Biuro Rachunkowe KAWON mgr Urszula Nowak

Żagań

Opinie o Biuro Rachunkowe KAWON mgr Urszula Nowak

Biuro rachunkowe na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, terminowo w przyjaznej atmosferze. Pracownicy wyrażają sie o swojej szefowej w samych superlatywach.Szczerze polecam

Wiem ,że pracownicy tej firmy wypowiadają się o swojej szefowej w samych superlatywach, poza tym uważam ża jest to biuro rachunkowe na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, terminowo w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe KAWON mgr Urszula Nowak - Żagań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe KAWON mgr Urszula Nowak