Opinie o Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego w Żagań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego w Żagań

Weronika Nowy wpis

Uczciwa i godna zaufania firma. Spełniają wszelkie moje oczekiwania, nie martwię się niczym. Każda faktura w moim sklepie jest ważna, jest ich spora liczba, ale Biuro Kawon zawsze sprawnie je rozlicza.

Madej Nowy wpis

Wszystkie rozliczenia jak zawsze mam na czas i w dodatku bardzo starannie zrobione, chyba nie było nigdy żadnej sytuacji,, aby wpadł jakiś niechciany kruczek.

Jarek Nowy wpis

Z prawdziwie czystym sumieniem mogę polecić to biuro. Naprawdę sprawna obsługa i rozliczenia zawsze na czas. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do klienta. Wyjaśnią wszelkie wątpliwości, zawsze chętni do fachowej, rzetelnej pomocy. Duża wiedza i doświadczenie, po prostu pełen profesjonalizm.

Marlena Nowy wpis

Ksiegowość najwyższej jakości, Pani Urszula to człowiek który naprawdę pracuje z prawdziwą pasją.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wioleta

Jeśli chodzi o Naszą współpracę, to choćbym chciała to nie mam do czego się przyczepić.

Patryk

Idealne biuro rachunkowe, tutaj załatwiam wszelkie niezbędne formalności związane z prowadzeniem mojej działalności.

Magda

Czy biuro rachunkowe zmieniło godziny pracy?

Majka

Dzięki Pani Urszuli mam wszystkie finanse firmowe pod kontrolą, zawsze mogę liczyć na szybkie przesłanie potrzebnych mi dokumentów i przygotowanie niezbędnych zestawień.

Natalia

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Polecam wszystkim. Bardzo profesjonalna obsługa. Niesamowita wiedza szefowej. Fakt że wejście na drugie piętro na Bankiem Zachodnim, może zniechęcać, ale w tym przypadku naprawdę warto !Płacę dużo niższe podatki i to całkiem legalnie. Jestem po kontroli z Urzędu Skarbowego- wszystko w porządku.

Biuro rachunkowe na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, terminowo w przyjaznej atmosferze. Pracownicy wyrażają sie o swojej szefowej w samych superlatywach.Szczerze polecam

Wiem ,że pracownicy tej firmy wypowiadają się o swojej szefowej w samych superlatywach, poza tym uważam ża jest to biuro rachunkowe na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, terminowo w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - Żagań

Urszula Korewo P.W. Kawon Biuro Rachunkowe Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
  • Żelazna 31