Opinie o Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j. w Wrocław

Agnieszka Hagni

Witam serdecznie. Miałam przyjemność pracować z Biurem Koń Tiki w tym roku na trzech turnusach.Polecam serdecznie. Jedzenie super,warunki również. Bardzo miła obsługa. Wykwalifikowana kadra miła i przyjazna dzieciom. Płatność za wykonaną pracę niemalże natychmiastowa plus oczywiście koszty dojazdów. Napewno podejmę pracę jeszcze w kolejnych terminach. Polecam.

@Agnieszka Hagni

Dziękuję za opinię. To super, że masz takie pozytywne doświadczenia z Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j. Na czym polegała Twoja praca?

checks

pracowałem z tym pseudo Biurem Podróży dłuższy czas. Zawsze problemy z umowami (błędne dane, brak poprawionych umów). Obiekty ogólnie niezły (usunięte przez administratora) i kontrole zapewne niezłą kasę biorą w łapę żeby to jeszcze miało byt. Jedynie kadra wychowawców to osoby które pchają ten wózek do przodu i jako takie opinie pozytywne mogą się pojawiac. BP Kon Tiki odradzam każdemu. NIE POLECAM

Henryk

Witam wszystkich byłych współpracowników w/w biura.Najpierw proponuję przekazać swoje uwagi do Kuratorium Oswiaty a takze do Polskiej Organizacji Turystycznej.Od wielu lat współpracowałem z tym biurem i niestety większość zarzutów się potwierdza.Ostatnio miałem wielkie problemy z tzw ustną umową.Jak to się dzieje,że Zleceniodawcy/zakłady pracy,inne jednostki nie zasięgają opinii o kontrahencie.Ja czekam ze swoją sprawą /zgodnie z okresem ustawowym/ na reakcję i odpowiedź biura.Wtedy poinformuję opinię publiczną.

Ula

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kilka lat temu byłam wychowawca na kolonii z tego biura. Zatrudnili na kierownika dwie paniusie dyrektorki szkół podstawowych w Pcimiu Dolnym, ktore nie miały zielonego pojęcia o pracy z młodzieżą, szczególnie dojrzewająca i pełnoletnia. Okazało się, ze Panie lubią jak się robi dużo szumu i podpuszczaly dzieci do wymyślania chorych akcji a potem dzwoniły do biura żeby powiedzieć ze nie radzą sobie z wychowawca, a biuro zamiast próbować rozwiązać sytuacje groziło mi przeróżnymi rozwiązaniami aby „uspokoić mnie” nieznając nawet calej prawdy, która wyszła po czasie, kiedy 3/4 uczestnikoeopowiedziało w domach co działa się pod władzami tych Pan. Zero przeprosin, zero kontaktu. Nie polecam, pieniędzy tez otrzymałam mniej niż się umawialiśmy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik w stacji paliw Święte?
Oszukany wychowawca

Nie polecam tego biura. Po pierwsze fatalne wynagrodzenie do ilości godz i trudnych dzieci. Brak kontaktu z dyr firmy. Brak wyposażenia. Fatalna baza zdrowotna(pielęgniarka bez wyposażenia, no chyba, że sobie zakupi z prywatnego budżetu). Beznadziejny program. 0 atrakcji. 0 autokaru (na 2 tyg 2x). Umowy podpisywanie w trakcie pracy. Fatalny kierownik kolonii, opryskliwy, brak empatii, sposób bycia żenujący. Brak kontaktu z dyr firmy. Szkoda czasu i zdrowia na tą firmę. Jeśli ktoś pakuje dziecko z tym biurem to powinien sprawdzić wszystkie informacje na jego temat. Nigdy więcej współpracy.

nana

Pracowałam na kolonii od 03.08 do 16.08 2016 jako wychowawca.Do tej pory nie ma wypłaty.Umowe mam ,ale z opóźnieniem.Telefon albo zajęty,albo nie odbierają ,albo mówią,że oddzwonią.Współpraca kiepska,a dzieci trudne. Nie polecam! Wierzcie mi,że na innych koloniach wypłata jest albo do ręki po turnusie,albo po 2-3 dniach na koncie.

