Opinie o Vanderhaegen Eeckhaut BVBA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vanderhaegen Eeckhaut BVBA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vanderhaegen Eeckhaut BVBA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanderhaegen Eeckhaut BVBA w Warszawa

Aduś Nowy wpis

Witam, ma ktoś namiar na obecnie osoby która zajmuje się rekrutacją? Chodzi mi oczywiście o kogoś z językiem polskim :)

Rafał R Nowy wpis

Witam! W firmie Vanderhaegen Potatos Horebeke nic się nie zmieniło. Pracuje się "till finish" często po 16+ godzin ,za nadgodziny nikt ne płaci oczywiście Szefowa pani Ingrid bardzo chętnie obiecuje podwyżki oraz inne benefity zazwyczj od następnego miesiąca, potem zapomina więc od następnego a potem coś tam więc od następnego...........itd Niektórym obiecuje np. darmowe zakwaterowanie w loft apartment :-) a potem urywa 40 godzin z wypłaty Loft (mieszkanie) to coś czego sie nie da opisać to trzeba przeżyć. Pomijając warunki to ciągły hałas oraz mały wiecznie naćpany kurd z problemami (usunięte przez administratora)i zamiłowaniem do noży za współlokatora........ Polecam wszystkim poszukiwaczą przygód ;-) bo miejsce do pracy to to zdecydowanie nie jest. Z pozytywów cały czas szukają ludzi do pracy Ingrid chętnie przygarnia nowe ofiary do swojego oboziku .

Desperat Nowy wpis

Stanowczo przestrzegam przed firmą Vanderhaegen z miejscowości Horebeke, bardzo ciężka praca fizyczna a stanowczo za niskie wynagrodzenie po 6-7 dni w tygodniu. Godziny pracy różne, można zaczynać o 2-3 w nocy a kończyć po 15-22 godzinach. Nadgodziny są płacone na czarno gorzej niż podstawowa stawka. Koordynatorzy obiecują nie najgorsze stawki a po przyjeździe okazuje się że praca jest za dużo niższą. Pracodawca i podlegli belgowie traktuje polską kadrę jak niewolników. Nie polecam i przestrzegam desperatów

Ja Nowy wpis

Rowniez przestrzegam przed ta firma. Przez telefon podczas rozmowy slyszalam, ze to normalna legalna praca. Na miejscu okazalo sie cos innego, brak ubezpieczenia, praca czesto po 10-12h bez lepiej platnych nadgodzin. Czynsz odliczany z wynagrodzenia za lokum nieadekwatny do warunkow (a bez legalnych papierow ciezko cos wynajac). Rekrutujaca wtedy Beata gdy zorientowala sie, znam troche w przepisach pracy w Belgii (wystarczy wejsc na strone MSZ), znienila swoje zachowanie i po jej powrocie z urlopu w PL dostalam od szefowej propozycje rozwiazania umowy z nastepnym dniem, bo wygladam na niezadowolona z pracy. Praca ciezka, szkoda tracic zdrowie w firmie, ktora lawiruje na granicy z prawem za słabe wynagrodzenie.

Brałeś udział w rekrutacji do Vanderhaegen Eeckhaut BVBA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Eden

Postaram się ujawnić w kilku słowach kierowcy jeżdżą przez 4 h na lewych papierach(Wascicielki) później na swojej. Jazda trwa od 10 do 16 godzin.dźwigasz średnio około 6 ton na plecy i wózek. Na produkcji Chopina po 24 jada. Pełen szacunku dla tych ludzi pozdrawiam ich. Kierowca dostaje 12,5 i sam organizuje cała prace. Pełni rolę przedstawiciela przedstawiciela.

Bronek

Vanderhaegen Eeckhaut BVBA, Horebeke/Belgia Uwaga na tą firmę! Nędzne zarobki jak na Belgie (8e/h bez wzgledu czy to normalna godzina czy nadgodzina) i nigdy nie wiesz ile będziesz pracował/ła,a oprócz tego musisz pracować bardzo szybko.Mocny wyzysk bez ubezpieczenia,a w razie gdyby Ci się coś stało to szefowa mówi do widzenia i ma Cię gdzieś. Sam się zastanów czy chcesz w to wejść.

Zostaw merytoryczną opinię o Vanderhaegen Eeckhaut BVBA - Warszawa

• Jak się pracuje w Vanderhaegen Eeckhaut BVBA?

Zobacz opinie na temat firmy Vanderhaegen Eeckhaut BVBA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vanderhaegen Eeckhaut BVBA