apress24

Żary

Opinie o apress24

Mieć

Szukają pracownika konkretnego działu a jak przychodzi co do czego to okazuje się że mamy być wszystkorobiącym niewolnikiem pracującym od poniedziałku do soboty. Jeżeli się wahamy to na koniec rozmowy usłyszymy: "zadzwonimy do Pana" i na tym kontakt się urywa.

Anonim

Tak pokrótce. Goła pensja, problem z urlopami, problem z L4, zero premii, zero dodatków, zero premii. Wymagania i nic więcej. Jak się spróbujemy postawić lecimy na bruk z dnia na dzień.

Justin
@Anonim 21.01.2018 21:25

Dobrze, że istnieje taka strona. Właśnie chciałem wysłać do nich swoje CV (aktualnie mają 3 ogłoszenia o pracę) ale dam sobie spokój. Widzę, że zdanie iż oferują "Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole" jest tylko chwytem reklamowym :D

Zostaw opinię o apress24 - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apress24