@nana

Proszę o kontakt sprawę sodową zamierzam założyć tej firmie max.deluga@gmail.com

wychowawca kolonijny

Miałam okazje współpracować z biurem raz i szczerze nie polecam. Przez cały wyjazd razem z resztą kadry musieliśmy dopominać się o umowy, które przyszły po tygodniu z błędnymi danymi osobowymi. Pomimo wielu telefonów do biura umów poprawionych nie zobaczyliśmy, mieliśmy je poprawić ręcznie. Kolejnym faktem jest zwrot kosztów podróży, jaki organizator gwarantuje podczas rozmów przed umówionym wyjazdem. I tutaj również problemy z komunikacją. Termin wypłaty należności odkładany 'na poniedziałek' i tak przez kilka tygodni, do tego stopnia, że właściciel przestał odbierać telefon. Ogólna ocena bardzo negatywna, nie polecam pracy nikomu w tym biurze.

PRACOWNICA
@wychowawca kolonijny

Pracowałam na koloniach Kon-tiki jako wychowawca.Dojechałam samochodem wraz z drugą koleżanką.Do dziś nie zwrócono mi pieniążków za dojazd,pomimo,że taka była umowa (ustna) wydałam kupę pieniędzy na paliwo i co ? Wiem,że na kolonii była pielęgniarka,która jeździła swoim samochodem z dziećmi do lekarza, a nawet do szpitala 100 kmx2 w dwie strony.Też nie dostała grosza za to.Wstyd! Jeszcze trochę i nikt z Wami nie będzie pracował.Teraz wiem skąd te braki wychowawców.Musieliśmy pracować z dużą grupą dzieci,powyżej 20.Ciekawe czy zleceniodawcy wiedzą za co Wam płacą? Jak wygrywacie te przetargi? Co się dzieję z nie wypłaconymi pieniążkami? Ilo osobowe powinny być grupy? Wszyscy,którzy wysyłacie tam dzieci na kolonie sprawdźcie w ciągu turnusu ,co tam się dzieje,jak Kon-tiki traktuje swoich pracowników sezonowych!Gdzie są wypłaty? Powinniście uczciwie zapłacić za pracę zaraz po zakończonym turnusie! NIE POLECAM NIKOMU!

@wychowawca kolonijny

@PRACOWNICA

Dawid

Nie polecam na chwilę obecną pracy w tym biurze podróży. Współpraca z ową firmą świadczącą usługi turystyczne była bardzo ciężka. Słaba organizacja, kiepskie zarobki. Jeśli chodzi o potrzeby pracownika to firma ma w głębokim poważaniu wypisywanie umów na czas. Również chciałbym zwrócić uwagę na nieprofesjonalne zachowanie biura podróży; mianowicie większość egzemplarzy z umowami cywilnoprawnymi wymagało korekty, ze względu na zawarte w nich błędy merytoryczne. Niestety firma owych błędów nie poprawiła na czas i do dziś kilka osób nie otrzymało tychże umów. Jeśli chodzi o sam dokument - to umowa zlecenie; tutaj duży plus dla firmy jest ona dobrze sformułowana i zrozumiała. Pracodawca przed zapoznaniem się pracowników z umową, zadeklarował telefonicznie, iż pieniądze za podróż do miejsca zlecenia i z miejsca zlecenia zostaną nam zwrócone na nasze konta bankowe za okazaniem biletów. Było to ustalone (jak później się okazało po zapoznaniu się z paragrafem 8. zawartym w dokumencie) pozaumownie, więc pozostało to do dziś tylko nie spełnioną obietnicą. Pragnę nadmienić, iż ja sam osobiście jak i również co po niektórzy zleceniobiorcy wydaliśmy na bilety nieco ponad dwieście złotych co stanowiło około 1/4 naszej wypłaty. Droga firmo Kon-Tiki popracujcie nad organizacją i skupcie się bardziej na potrzebach Waszych pracowników. Pozdrawiam serdecznie i liczę w przyszłości na lepszą jakość świadczonych przez Was usług.

@Dawid

Eryczek

Uwaga na to biuro. Jedno wielkie oszustwo! Wychowawcy są traktowani przedmiotowo i nie dostają wypłaty, a pracodawca unika rozmów, nie odbiera telefonów. A jak już odbierze bajeruje że pieniądze JUŻ są wysłane, po czym mijają dwa tygodnie a konto nadal puste. Zero organizacji, kierowniczka lub biuro nie potrafiło wstydzić do jednego autokaru rodzeństwa, musieli ich rozdzieli a rodzice musieli czekać ponad 2 godziny na odbiór pozostałej części rodzeństwa. Ewentualnie biuro zapomni postawić innego busika by odwiozło jakaś grupkę dzieci do dalszej miejscowości, która nie jest po drodze do celu i trzeba czekać 2 h na rodziców.

