Fundacja Kiniak

Fundacja Kiniak

Opinie o Fundacja Kiniak

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Fundacja Kiniak sytuacja w przedsiębiorstw

Ania

Panią prezes cechuje brak szacunku, arogancja i agresywne zachowanie w stosunku do pracowników oraz ludzi z nią współpracujących. W czasie kiedy tam "pracowałam" żaden z projektów Fundacji nie został zrealizowany przez całkowity brak profesjonalizmu ze strony Pani prezes. Dodatkowo na stronie Fundacji długo wyświetlona była prpśba o przekazanie 1%, całkowocie bezprawnie, ponieważ Fundacja uzyslała statusu opp, a nawet przez jakiś czas nie była zarejestrowana formanie w KRS. Obawiam się, że swoją "misją" robi wiecej krzywdy niż pożytku.

Zbych

Raczej jest wymagająca to fakt.

josia

W moim odbiorze bardzo niemiła, wręcz agresywna atmosfera już od pierwszej rozmowy. Obserwując Panią Prezes można odczuć duży dysonans, bo pomaga ludziom wykluczonym, po ciężkich przeżyciach, jednocześnie nie do końca szanując innych.

Zostaw opinię o Fundacja Kiniak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Kiniak