ASAJ SP. Z O.O.

Opinie o ASAJ SP. Z O.O.

Joanna

@M 2017-03-22 19:39rzeczywiście podawanie wysokości wynagrodzenia już na poziomie oferty pracy nie jest niestety częstym widokiem. Masz rację, że znaczenie ułatwiłoby to rekrutacje zarówno dla kandydatów jak i firm. Jak najbardziej osoby pracujące w różnych działach firmy będą inaczej odbierać to jakim pracodawcą jest Asaj. Najchętniej usłyszymy od przedstawicieli z każdego działu. Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem swojej aplikacji do Asaj.

Feliks

Słyszałam, że Asaj Sp. to dobra firma , dziewięciokrotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013 Szkoda, że nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji, chciałem się zatrudnić. Jeśli ktoś słyszał o pracy proszę o info

PAOLA

Kochana, jeśli będziesz na rozmowie to wszystkiego masz możliwość dopytać. Myślę, że nie jest to odpowiednie miejsce -internet - pytać o takie szczegóły. Jest też druga prawda, że powiem ci ,że nie ma np. "dodatków ". A może akurat firma chce coś wprowadzić, o czym my nie wiemy. Myślę , że pomogłam. Życzę ci owocnej rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam.

Sajka

Złożyłam swoje cv na stanowisko specjalisty ds administracji ale chciałabym wcześniej dowiedzieć się coś więcej o pracy. Jak się pracuje, jacy ludzie są w firmie? Czy poza pensja są jeszcze jakieś dodatki?

Joanna

@M rozumiem Twoje zdanie, jednak zależy mi na tym, by poznać jak firma jest odbierana właśnie przez jej pracowników. Rozumiem, że dobrze odbierasz Asaj w porównaniu do innych pracowników z rejonu. Bardzo chętnie dowiemy się dlaczego masz właśnie takie zdanie.

@Joanna

A to za leży przez których pracowników. Jest kilka ich szczebli. Handlowcy, przedstawiciele handlowi,sprzedawcy na sklepach, "zakupowcy" , magazynierzy , kierownicy, dyrektorzy i inni . Każda z tych "komórek" będzie inaczej oceniała pracodawcę jak i zarobki nie mówiąc już o atmosferze pracy. Jak ma ocenić przedstawiciel handlowy warunki pracy sprzedawcy ze sklepu ? W okolicy różnych "miast" jak Stojadła - Siedlce - Radom są różne warunki płacowe w zależności od bezrobocia regionu. Proszę o dokładne dane co do wynagrodzenia pisać do pracodawcy. Podawanie w ogłoszeniach takiej informacji zaoszczędzi czasu przyszłym pracownikom jak i pracodawcy.

Joanna

@M 2017-02-23 18:05 rozumiem, że już nie pracujesz w firmie. A mógłbyś opowiedzieć więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Joanna

Skoro Pani chcę przedstawić "profil" firmy i benefity to proszę się zgłosić bezpośrednio do niej. Mnie za to nie płacą :) Tak przy okazji. Czym więcej zarobisz tym więcej zarobisz tak to mniej więcej wygląda czy to na miejscu handlowca , przedstawiciela handlowego , sprzedawcy na fili czy też zwykłego magazyniera. Firma nie jest złą patrząc na lokalny rynek pracodawców i tyle

Joanna

Asaj Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Miejsce pracy to Siedlce lub Radom. Myślicie o przesłaniu swojej aplikacji? Co myślicie o oferowanych warunkach?

Nowy Pracownik

Czy za pracujące soboty są oddawane dni wolne w tygodniu? Jak to jest?

@Nowy Pracownik

Za moich czasów były płatne.

Sabinka

Mam swoje zdanie na temat ASAJ-a i to dobre zdanie.!!!!!

@Sabinka

Sabina, Może tak rozwiń swoją złotą myśl ? Papier w toalecie jest miękki czy o co chodzi ? Żarówkę kupowałaś i nie było kolejki ? Każdy nowy pracownik chciałby wiedzieć coś więcej niż tylko że jest wspaniale "bo mi się tak wydaje". Ja spędziłem tam kilka lat i mój przełożony był facetem na poziomie, wiedział co z czym się"je" i nie łatwo było go oszukać :) bo zaczynał niemal od podstaw w tej firmie.Kasę miałem taką jaką wynegocjowałem na początku i się na to zgodzili więc też nie płakałem. Praca owszem ciężka i wymagająca ale coś za coś. Pracownicy na stanowiskach pracy na poziomie mniejszym niż "kierownik"oczywiście mogą mieć zastrzeżenia co wynagrodzenia ale tak jest w każdej niemalże firmie.

Sabina
@M

Ktoś podstawia się za Sabinkę - jest to zwykły tchórz i cham!!!!!!, pisze w swoim imieniu!!!!!

Jezeli Asaj sie rozwija to dlaczego zamykają oddziały? We Wrocławiu rynek potężny a Asaj wytrzymał 3 lata. Niech ktos poprawi jezeli sie mylę.

