Metrohouse

Opinie o Metrohouse

pracujący

Rozmowa kwalifikacyjna chyba najbardziej sympatyczna na jakiej byłem. Stresowałem się jak na każdej rozmowie ale Dyrektorka miła i dużo mówiła zarówno o blaskach jak i cieniach tej pracy nie koloryzowała. Zdecydowałem się i pracuje już kilka miesięcy. Jak na razie nie żałuje

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Metrohouse - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrohouse