Hotel - Park

Żary

Opinie o Hotel - Park

jhg

no ale moze jednak nie jest tak jak pisza..na tam mysle jak praca u nich bo wstaiwli oferte na stanowisko recepcjonistki oferuja pełną wyzwań pracę, w młodym, ambitnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; pakiet socjalny

barto

Nasłuchałem się o tym Hotelu już nie mało. Kilku znajomych pracowało i nikt zadowolony nie był. Śmieszna stawka, do tego zakres obowiązków to wszystko co możliwe, problemy z wypłatami. Z resztą można to łatwo zauważyć skoro co tydzień jest ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko. No chyba nie maja aż takich wymagań co do np. recepcjonisty żeby w ciągu pół roku wystawiać 10 ogłoszeń na to samo stanowisko.

xxxxxxxxx

Piękne słowa zero realizacji

Zostaw opinię o Hotel - Park - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel - Park