmie. Mam pytanie czy tam jest taka rotacja czy potrzebują pracowników z powodu rozwoju firmy? Czekam na podzielenie się opinią.

@Marika

Info o rotacji z pierwszej ręki znajdziesz w naszym raporcie :) O tutaj: https://verseo.pl/akademia/poradniki/raport-wplywu-verseo/

XYZ
@Marika

Rotacja, w miesiącu potrafi zniknąć 3-5 pracowników. Miesiąc bez jakiegoś uszczerbku jest rzadkością.

@XYZ

Znika wcześniej dając wypowiedzenia, tak? ile ono trwa z miesiąc? Chce się upewnić, bo ciekawi mnie to jak szybko udaje się zapełnić te miejsca. Rekrutacja trwa podobnie szybko? Miesiąc to maks?

@XYZ

Nasze wskaźniki rotacji można znaleźć w raporcie wpływu dostępnym tutaj: https://verseo.pl/akademia/poradniki/raport-wplywu-verseo/

zainteresowan_

Dzień dobry, Czy w perspektywie najbliższych miesięcy planowana jest rekrutacja na stanowisko UX analytics & research w @Pracodawca?

@zainteresowan_

Nie możemy tego wykluczyć, dlatego zachęcamy do podesłania nam swojego cv - chętnie się zapoznamy. :)

@zainteresowan_
@Verseo

Poziom junior jest akceptowany, czy oczekujecie specjalisty z doświadczeniem? :)

@@zainteresowan_

Jeżeli chodzi o UX/Analitykę to aktualnie celujemy w osoby już zaopatrzone w podstawy.

@Verseo

Witam. Jakie podstawy mają Państwo przy tym na myśli? Czego na pewno nie może zabraknąć? Oraz jak to będzie wyglądało od kolejnego kwartału? Czy osoby początkujące będą wtedy brane pod uwagę?

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji pod stanowiska UXowe, natomiast z pewnością podstawową kompetencją byłoby doświadczenie związane z analityką internetową (np. GA4) i rozumienie podstawowych pojęć właściwych dla UXa, jak heurystyki i tym podobne.

PiszęJakJest

V-ka w sercu
@PiszęJakJest

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Verseo?

K

W ogloszeniu piszecie, ze pakiet szkoleń wewnętrznych na start jest o wartości ok. 20 000 zł. Czy to znaczy, że kandydat musie zwrócić Wam te pieniądze jeśli odejdzie po krótszym okresie (jakim?)?

@K

Dzień dobry! Od około roku mamy taki zapis w umowie - ten czas wynosi 6 miesięcy. W praktyce jeszcze nigdy nie doszło do sytuacji, kiedy ktoś musiał kwotę zwrócić. Dotyczy to bowiem tylko sytuacji, gdy to nowy współpracownik podejmuje decyzje o odejściu i dzieje się to bezpośrednio po czasie szkoleń bez podjęcia prób wykonywania zadań już właściwych dla stanowiska. Także bez obaw - zdarzało się np. że po 2/3 miesiącach obie strony stwierdzały, że zwyczajnie nie ma chemii i też nie było potrzeby zwrotu. Zapis się pojawił, ponieważ w przeszłości bywało, że po skorzystaniu z pakietu szkoleń, ktoś po prostu rezygnował bez sensownego feedbacku.

Po jakim czasie można liczyć na awans ze stanowiska Junior Customer Support Specialist na Customer Success Specialist? Po jakim czasie możliwa będzie negocjacja wynagrodzenia na tym stanowisku?

@Zainteresowany

Dzień dobry! Doświadczenie pokazuje, że awans z juniora na regulara zajmuje około 6 miesięcy. Rzeczony awans jest oczywiście związany ze wzrostem umiejętności, suwerenności w działaniach i rosnącym portfelem klientów. Od tego portfela zależy wysokość otrzymywanej prowizji. Jak to dokładnie wygląda przedstawiliśmy w tym artykule: https://verseo.pl/dzial-customer-success-zarobki/

G.

