Wool Dream

Wrocław

Opinie o Wool Dream

[usunięte przez moderatora] domaga sie miesiecznic... w zdawaniu raportów dlaczego nie sprzedajesz a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobi żeby ci pomóc gotowa leciec do stanow... i prosic o pomoc ( w szkoleniach , bo sama nie potrafi....oczywiscie za pieniadze firmy dla ktorej udaje ze pracuje) nie żebym byla uprzedzona...przecież prawdę znacie sami...... dobrze ze( usunięte przez administratora )oznała sie na niej.... ...Byla...

Firmę tworzą [usunięte przez moderatora] ,które wylali z Muflona [usunięte przez moderatora] kombinatorzy na czele z [usunięte przez moderatora] . super żałosnym trenerem i [usunięte przez moderatora] team.

Zostaw opinię o Wool Dream - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wool Dream