Opinie o Asistnet Work Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Asistnet Work Group. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Asistnet Work Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Warszawa

T.S.

Jestem pracownikiem agencji. Współpraca przebiega pomyślnie. Dobry kontakt z dziewczynami, wypłaty zawsze o czasie. Rekrutowala mnie jeszcze Pani A., która serdecznie pozdrawiam! Czekamy na twoj powrót do pracy, bo bez ciebie ta firma nie jest już taka sama! Jesteś najlepsza! Wracaj!

Aaaa

Bardzo nieprzyjemna rozmowa, pani naburmuszona i niemiła. Obiecała kontakt zwrotny bez wzgledu na wynik rekrutacji, kontaktu nie ma. Nie polecam.

pracodawca

Od strony firmy współpracującej. Na pracowników czekamy około paru dni, zawsze uzgadniamy czy dana persona nam odpowiada. Często jesteśmy wybredni, dziewczyny nie mają z tym problemu, organizują kolejną rekrutacje. Faktury prawie zawsze w czasie. Oszczędność naszego czasu ogromna. Kontakt zawsze na bieżąco. Plus kontaktu dziewczyn z pracownikami, dosyć luźny, wprowadzają przyjemna atmosferę przyjeżdżają podpisywać umowy na nowy miesiąc czy jak przychodzą w innym celu. Skarg od pracowników z agencji żadnych.

michal

Rekrutacja przyjemna. Praca spokojna. Wszystko zgodne z rozmową. Umowy na kolejny miesiąc przywożone zawsze pod koniec miesiąca do mnie. Nie muszę jeździć do biura przy jerozolimskich. polecam ps. troche slaby dojazd do was

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Asistnet Work Group? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Zadowolony

Pełen profesjonalizm w dostarczaniu pracowników, Panie cudowne :)

Klaudia

Wypłata 21. Atmosfera fajna. Rozmowa rekrutacyjna luźna, bez stresu. Szkoda że trzeba czekać 6 msc żeby pracować bezpośrednio w firmie w której pracuje.

TOMEK

Wypłata o czasie. Nie ma negatywów współpracy. Pozdrawiam.

Tabelki

Pracuje już przez nich od roku. Jestem studentem. Wypłaty prawie zawsze przed 21 nigdy później. Zaświadczenia na uczelnie w ciągu tygodnia. Z praktykami brak problemu. Nie mam zastrzeżeń do współpracy bo układa się dobrze. Na sms to w niedziele odpiszą bez problemu. Wszystko dobrze. Od całego składu, jest nas w sumie 9 osób dajemy 5. Pozdrawiamy!

A firma to prowadzi aktualnie rekrutacje? na jakie stanowiska?

Bart
@Zainteresowany

Tak prowadzi. Ja właśnie jestem po przejściu pomyślnie rekrutacji na pracownika biurowego. Slicznie dziekuje, tak jak na rozmowie mowiono po miesiacu pracuje bezposrednio pod firma do której mnie zatrudnili. Z plusow moge wymienic prawdomówność, wyplaty na czas, odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie wspolpracy i kompetentne panie zajmujące się rozmowami o prace i pracownikami. pozdrawiam B.

Panie przesliczne! Pozdrawiam

Stasiek

Polecam , bardzo dobra rekrutacja.

MagIrek

Na plus!

Baska

Swietne dziewczyny, kontaktowe! Polecam wszystkim prace z nimi :)

Mario

Najniższa stawka z jaką się spotkałem w ostatnich miesiącach.. Rozmowa o zatrudnieniu na "stojaka" i bez konkretów. Jedna pani uczyła drugą panią (wiek ledwo po 20_stce ale wąs jużsiękręcił pod nosem) w jak ma zatrudniać i rozmawiać z "rekrutami". Żal że nawet nie potrafiła podać stawiki za godzinę i myliła netto z brutto a o godzinach pracy to już musiały sobie w oczy popatrzeć żeby informację dalej przekazać.. "Oczywiście oddzwonimy od Pana" - zapomnijcie.. G. Nie firma.

Pracownik Tomek
@Mario

Pan Mario ma chyba problemy ze sobą. Akurat dziewczyny w Warszawie są świetne - konkretne, rzetelne. Współpraca z nimi to przyjemność, a i jest na co popatrzeć ;) Poza tym obsługa kadrowa z ich strony jest naprawdę spoko, potrafią wytłumaczyć szaremu człowiekowi co z czym i jak. Ten komentarz to chyba tylko próba prowokacji. Bez pozdrowień.

Korzystalam z pomocy Pan pracujacych w Warszawie. Kontakt super, przemile i usmiechniete. Widac, ze znaja sie na rzeczy i potrafia udzielic merytorycznej porady. Zawsze pomocne, potrafily odpowiedziec na kazde moje pytanie. Mlode i zgrane, widac, ze lubia swoja prace. Ciesze sie, ze moge z nimi wspolpracowac. A te negatywne opinie o firmie - rozumiem, ze latwiej jest hejtowac, niz pisac pozytywy, ale ludzie, to przede wszystkum od was zalezy jak bedzie sie wam pracowalo. Jestem bardzo na tak, jesli chodzi o warszawski oddzial, mam nadzieje, ze bedziecie tak dalej trzymac!

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Asistnet Work Group