Witam, do kiedy planujecie mieć otwarta rekrutacje do działu customer success?

@G.

Chyba już jest zamknięta, bo sama planowałam aplikować ale chyba zbyt długo zwlekałam a widze ze juz ogłoszenia nie ma :( Verseo, Będzie w najbliższym czasie podobna rekrutacja na stanowisko juniorskie do tego działu?

@:(

W najbliższym czasie nie mamy takich planów :(

Rekruterka
@:(

Cześć! Obserwuj nas na www.verseo.pl/oferty-pracy, ponieważ wkrótce pojawi się oferta do działu CS :)

Ile jest zmian w Verseo?

Zawisza Biały

Dużo, mnóstwo, bardzo.

Halina
@Zawisza Biały

Mnóstwo? W jakim to kontekście? nie chodziło o godziny pracy? jest opcja zatrudnienia na stronie wyróżniona dla Junior UX & Sales Specialisty, raczej "jedna zmiana" jest? co można powiedzieć o pracy na tym stanowisku? po jakim czasie ludzie średnio awansują?

Rekruterka
@Halina

Cześć Halina! Nie mamy czegoś takiego jak "zmiany" - mamy elastyczne godziny pracy, przychodzisz w godzinach porannych (7:00 - 10:00, chyba że umówisz się inaczej ze swoim TL) i zostajesz, aby wykonać swoje zadania na dany dzień :)

Janek

Czy firma organizuje również jakieś wyjścia integracyjne? Czy można liczyć na paczki/premie świąteczne czy coś w tym stylu? ;)

Maria

Niestety nie wspominam rozmowy o pracę w Verseo zbyt pozytywnie. Pierwszy etap przez telefon to miła rozmowa. Drugi etap odbył się w biurze. Kandydat oceniany był przez 3 osoby. Pomimo zapewnień, że nie trzeba znać branży SEO, to działa to negatywnie na wynik rekrutacji. Nie do końca wiem, o co w ogóle byłam pytana. Pytania były ogólnikowe, niesprecyzowane. Pytanie o relacje z byłym przełożonym także nie są moim zdaniem na miejscu. Każdy z nas jest inny i może inaczej żyć z daną osobą, to nie znaczy, że z każdym się nie dogadujemy :) Polecam przygotować się ze znajomości o firmie, bo dla rekruterów jest to bardzo istotne na rozmowie. Cieszę się, że dostałam negatywną odpowiedź, bo z biura wyszłam z negatywnymi odczuciami. Jeśli tam było słabo, nie chciałam już wiedzieć, co jest dalej w firmie w trakcie pracy. Jednakże życzę powodzenia wszystkim, którzy będą zaproszeni na niełatwy drugi etap rozmowy! :)

@Maria

Dziękujemy za poświęcony przez Ciebie czas na rozmowę i tę informację - weźmiemy je pod uwagę. Powodzenia ze wszystkim! :)

Hej
@Maria

Na jakie stanowisko aplikowałas jeśli mogę wiedzieć? Jestem potencjalna kandydatka i zastanawiam się czy aplikować do Verseo. Co do „znajomosci firmy” co masz na myśli? O co rekruterzy pytali? Wydaje mi się to dziwne pytanie na rozmowie o prace, tzn wiadomo trzeba wiedzieć czym się firma zajmuje ale czy coś poza tym.. no nie wiem. Czy te negatywne odczucia po rozmowie wynikały głównie z zadawanych pytań czy coś jeszcze miało na to wpływ? Możesz powiedziec coś więcej odnośnie czasu rekrutacji? Ile mniej więcej po wysłaniu CV on trwał? Jak długo po tym ostatnim etapie czekałaś na odpowiedz? Z góry dzięki za odpowiedz :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Verseo? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrutacja trwa do 10 dni. Liczba etapów jest zależna od stanowiska. Czasem 2 czasem 1 etap. Zawsze jest informacja zwrotna.

