Lorien Group Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Lorien Group Sp. z o.o.

w4

zachęciłeś mnie, ja będe aplikowała na stanowisko asystentki zarządu, na szczęście na tę posadę jest aktualnie wakat. tylko nie mam pojęcia po co takiej asystsntce prawo jazdy jest potrzebne w takiej robocie

zmeczony

hahah... Lorien wziął się za wybielanie wizerunku:D http://www.gowork.pl/opinie_firma,161055 średnia 1.0 (brawo! gratuluję) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,599795 średnia 2.0 (tendencja wzrostowa, może kiedyś będzie 3) Oczywiście opinie ocenzurowane a co bardziej trafniejsze wpisy - usunięte. I powstał 3 profil na którym piszecie sami do siebie jak to jest fajnie. Otóż nie jest. Jeżeli jesteście sadomasochistami to praca dla Was. Ciągłe pretensje, nadgodziny niepłatne, a wymagane jeżeli chcecie dłużej popracować. Prezes zagorzały zwolennik partii obecnie rządzącej oraz Radia Maryja - zmiesza Was z błotem za przeciwne poglądy. Pensja 3200zł, owszem, ale brutto. Liczysz na premię? Przychodzi nowy miesiąc i jest szukanie za co ją uciąć. Był okres, że dziewczyny średnio raz na 3-4 dni płakały po konkretnej zjebce. Samo to, że w ciągu dwóch lat przewinęło się około 10 pracowników, gdzie mniej więcej firma sama tyle zatrudnia. Jeżeli jesteście aż tak zdesperowani, aby tam złożyć CV to polecam wszystkie ustalenia spisać. Bez tego możecie uznać, że nie było rozmowy. pozdrawiam i nie polecam

Czy firma Lorien Group Sp. z o.o. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Lorien Group Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorien Group Sp. z o.o.