Opinie o Vpu Polska Sp. z o.o. w Bytom

Vpu Polska Sp. z o.o.
5 4 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Wiecie czy w Vpu Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

DOMINIK Nowy wpis

CO JEST Z TA AGENCJA TAK SZCZERZE .

Zbuntowany niewolnik

Firma nie wywiązuje się z umowy. Treść umowy podpisanej przez pośrednictwo w Polsce jest zupełnie inna niż ta podpisywana na miejscu. Nagle dowiadujemy się o nowych kosztach dojazdu do pracy. Odnośnie mieszkań, polecam zabrać ze sobą namiot i agregat prądotwórczy oraz butlę z gazem. Zabierając te rzeczy ze sobą i mieszkając nawet w szałasie warunki będą lepsze niż te oferowane przez voorneputten. Za 120euro tygodniowo dostajemy barak z niezamykającymi się drzwiami w którym brak ciepłej wody, gazu, prądu. Ubikacja jest w opłakanym stanie. Śmierdzi. Wszędzie leżą śmieci. Lodówka nie działa co przy wysokich temperaturach na zewnątrz gwarantuje szybkie psucie się jedzenia. Co do wypłat. Teoretyczne wypłaty co tydzień tak naprawdę są dopiero po 3 tygodniach. Można jednak ubiegać się o 50 euro zaliczki co jest śmieszną kwotą biorąc pod uwagę że np: buty robocze to koszt 45€ a są one wymagane. Gdy chcemy się dowiedzieć dlaczego stan realny jest tak daleki od tego w umowie otrzymujemy odpowiedź: "My nic o tym nie wiemy. Gdy tylko szef wróci wszystko wyjaśnimy. Proszę okazać cierpliwość i przeczekać pierwsze dni w tych warunkach" absurd tej odpowiedzi jest taki że słyszą ją ludzie na początku i po zgodzeniu się urywa się kontakt z firmą. Jednak najbardziej kuriozalną sytuacją było to gdy jedna para mieszkająca w taki baraku po powrocie z pracy na jego miejscu zastali tylko puste pole bo jak się okazało został przeniesiony. I co do mieszkania właśnie dla par. Owszem pary mieszkają ze sobą jednak są zmuszone dzielić taki barak z bardzo specyficznymi ludźmi co przy nie zamykających się drzwiach nie jest komfortowe. Jeśli macie odrobine poczucia własnej wartości to nie pozwólcie robić z siebie bydła przez voorneputten i szukajcie innych pracodawców. Słowo "pracodawca" jest przy voorneputten wypaczeniem. By określić tę firme i jej sposób traktowania ludzi najlepiej użyć słów "poganiacz niewolników" lub "zaganiacze bydła" a więc jeśli ktoś z was jest niewolnikiem lub chce być traktowany jak bydło niech już teraz dzwoni do VPU POLSKA i spełni swe marzenia.

damianno
@Zbuntowany niewolnik

naprawde tam jest tak zle,mam jechac 10.08.2018,kurcze zaczynam sie bac

dhdsfgccvnh Nowy wpis
@damianno

Ja tez z kims 10.08.2018 Mamy tam jechac . . i sie teraz zastanawiam

Heniek Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko udzielacie się na tym forum? Ludzie szukają jakichś informacji a tu nic.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Niki

Czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się?

Kuba

Może to była wyjątkowa sytuacja? Czasami zdarzyć się może różnie!!

Anita

Ja słyszałam, że agencja ma opinie świetnego pracodawcy, nie rozumiem niektórych osób!

linda

Bardzo dobra Agencja! polecam! Praca mają na kwiaty lub warzywa zarobki w miarę !

Kora
@linda

Ty chyba dobrej agencji nie widziałeś! To (usunięte przez administratora) jakich mało! Ludzie jadą i nawet pieniędzy nie widzą na oczy!!

Lola

Hahahaha ta firma to porażka okradaja ludzi mieszkania w slamsach i współpracują tylko z voorneputten!!!! Zanim się wybierzecie zastanówcie się dziesięć razy. A negatywne komentarze widzę że wszystkie są usunięte...

Ewaa28

Czy wyjeżdża ktoś pod koniec marca przez te firmę???? Mój mail ewabor551@interia.pl

Zostaw opinię o Vpu Polska Sp. z o.o. - Bytom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie