Vanderhaegen Eeckhaut BVBA

Opinie o Vanderhaegen Eeckhaut BVBA

Czemu pracownicy firmy Vanderhaegen Eeckhaut BVBA nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Desperat

Stanowczo przestrzegam przed firmą Vanderhaegen z miejscowości Horebeke, bardzo ciężka praca fizyczna a stanowczo za niskie wynagrodzenie po 6-7 dni w tygodniu. Godziny pracy różne, można zaczynać o 2-3 w nocy a kończyć po 15-22 godzinach. Nadgodziny są płacone na czarno gorzej niż podstawowa stawka. Koordynatorzy obiecują nie najgorsze stawki a po przyjeździe okazuje się że praca jest za dużo niższą. Pracodawca i podlegli belgowie traktuje polską kadrę jak niewolników. Nie polecam i przestrzegam desperatów

Ja

Rowniez przestrzegam przed ta firma. Przez telefon podczas rozmowy slyszalam, ze to normalna legalna praca. Na miejscu okazalo sie cos innego, brak ubezpieczenia, praca czesto po 10-12h bez lepiej platnych nadgodzin. Czynsz odliczany z wynagrodzenia za lokum nieadekwatny do warunkow (a bez legalnych papierow ciezko cos wynajac). Rekrutujaca wtedy Beata gdy zorientowala sie, znam troche w przepisach pracy w Belgii (wystarczy wejsc na strone MSZ), znienila swoje zachowanie i po jej powrocie z urlopu w PL dostalam od szefowej propozycje rozwiazania umowy z nastepnym dniem, bo wygladam na niezadowolona z pracy. Praca ciezka, szkoda tracic zdrowie w firmie, ktora lawiruje na granicy z prawem za słabe wynagrodzenie.

Eden

Postaram się ujawnić w kilku słowach kierowcy jeżdżą przez 4 h na lewych papierach(Wascicielki) później na swojej. Jazda trwa od 10 do 16 godzin.dźwigasz średnio około 6 ton na plecy i wózek. Na produkcji Chopina po 24 jada. Pełen szacunku dla tych ludzi pozdrawiam ich. Kierowca dostaje 12,5 i sam organizuje cała prace. Pełni rolę przedstawiciela przedstawiciela.

Bronek

Vanderhaegen Eeckhaut BVBA, Horebeke/Belgia Uwaga na tą firmę! Nędzne zarobki jak na Belgie (8e/h bez wzgledu czy to normalna godzina czy nadgodzina) i nigdy nie wiesz ile będziesz pracował/ła,a oprócz tego musisz pracować bardzo szybko.Mocny wyzysk bez ubezpieczenia,a w razie gdyby Ci się coś stało to szefowa mówi do widzenia i ma Cię gdzieś. Sam się zastanów czy chcesz w to wejść.

Zostaw opinię o Vanderhaegen Eeckhaut BVBA - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanderhaegen Eeckhaut BVBA