Opinie o Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Będą w najbliższym czasie rekrutacje czy kryzys narazie?

Inga

Na przystanku Dulęby 02 autobusy jeżdżą jak chcą, jedna wielka loteria, przyjedzie czy też nie. Częściej można zobaczyć przejazd techniczny niż wiecznie opóźnione 158. Poza tym 20 w stronę Jastkowa wcale nie lepsza, nieraz muszę czekać nawet ponad 10 minut. Myślę, że warto by było to dopracować, bo nie każdy może sobie wsiąść w samochód i pojechać gdzie chce.

Aga

Wielki pozytyw ???????? dla Pana Kierowcy autobusu nr 36, odjeżdżającego z Felina o 7:00 - ubranego w strój Mikołaja i bardzo pozytywny stosunek do pasażerów. Naprawdę SUPER! Dziękuję, było mi miło, że mogłam być Pana pasażerką.

Marko

Chamskie zachowanie kierowcy lini 26 zamyka dzwi przed nosem nie pozwala wsias

Brałeś udział w rekrutacji do Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Grzegorz

Prezes parę lat temu chciał wyrobić sobie prawo jazdy na d ale nie przeszedł badań psychologicznych .I niestety ma straszny kompleks na tym punkcie . autobusów.

Mieczysław
@Grzegorz

Skoro znasz dobrze firmę chętnie przeczytam, czy pracownicy w trakcie zatrudnienia mogą się szkolić, żeby podwyższyć swoje kwalifikacje lub zrobić nowe uprawnienia takie jaka kategoria prawa jazdy?

suka

co tu gadac wyzysk i pensja glodowa wstyd!!!

jozek
@suka

To po co jezdzisz idz na zwolnienie.Kikunastu by poszlo i pensja nieglodowa.Zielone przestraszone ludziki

@suka

Pomocnik opiekunki w przedszkolu zarabia od 18 zl za godz.brutto zielone ludziki w mpk 14.70zl.

Joziek
@suka

Jest praca na nowym busie w Bychawa-Lublin 5-6 kołek 126zl zł na rękę .Tel(usunięte przez administratora) Emil.

benek
@Joziek

Tel.695 789 888 Emil

sar
@jim

ale za to na jednego kierowcę przypada 2 urzędników w biurach mpk i znk .

Jasiek

Podpowiedzcie czy warto składać cv? Jaką umowę dostaje się na początku?

Kierowca
@Jasiek

3 miesięczna 14.70 brutto i dopóki nie nabiorą do ciebie zaufania to jedziesz wózkami z PRL-u

Jarosław
@Kierowca

Rozumiem, że nowy pracownik otrzymuje umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy, tak? A czy po tym czasie można liczyć na stałe zatrudnienie oraz większą stawkę godzinną?

Kierowca
@Jarosław

Daj sobie na wstrzymanie z mpk po 3 miesiącach dostaniesz 10gr podwyżki szkoda czasu a pójdziesz do prywaciarza to dostaniesz 13,5-15zl/h i świątek pią ek niedziela i święta i zarobisz 2500 :D

żako
@Jasiek

umowa zlecenie najniższa stawka i trzeba wykupić ubezpieczenie od kolizji bo inaczej bulisz z własnej kieszeni. na początku jeździsz najgorszymi rupieciami dopiero po roku dadzą nowszy model a trochę szybciej jak się będziesz wślizgiwał wszystkim w biurze w tyłek.,

żako
@Jarosław

idz śmiało targuj się o wypłatę teraz nikt tam nie chce pracować aż mpk musi szukać podwykonawców dla zamydlenia oczów

Co jaki okres czasu w Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

wiktor

Tomasz Fulara, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Lublinie może zarabiać maksymalnie sześciokrotność średniej pensji. Tak mówi prawo. Ale w zeszłym roku otrzymał niemal 30 tysięcy więcej. Pieniądze oddał

viktor

Jak prezesem MPK może być człowiek który nie potrafi prowadzić samochodu. I spowodował kilka wypadków ,stwarza zagrożenie na drodze.

jim

Narzekaja ze malo zarabiaja to na zwolnienie i nie bedzie komu jezdzic to dadza wiecej pieniedzy.Teraz tak robia wszyscy.

Olga
@jim

Zwolnienie lekarskie jest przeznaczone dla pracowników o danym stopniu niezdolności do pracy wywołanym dolegliwościami zdrowotnymi. Warto wstrzymać się z tego typu poradami na forum publicznym, ponieważ mogą one zostać źle odebrane. Czy jesteś pracownikiem Ochrony Mienia Mpk - Lublin? Jeżeli tak, powiedz nam, jak Ci się pracuje w tym miejscu?

@Olga

Jak tak duzo wiesz na temat zwolnienia lekarskiego to dlaczego tak duzo choruja ci co chca podwyzszenia zarobkow miedzy innymi policjanci,urzedasy,nauczyciele,pielegniarki -chyba nie wiedza co to jest zwolnienie lekarskie.Umyslowo chora pracownico mpk

Wiki

Wg mnie skoro jest rozkład i wychodze na odpowiedni autobus to pusto zaden nie jedzie a ja czekam ponad 40 min na ten właściwy...

Już od paru tygodni przez ten autobus 17 spóźniamy się codziennie rano do szkoły. Niedość że prowadzą to bardzo chamskie,pełne nienawiści do drugiej osoby ludzie to się jeszcze spóźniają 20 minut.

CO WY ROBICIE !!!

Naprzyjmuja takich ludzi co nie chcą jeździć i wszystko jasne. Jedzie taki szef drogi chamstwem wieje z daleka aby przyblokować innych (tak jak mnie dzisiaj i strąbić zero kultury) bo jeździ za kare, znalazł tam pracę bo go akurat przyjeli. A jaki ma ubaw jak ucieknie z przystanku przed kobietą gdy nie zdążyła wsiąść, super ale ubaw !!! Poprostu wstyd !!!!! (Nie wszyscy są tacy ale się zdążają poprostu brak słów)

orcio

Pracuję od kilku miesięcy , podstawowe zarobki to ok 1700 zł. na rękę . Za pracę w niedziele i dodatkowe dni pracy poza planem w sumie to 2100zł na rękę. Ogólnie oceniam pracę w MPK jako bardzo słabą biorąc pod uwagę odpowiedzialność i czas poświęcony na pracę, dojazdy, powroty.

Konik

Witam, chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w MPK w Lublinie. Obecnie pracuje w firmie jeżdżącej na trasach regularnych. Szału nie ma, więc zastanawiam się nad zmianą. Jak warunki? Co dają na start? Jak zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.?

Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Kraśnicka 25
    20-718 Lublin

Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.