Opinie o PET sp. z o. o. w Jasień

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PET sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PET sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PET sp. z o. o. w Jasień

Filipek

Spokojnie na forum a to dlatego, że firma dba o pracowników, za to zbiera dobre opinie , polecam.

GRETA

Oj przesadzają z piciem przesadzają i to ostro..trzeba by było nowej szefowej sprawę naświetlić...by otworzyć oczy co sie dzieje na drugich zmianach, kiedyś tylko w piątek teraz codziennie..to dziadostwo co teraz nadzoruje to ma wszystko w dupie...dopiero jak sie jakieś nieszczęście stanie wtedy będą latać..barany

Firma solidna, daje zarobić i nic nie przekręcają jak w innych firmach, a co do picia to lekko przesadzacie .

Ogórek

Najpierw to się naucz pisać analfabeto,pewnie spod Fiampa się przyturlałeś :D

ŚLIFIERKA

Ślifiernia- niezły jesteś Alojzy !!!

Herman

Witam. W PET pracowalem od 2000 do 2006 - o roku. Zarobki były przeciętne . Nie przeciętne były fuchy, kradzieże i alkohol. Piło się dużo zwłaszcza druga zmiana w Piątek. Aż dziw ze nikt nie uległ poważnemu wypadkowi!!! Każdy kto przyjeżdżał do pracy samochodem , kradł blachę i sprzedawał na skupach złomu w całej gminie! Wysoka szkodliwość warunków pracy( po kilku latach na szliferce masz płuca jak Górnik i od chałasu będziesz głuchy jak pień ! Choć od wielu lat już tam nie pracuje, jestem pewien ze nic( prawie nic) się nie zmieniło ...

@Herman

Nic sie nie zmieniło brut , (usunięte przez administratora) , smród jeszcze tylko nasrać brakuje

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PET sp. z o. o..
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Jak się pracuje w tej firmie? Jak atmosfera ?

@Paweł

(usunięte przez administratora) nie firma ... (usunięte przez administratora) to i spokój...

Alojzy
@Paweł

(usunięte przez administratora) daj spokój tam sprzątaczka i placowy więcej zarabia niż pracownik na produkcji ...

Alojzy

Nic szacunku dla pracownika ... brygadzisci zarabiają dużą kasę i to o wiele więcej niż pracownik , innych firmach takie zarobki mają kierownicy i mają wiedzę co do pracy ... a u nas brygadziscie brakuje bata do poganiania tylko na tym się zna , zero pojęcia o pracy ... nie których w pracy nie ma , a są na etacie , robią prywate i prywatne interesy ... w biurze to odpowiada bo sami na tym korzystają - w sklepie trza coś kupić albo kafelki zrobić w obcej firmie ... tacy to żyją tylko pracownik uważany za szmaciarza...

Luidzi

Może kiedyś nie wszystko było tak jak być powinno ale jak jest aktualnie to może nie należy pisać jeśli nie wiemy. Firma teraz ma dobrą opinię!!

@Luidzi

Ha ha ha ha ha ..... nazywasz to coś firmą !

Robert

Brygadzista zarabia krocie, pracownik grosze, od pracowników wymaga się solidnej pracy- to zrozumiałe, ale brygadziści nie mają nawet ukierunkowanego wykształcenia, jeden tylko brygadzista jest w temacie. Im mniejsze umiejętności tym większe mniemanie o sobie..... i zarobki.

Pracownik roku

Wszystko gra i buczy, (usunięte przez administratora)kierownik chroni kolegów od kieliszka i(usunięte przez administratora), a do ustawiania produkcji nie ma najmniejszego pojęcia. Technolog J.S. jest na siłe trzymany w firmie, albo po znajomości albo z litości. Dajcie ludziom pracować i zarabiać.

mobbing ze strony majstrów

Spawacz

Prawda ... brygadzista jest tam bogiem ...

Staszek

Dobry pracodawca, dobra praca tylko nie każdy ma chęci pracować!!

@Staszek

Napij się i przemyśl to jeszcze raz ...(usunięte przez administratora)

Wituś

Ja na ogródku dobrze zarabiam , nie mogę narzekać ! Co miesiąc te 5/6 tysięcy jest na koncie, a jak przyjdę na 4tą to i lepiej nawet, Potasy zawsze mi kawę zrobią i jakoś ta dniówka leci, czasem tylko do biedronki wyskoczę bo tam dobre ceny.

@Wituś

Wszyscy o tym wiedzą ...

krzyś

Witam, brak organizacji pracy, cztery osoby na kontroli, dwóch zastępców brygadzisty, a cztery osoby produkujące kontenery ! zarobki nie zmienne od 15-20 lat..... trochę słabo na dzisiejsze czasy...ale nie którzy, pracują niby !!!!!!! w niedzielę i wszystkie soboty, i nadgodziny i zarobki mają niemieckie !

Janek

Wszyscy kradną, czy to w biurze czy w magazynie, czy w brb , jeden drugiego ochrania, brygadziści biorą pieniądze za pracę której nie wykonują, trzykrotność wypłaty przeciętnego pracownika, każdy patrzy aby się obłowić... skutkiem tego będzie upadek tego zakładu, ucierpią zwykli ludzie którzy mają rachunki do opłacania, dzieci na utrzymaniu i chcą pracować. Szkoda patrzeć.

Dana

(usunięte przez administratora).zaopatrzeniowiec ciągnie tyle lat kase i jezdzi służbowym autem...tego nikt nie widzi...ochrona zwróciła mu uwagę że blachę wynoszą kazał nie zwracać uwagi..to normalne?? jego pierwszego na zbity pysk wy..bać...i tak po nitce do kłębka..

Romek

Zakład widmo, w tygodniu pracują normalni ludzie a w soboty i niedziele wybrańcy, wywożą wtedy blachę i co tylko popadnie, zwykły pracownik zarabia tyle co panie pracujace na kasach w sklepie, a brygadzisci , zastępcy i (usunięte przez administratora) znacznie więcej. Ale w Polsce taka kolej rzeczy to standard, może kiedyś to się zmieni, ale nie w tym zakładzie.

Beniu

Zakład pracy chronionej. Brygadziści to święte krowy, a pracownik to koń do roboty, brygadzista nie musi odrabiać przepustek i ma potem 46dni urlopu a pracowników nie dostanie nawet przepustki.

Rafcio88

Pracowałem w tej firmie 3 lata Teraz tego żałuję. Straszne warunki pracy straszny (usunięte przez administratora) szkoda zdrowia i nerwów. Jeden pracuje trzech stoi i nic nie robi a kasę bierze. Brygadzisci to jakaś kpina zero odpowiedzialności i żadnego zaangażowania a kasę biorą i to nie mała. Nie polecam

Bartosz

@AK, jeżeli posiadasz potwierdzone informacje na temat warunków pracy, które oferuje firma PET zatrudnionym pracownikom to proszę, abyś podzielił się nimi na forum. Opinie, które mają potwierdzenie w rzeczywistości są bardzo potrzebne, aby czytelnicy tego wątku mięli jasny i prawdziwy obraz pracy w tym miejscu, dlatego zachęcam Cię do dalszych wypowiedzi.

AK

Widze ze tu opinie pisza osoby ktore nawet nie wiedza jak tu jest przecież tu sie nie pije tylko pracuje nie wiem kto wam tak nagadal glupot poprostu żal (usunięte przez administratora) niektórym ściska że nie przyjeli ich do pracy lub zostali wyrzuceni

Zostaw merytoryczną opinię o PET sp. z o. o. - Jasień

• Jak się pracuje w PET sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PET sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PET sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PET sp. z o. o.