Workpool Sp. z o.o.

Stary Targ

Opinie o Workpool Sp. z o.o.

Niezadowolony

Witam . Dzwoniąc do tej pseudo firmy odośnie kilku info. bo nie można inaczej jej opisać odebrała jakaś " PANI ""( nie bede tego słowa używał ponieważ na Panią trzeba zasłużyć ) jakaś zniesmaczona i niezadowolona kobieta i nie zdążyłem się wypowiedzieć a ta juz kończy . Chciałem uzyskać od tej kobietyy kilku informacji ale widocznie taka wspaniała praca jak i zachowanie tej kobietki. ŻENADA !!!!!! Nie polecam ponieważ na wstepie się palą zachowaniem to co by było jak by ktos pracował dla nich ...

reaady
użytkownik zarejestrowany

W końcu taki kurier może pwnie liczyć na jakieś premie, prawda? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Jakie twoim zdaniem trzeba mieć predyspozycje aby pracować w firmie Workpool Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Workpool Sp. z o.o. - Stary Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workpool Sp. z o.o.