Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

norberciik

kasa jest świetna, macir racje zarobiłem duzo nie ma na co narzekać mieszkanie tez wporzadku ogolnie ciesze sie ze sie zdecyodwalem na ten wyjazd

kowalik

mieszkanie na plus, zawożą do roboty to też plus no i kasa bardzo fajna na dwa plusy :D byłem, pojadę znowu

lewwo

wiecie za co szanuje vpu? ze wszystko jest na przejrzystych warunkach, nie jak inne agencje. Tu wiedziałem za jaka stawke bede pracował, wiedziałem jakie mieszkanie i ze dowozą do roboty. Ważne kiedy jedziesz pierwszy raz i wiesz te wszystkie rzeczy, kiedy wszystko jest jasne nie ma co sie stresować - bo transport, mieszkanie i kasa są tu pewne

Czommber

byłem, pracowałem, mogę polecić, dobra robota z nimi jest na fajnych warunkach i stawki wysokie, także nie ma na co nażekać. ja się cieszę ze z nimi pojechałem

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
ninek

są okej :) byłem nie raz, wszystko gra, mieszkanie, transport kasa. vpu to najlepsza agencja pracy

zodiak

spore szczęście mialem że na nich trafiłem, jeśli chodzi o zakwaterowanie - jak dla mnie wporządku, nie spodziewałem sie nie wiadomo jakich cudów, do pracy jechałem. sama praca też w porzadku, nie jakaś ciezka (na magazynie robiłem) a stawki majom wysokie

unella

ja też potwierdzam, bardzo dobra agencja :) jestem bardzo zadowolona, i mieszkanie i kasa i transport wszystko na +

agusieczka

my z koleżanką robiłyśmy przy produkcji kwiatowych bukietów. powiem Wam, ze bałysmy sie jechać na początku. No ale poczytałyśmy troche tych opini,w Polsce nie mogłyśmy znaleźć pracy- doszlysmy do wniosku ze jedziemy. No i co przyjechaałśmy, mieszkanie fajne, zawozili nas do roboty, kasa dobra, także potwierdzam - vpu jest okej. :)

jesion

ja przy montowaniu rusztowań robiłem, zawozili do roboty, mieszkanie załatwili, rzeczywiście dużo polaków na miejscu spotkałem zarobiłem sporo też polecam vpu

furds

bardzo spoko, ze obsługa mowi po polsku i ze na miejscu spotkałem dużo Polakow :) człowiek nie czuł sie sam , zarobki bardzo fajne :)

cremmowa

dokładnie ! nie mam żadnych zastrzeżeń, uczciwi, wypłacalni , załatwiają lokum, ogólnie to też tak po ludzku mili ludzie u nich pracują ;)

mateuuszz

jak dla mnie VPU to najlepsza agencja z jakom miałem stycznosc, dobry kontakt z nimi jest, czy to jakieś pytania się pojawią, czy coś. pieniądze dobre, do pracy zawozili, mieszkanie też oni załatwiaja

pejsak

sporo z nimi zarobiłem, warunki dobre, praca fajna nic dodac nic ująć :)

Kubenek

najlepsi z jakimi jeździłem do pracy za granice, ja też nie widze powodów ku narzekaniom. Kasa dobra, mieszkanie dobre, praca dobra, dojazd dobry nie wiem czego wy chcecie ludzie ;)

Dominor

troche się zjeździłem z różnymi agnecjami , i vpu jest najlepsza. wszystko załatwili niczym sie człowiek martwić nie musiał, ani mieszkaniem ani transoirtem no niczym, skupiał się na pracy i pracował

zenn

ja pracowałem przy pakowaniu towaru w magazynie i wróciłem zadowolony do polski, jesli chodzi o samą prace to nie była jakaś ciężka,wiadomo trzeba sie było troche narobić ale kasa fajna za to, dużo polaków spotkałem i pogadać z kim było na przerwach

tadziks

wszedłem tutaj żeby zobaczyć co tam ludzie piszą, bo zastanawiam sie nad tym wyjazdem, kolega był i w sumie tez wrocił zadowolony, tu tez widze ze wiele osob mowi ze dobrze, chyba sie przekonam

LudwikIo

vpu do dobra agencja pracy, mało które załatwiają i mieszkanie i transport a u nich miałem wszystko, warunki w porządku, finanse bardzo oplacalne

łucja48

ciesze sie, że na nich trafiłam. przy bukietach kwiatowych pracowalam, praca fajna, zawozili mieszkanie nam dali, pieniążki tez super

kozłek33

dokładnie, zgadzam się z Toba Tukowicz, też byłem zadowolony i ludzie którzy ze mną pracowali tak samo, z zakwaterowaniem tez nie mieliśmy problemu. dobra agencja

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.