@Eryczek

Co powiecie na temat zarobków w Biuro Podróży Kontiki? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

kamil

zarobki małe, pracy duzo, dzieci trudne,grupy liczne, biuro niekompetentne, lekceważy pracowników sezonowych , stanowczo nie polecam

wychowawca

Nie polecam! współpraca z Biurem - masakra!!!!!!!!!!! nie odbieraja telefonów, a sami dzwonią kiedy coś potrzebują. Nie ma zapewnionej ciągłości wychowawców i często na początku turnusu są grupy 25 osobowe, czekamy aż ktoś dojedzie. Dlaczego? Bo Biuro nie podpisuje z wychowawcami umów prze kolonią, tylko ich lekceważy. zarobki marne, trzeba wyciągać z gardła.

@wychowawca

Proszę o kontakt pod adresem max.deluga@gmail.com

Danuta

@wychowawca czyli jak to dokładnie wygląda organizacyjnie? Umowy podpisywane są dopiero podczas kolonii? Są to zlecenia czy umowa o pracę na czas określony? Praca jest oferowana wychowawcom na ostatnią chwilę, gdy już zaczyna się turnus czy jednak jest zachowany jakiś okres wyprzedzenia?

wychowawca (dawny)
@Danuta

umowy podpisują podczas kolonii, bo wychowawców biora z łapanki na ostatnia chwile, umowa zlecenie, bez możliwości wypowiedzenia, unikaja zatrudnienia wczesniej np w maju wtedy nikogo nie potrzebuja a potem nie ma czasu na nic

@wychowawca (dawny)

Proszę o kontakt max.deluga@gmail.com

Danuta

@wychowawca (dawny) a jaka atmosfera panuje podczas turnusów? Czy pomiędzy wychowawcami są dobre relacje? Byłeś zadowolony z warunków zakwaterowania jakie oferowało Biuro Podróży Kontiki podczas kolonii? Zainteresowane tą pracą osoby z pewnością będą ciekawe jak wyglądają realia takiego pobytu.

Tez wychowawca
@Danuta

Bylam w osrodku na wypoczynku letnim gdzie byla grupa kolonistow z tego biura i powiem ze atmosfera byla b.dobra .Jak jest Pani wychowawca to powinna Pani wiedziec ze wsxystkie biura maja problem z kadra wychowawcz a a podpisywznie umow w maju to lekka przesada a potem na 2 dni przed wyjazdem okazuje sie ze wychowawcy brak bo tak jej sie chce ze zmienily sie plany i co wtedy

AJA

Moje dziecko korzystało z obozu z tego biura - organizacyjnie to powiem że było ok , natomiast bardzo nieuprzejmy a wręcz bezczelny jest w rozmowie telefonicznej jeden z współwłaścicieli .

opiekun

NIE POLECAM! Umowy wypisane z błędami, na których poprawkę trzeba było czekać przez cały turnus, podobnie jak na pieniądze, o które musieliśmy się z resztą wychowawców upominać. Pieniądze za transport nie zostały zwrócone po 2 miesiącach od zakończenia współpracy, a biuro nie odbiera telefonów.

oli

Omijajcie to biuro szerokim łukiem! Nie wypłacaja pieniędzy na czas, trzeba się prosić,dzwonić.Umowy podpisane po turnusie z błędami.Lekceważą wychowawców!

ligiawitch

w tym roku o niebo lepiej. wynagrodzenie plus zwrot kosztow przejazdu kilka dni po turnusie, autokar nowiutki. Na umowe troche czekalam, ale jest :) Nie ma sie co dziwic lekkim opoznieniom, jak tyle kolonii i obozow jest. Biuro w sezonie wygladalo jak centrum zarzadzania wszechswiatem. Telefon za telefonem :)

wychowawca

Biuro nie umie się rozliczyć z wychowawcami na czas, nie ma umów,autokary szwankują, wszystko jest robione na ostatnią chwilę, obiecuje zwrot kosztów podróży i nie dotrzymuje słowa..Brak profesjonalizmu i jedno wielkie dno..nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j.?

Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kościuszki 34 lok. 9
    50-012 Wrocław

Biuro Podróży Kon Tiki Łabaz i Grochantz sp.j.