@Tomek

Tomek co do zasady masz rację, Asaj się w tej chwili nie rozwija (nie wiem kto o jako takiej świadomości znając kondycję firmy globalnie mógł napisać że się rozwija). Musi zrobić krok w tył, żeby potem zrobić kolejne dwa na przód. Kliku letnie złe moim zdaniem zarządzanie , pewne złe decyzje personalne i załamanie na rynku doprowadziło ASAJ do tego punktu w którym jest. Spadki obrotów rok do roku każdy może sprawdzić po KRS żadna to tajemnica. Co do Wrocławia to został zamknięty bo była tam "słaba logistyka". Wg. mnie ASAJ powinien stawiać na rynki na których się doskonale odnajduje czyli wschód Polski i miejscowości 30- 50 tyś mieszkańców. Powinien odzyskać utraconych klientów i stawiać przede wszystkim na wewnętrzny kapitał ludzki. 2016 to był ten krok wstecz, jeżeli tylko zarządzający dobrze wszystko to poukładają w 2018 ASAJ powinien wyjść na prostą. Pytanie tylko w jakiej to będzie formie i czy dalej pod szyldem ASAJ. Kto zna rynek elektrotechniczny ten wie, że jesteśmy na etapie silnej konsolidacji i albo się kupuje albo się jest kupowanym.

Sorbet

Maruderzy proszę na urlop. Jak będą pracownicy, którym zależy na firmie to damy radę. Atmosfera się poprawia i chęć do pracy jest dużo większa. Takich ludzi jest zawsze dużo!!

Sabinka

Ludzie zawsze zmieniali i dą zmieniać pracę. To nie jest zła firma a kłopoty są zawsze, trzeba to przeczekać!!

@Sabinka

Weź stoperan i jeszcze raz napisz o co chodzi ...

PAOLA
@Sabinka

popieram Sabinkę, jest wielu narzekaczy . Narzekając nic nie zmienimy, trzeba rozmawiać z odpowiednimi osobami, jeśli jest coś nie tak. Pozdrawiam.

Nulka

Pracuję u Asaj-a długo jestem z pracy zadowolona i mam co robić. Takie wypisywanie plotek tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to zwykła dziecinada. Jak firma się rozwija to jest super informacja dla nas pracowników , to znaczy że jest perspektywa dalszej pracy.

L
@Nulka

Rozwija się ? Rozwiń swoją myśl...

gosc

to jest prawda że zamykają kolejny oddział w wawie?

PR

Póki co bez zmian i pomysłu na to co dalej, (usunięte przez administratora) Ciężko powiedzieć co przyniesie przyszłość....

?

Co słuchać w firmie ? Ma się ku lepszemu przy ostatnich zmianach ?

Ultan

Jeśli chodzi o Asaj Sp. z o.o. to Przedstawiciel Handlowy jest tutaj w miarę w porządku, zwłaszcza jesli wziąć pod uwagę dodatki, które można zarobić.

Todryk Białystok

Cześć wszystkim. Po 42 miesiącach zakończyłem współpracę a raczej zakończono ze mną. Polecam każdemu kto ma chęć nauczyć się handlu. W ASAJ jest świetny program przygotowawczy zarówno z zakresu obsługi programu jak i poznania asortymentu. Dają możliwości rozwoju, trzeba tylko umieć to wykorzystac. Jak wszędzie są plusy i minusy. Ale z doświadczenia wiem, że są rzeczy które można obejść z pomocą czy to dyrektora regionu czy innych osób. Co do atmosfery w firmie to zależy od filii gdzie pracujesz. Odwiedzając filie kolegów i koleżanek zazdroscilem kierowników, kontaktów z Nim itp. Ja niestety u siebie na filii nie miałem tego. Co do pensji. Mogę wypowiedzieć się na temat stanowisk handlowych. Zaczynałem jako młodszy handlowiec kończąc na PH. Po całym okresie pracy stwierdzam że można zarobić i to bardzo dobrze. Trochę pracy własnej, zawziecia i 10 każdego miesiąca uśmiech na twarzy jest;) Reasumując. Pracownicy ASAJ są bardzo cenieni na rynku pracy z uwagi na wszechstronność zadań do wykonania. Handlowiec czy PH jest odpowiedzialny za cały proces sprzedaży. Od pozyskania klienta poprzez oferowanie, negocjacje warunków u producentów, koordynację dostaw, stworzenie dokumentacji zakupowej i sprzedażowej, kończąc na spływie należności. Mimo że rozstanie nie przebiegło w sposób jaki można by było oczekiwać i kilku nagan od kierownika i mnóstwa notatek służbowych polecam ASAJ każdemu. Dobra szkoła handlu, życia. Po odejściu nie ma problemu ze znalezieniem nowej pracy. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników!!!!!! Będę tęsknił za Wami;)

Murzyni
@Todryk Białystok

Mateuszku będziemy tęsknić

@Todryk Białystok

Powodzenia i dzięki za tak rozbudowaną w sumie pozytywną opinię.

Todryk Białystok
@pracownik

Opinia zgodna z moimi odczuciami. Jeszcze raz wielkie podziękowania wszystkim bez wyjątku że wytrzymali ze mną tak długo ;)

miki

nie no to wiadomo ze przecież na każdym stanowisku będą inne obowiązki tam samo jak jest tez z zarobkami

kask

jakie pytanie taka odpowiedź haha

Zostaw merytoryczną opinię o ASAJ SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w ASAJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ASAJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASAJ SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASAJ SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ASAJ SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASAJ SP. Z O.O.