Zbigniew Masłowski Ubezpieczenia Rzeczoznawstwo

Żary

Zbigniew Masłowski Ubezpieczenia Rzeczoznawstwo

Opinie o Zbigniew Masłowski Ubezpieczenia Rzeczoznawstwo

Lete

Pracodawcę najlepiej opisuje cytat Piotra Wielkiego "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego." :) Radzę się dwa razy zastanowić przed podjęciem pracy u tego człowieka.

Zostaw opinię o Zbigniew Masłowski Ubezpieczenia Rzeczoznawstwo - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Masłowski Ubezpieczenia Rzeczoznawstwo