Opinie o Logius Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Logius Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Logius Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logius Sp. z o.o. w Żary

Cześć, już po opisie oferty dla kierowcy, która teraz wisi wiem, że jeździ się tu na pojazdach Marki DAF oraz MAN. Wspominają przy tym o sprawnym serwisie mobilnym. U mnie z taka opcja było akurat słabo. Jak to w zasadzie oceniacie? i iluletnie dają auta?

Rzadko się zdarza żeby firma transportowa zapewniała kierowcom odzież roboczą, tutaj w ofercie akurat trafiłem na taką wzmiankę. Chodzi mi o ogłoszenie dla kierowcy c+e z kodem 95. Czyli kierowcy wymieniają się autami, z tego co piszecie, a stan samochodów jak oceniacie? Napisano w ofercie, że to nowy sprzęt fabryczny natomiast tu kierowcy piszą, że wcale tak nie jest... Ile teraz wychodzi u was podstawy wynagrodzenia a ile diety?

Administrator Nowy wpis

Logius Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Planista. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Potrzebuję informacji o pracy jako Kierowca Międzynarodowy C + E. W jakie dni jeździcie i jak wygląda kwestia zjazdów? We wrześniu jeszcze wisiała tutaj aktywna oferta pracy, teraz to nic tam za bardzo przeczytać już nie można nawet. Już definitywnie po naborze?

Były pracownik Nowy wpis

Kolego pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Nie długo jak wielu. Duża rotacja kierowców. Z Panem G. Umawiasz się na jedno a jest odwrotnie. Docelowo system poniedziałek piątek a wychodzi na to że wracasz w sobotę w południe ( mialem praktycznie tak co tydzien )albo jesteś odbierany przez innego pracownika np że Sprembergu i wieziony do Żar. Zapomnij też o swoim aucie. Przy rozmowie deklaracja że dostaniesz swój zestaw a w rzeczywistości jest tak że skaczesz co tydzień po autach bo wypełniasz luki kierowców co jeżdżą na systemie 2/1. Auta to Man i DAF. Auta w tragicznym stanie technicznym jak i w środku. Mega luzy na zawieszeniu ( sprawdzone osobiście na paru autach ) dopiero jak się postawisz i powiesz ze nigdzie nie jedziesz bo boisz się o bezpieczeństwo to wtedy coś dopiero robią z autem. Jeżeli chodzi o zarobki to tu jest tak jak mówi i płaci punktualnie . Jeżeli chcesz coś wiedzieć jeszcze to pisz śmiało.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Logius Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
N.

Czy są zatrudniane podwójne obsady?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.H.U. LOGIUS?

Małe zarobki, ciężko o podwyżkę i duża rotacja. Co mądrzejsi ludzie tam długo nie pobędą. Kierownictwo nie szanuje pracowników tylko wyzysk i marża im w głowie.Jeśli ktoś na początku nie wywalczy sobie dobrego wynagrodzenia to później będzie ciężko z podwyżką. Czasem są wyjątki ale to bardzo rzadko. Co to za firma, która w ofercie pracy zapewnia herbatę, kawę czy owoce? Jeśli ktoś ma alergię na owoce to nie jest to praca dla niego ;) Lepiej poszukać nowego pracodawcy.

@Marta

Dzień Dobry, oferujemy wynagrodzenia rynkowe. Oczywiscie nie zawsze jestesmy sprostać oczekiwaniom.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Logius Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

gv

Jako obecny pracownik musze Cie rozczarować nadgodzin nie są płatne, nigdy nie były, ewentualnie żyjąc w zgodzie z panią M, lub panem G możesz odebrać sobie wolne

@gv

Dzień Dobry, wszystkie godziny pracy wypłacane są zgodnie z przepisami. jeżeli są jakieś niescisłości bardzo prosimy o kontakt z działem ksiegowosci.

Klient

Firma Logius nie płaci swoich zobowiązań, a co gorsze - nie reaguje w ogóle na jakiekolwiek wezwania w temacie zaległych płatności.

@Klient

Dzień Dobry, bardzo prosimy o kontakt z księgowością. Wszystkie faktury sa płacone na bierząco. Wcześniej były opóźnienia.