Cześć
@:)

Czy obecnie również rekrutacja trwa do 10 dni? :) Jeśli tak, to od kiedy jest to liczone - od wysłania CV czy od pierwszego etapu? Btw. Szacun za informacje po każdym etapie - niewiele firm może się pochwalić taka praktyka Pozdrawiam.

@Cześć

Szczerze mówiąc to za te 10 dni nie możemy obecnie ręczyć. CV jest sporo i tak jak wcześniej sygnalizowaliśmy w innym komentarzu, proces rekrutacji trochę różni się w zależności od tego, jak działa rekrutacyjnie dany Team Leader. Niemniej jednak, staramy się jak możemy, by te 2 tygodnie od przesłania CV, ktoś otrzymał wstępną informację, by wiedzieć na jakim jest etapie.

Czy firma daje szanse także osobom bez doświadczenia i szczegółowej wiedzy na temat marketingu internetowego, ale z odpowiednia motywacją i zapałem do pracy?Czy jednak ostatecznie zawsze „wygra” kandydat z doświadczeniem i większa wiedza?

@:)

By dołączyć do działu New Sales i Customer Success nie jest konieczne doświadczenie. :)

Hey
@Verseo

Ale błyskawicznie odpowiadacie. Chyba cały dzień tu siedzicie :)

@Hey

Decydujący jest fakt, że otrzymujemy powiadomienia o pojawieniu się nowych komentarzy. ;)

@Verseo

Obecnie jest otwarta rekrutacja na Junior Customer Success Spec. - poszukujecie na to stanowisko tylko jedna osobę czy więcej? Jak wyglada onboarding pracowniczy i ile on trwa? Po jakim czasie taka osoba bez wcześniejszego doświadczenia dostaje klientów do obsługi?

@:)

Onboarding i mentoring trwają - more or less - 3 miesiące. Na początku sporo intensywnych szkoleń z tego jak funkcjonuje firma, z systemów i oczywiście środowisk reklamowych. Później już zbieranie doświadczeń. Samodzielności w obsłudze klienta nabywa się różnie - czasami są to 2 miesiące, czasami 4. ale de facto do końca nikt nigdy nie jest pozostawiony sam sobie - dyskusje na temat tego, jak, kto, dlaczego, kiedy itd. są u nas permanentne. :) Oczywiście nie jest też tak, że można na wejściu otrzymać do zarządzania duże, złożone kampanie. Spokojnie to się odbywa. :) Aktualnie szukamy jednej osoby na to stanowisko.

M.

Aplikowałam na jedno ze stanowisk w firmie, czy firma zawsze przekazuje informację zwrotną nawet jeśli kandydat nie przejdzie selekcji CV? Ile mniej więcej trwa proces rekrutacyjny?

@M.

Odpowiadamy ZAWSZE. Zdarzają się błędy w systemie (np. nie zaciągnie się e-mail przy eksporcie), ale generalnie robimy wszystko, by do takich sytuacji nie dochodziło. Czas trwania rekrutacji zależy od metodologii osób, które zarządzają akurat danym procesem - np. niektórzy odpowiadają na bieżąco, a inni lubią najpierw zebrać wszystkie resume, a dopiero potem je weryfikować wszystkie. Niemniej jednak, jeżeli coś budzi wątpliwość albo po 3 tygodniach nadal cisza, wówczas zdecydowanie można do nas napisać i damy znać co się dzieje w temacie. :)

Angielski

Witam, czy bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna w dziale customer success od samego początku czy być może jest to kwestia, którą można podszkolić na późniejszym etapie pracy?

@Angielski

A to zależy już od konkretnego stanowiska. Czasami angielski się bardzo przydaje, czasami nie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Verseo - Poznań

• Jak się pracuje w Verseo?

Zobacz opinie na temat firmy Verseo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verseo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verseo?

Kandydaci do pracy w Verseo napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verseo