Apress24

Żary

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 9 ocen.

Apress24
1 9 6 1

Opinie o Apress24

Administrator

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

Administrator

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o apress24 coś się w niej zmieniło?

Anonim
@Administrator 18.03.2018 08:59

W ciągu ostatnich 3 miesięcy z firmy odeszło 5 pracowników przy łącznym stanie zatrudnienia 12 osób a to już o czymś świadczy !!!

Anonim

Tak pokrótce. Goła pensja, problem z urlopami, problem z L4, zero premii, zero dodatków, zero premii. Wymagania i nic więcej. Jak się spróbujemy postawić lecimy na bruk z dnia na dzień.

Justin
@Anonim 21.01.2018 21:25

Dobrze, że istnieje taka strona. Właśnie chciałem wysłać do nich swoje CV (aktualnie mają 3 ogłoszenia o pracę) ale dam sobie spokój. Widzę, że zdanie iż oferują "Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole" jest tylko chwytem reklamowym :D

Mieć

Szukają pracownika konkretnego działu a jak przychodzi co do czego to okazuje się że mamy być wszystkorobiącym niewolnikiem pracującym od poniedziałku do soboty. Jeżeli się wahamy to na koniec rozmowy usłyszymy: "zadzwonimy do Pana" i na tym kontakt się urywa.

Zostaw opinię o Apress24 - Żary

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apress24