LuckyLuck

A jaki kontakt z załogą ma prezes/właściciel Mateusz G.? Ponoć spoko gość.

Sebek
@LuckyLuck

Dobre sobie. Spróbuj z nim na coś się umówić :)

@Sebek

Przykro nam, niestaty nie zawze udaje się sprostać oczekiwaniom każdego ze współpracowników.

Dzień Dobry, wszystkie faktury są płacone na bierzaco. bardzo prosze podać numer faktury, abysmy mogli szybko wyjasnić sprawe. Prosze o kontakt z działem księgowosci.

Julia

Wrzucaliście to Państwo już z miesiąc temu, co, nikt się nie odezwał? Może po prostu nikt nie ma już problemu?

Olga

Czyli rozumiem że firma jest jednak wypłacalna? I ten spam specjalnie sugeruje co innego, wprowadzając potencjalnych pracowników w błąd?

anon27

jestem kierowcom w firmie od 3 lat. Majom dużo długich tras i kólka też. Kasa wypłacana jest na czas i auta są nowe

@anon27

A przyczepy ???

gripsy36

pracuje od półtora roku, jest praca i jest dużo śmiechu.. Nie zgadzam się z wieloma opiniami. Czasami rzeczysicie jest cieżko ale bez przesady. Myślę, że co niektóry powinni się nad soba zastanowić i spojrzeć lustro ;)

Zniesmaczony

O tak to bardzo mądre posunięcie.

Yankezz

Przepracowałem w firmie rok jako spedytor, niestety ze względów prywatnych musiałem zmienić pracę. Prace oceniam jak najbardziej na plus nauczyłem się tu bardzo dużo i miałem wsparcie w moim zespole więc bardzo zaprzeczam poprzedniej według mnie krzywdzącej opinii że w firmie nie znajdzie się nikt do pomocy i uważam że te osoby powinny przemyśleć nastawienie. Co do kierownictwa dało się z każdym dogadać i te osoby w ten czy inny sposób udzielały porad oczywiście nic nie jest idealne i przez problemy finansowe czasem było trochę stresująco ze względu na telefony od przewoźników jednak wiem że sytuacja wraca do normalności i wszystkie zaległości mają poumawiane terminy spłat :). Jeżeli szukasz pracy w dobrym zespole jako spedytor to polecam serdecznie.

Rtyz
@Yankezz

Haha ale mnie ubawiłeś. Pracowalem 4 lata i w trakcie mojego stażu nikogo takiego jak Ty nie było. Ani wczesniej bo tu kazdy o kazdym w logiusie wszystko wiedzial nawet o pracownikach z przeszlosci. Podejrzewam ze pisze to odoba ktora nadal pracuje i ktora jest świetna w te bajki i na dodatek jestes kobietą pani K! :)

Yankezz
@Rtyz

Panie M to że mnie nie kojarzysz bo byłeś zajęty piciem kawki kiedy my pracowaliśmy to już nie moja sprawa ;)

kierowca78

jestem kierowcą w Logiusie od roku i nie ma żadnych problemów. Kasa jest wypłaca na czas, samochody są nowe i kontakt ze spedytorami jest na dobrym poziomie.

Pablo

jest ok, jak wszedzie. Tutaj troche wiekszy nacisk na wyniki. NIe ma sielanki. Praca nie dla leserów.

Współpracownik

współpracuję z logius kilka lat. Wszyscy, którzy są zaangazowani i chce im się pracowac są doceniani. Sama branże jest trudna i stresujaca. Natomiast wiele osób nie czuje transportu i się do niego nie nadaje. Nie mają tez kompetencji lub nie wykazują inicjatywy. Lub tez nie sa w stanie na siebie zarobić , w takiej sytuacji firma rozstaje siez pracownikami. Najlepsi zostali :) WYnagrodzenia sa rynkowe, mutlisport, kawa , owoce, prezenty, imprezy brakuje tylko prywatnej służby zdrowia. Przeglądam opinie w internecie i widac tylko hejt. Myśle, że warto zacząć od siebie :)

Iza

Tylko narzekać potraficie? Myślę, że warto docenić pracę w dobrej firmie bo zawsze może być gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Logius Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w Logius Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logius Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logius Sp. z o.o.?

Logius Sp. z o.o.