Opinie o New Look w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie New Look. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie New Look o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Look w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Co jaki czas w New Look można ubiegać się o podwyżkę?

Asix19.85

Nie polecam. W SCC kierowniczka nie zna regulacji prawnych np. Praw konsumenta i rządzi sie swoimi prawami. Kierownik takiego sklepu powinien robic wszystko by budować dobry wizerunek marki. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Na pewno nie wrócę jako klient a tym bardziej jako potencjalny nowy pracownik. To jest tylko moja opinia. Być może w innych miastach jest inaczej. Pozdrawiam

Łukasz Nowy wpis
@Asix19.85

Potwierdzam

Xyz Nowy wpis
@Asix19.85

Dokładnie, pracowałam niecałe 3 miesiące i nigdy więcej nie wróciłam nawet jako klient.

Kasia Nowy wpis

Czy są zniżki na ubrania ?Szukają studentów czy osób dorosłych ?

Magda

Kompletnie niepoważne miejsce. Miałam umówioną rozmowę (usunięte przez administratora) Najpierw rozmowa została przełożona, z zaznaczeniem, że to termin wiążący. Przyjechałam w umówione miejsce przed czasem (kawiarnia obok sklepu). Czekam, jest już 5 minut po czasie więc dzwonię, by zapytać czy coś się stało. (usunięte przez administratora) Po tym czasie dotarło do mnie, że nic tej pani nie wypadło, (usunięte przez administratora) Minęło już kilka dni i nie dostałam nawet smsa z informacją co się stało. (usunięte przez administratora)

@Magda

Czyżby szanowny administrator miał alergię na słowo "kierowniczka" i usuwał wszystkie zdania z tym słowem? :)

Sprzedawca

Rozmowa rekruracyjna na zapleczu gdzie ci chwile ktos przychodzil i chcial cos od kierownika wszystkomtrwalo 13 minut. Wstepna rozma przeprowadzona juz przy kasie w komencie oddawania cv.

Dlaczego chce pracowac? Jacy sa moi ulubieni projektanci.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w New Look? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ruda

Atmosfera jest dobra, wymagania jak w całej branży, gdzie jesteś sprzedawcą. Towar, pracą praca z klientem i wyniki. Jeśli ludzie są Ok, to, to jest najważniejsze.

Franek

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Barbara

@KARO, piszesz,m że pracownicy w New Look w Katowicach wykorzystywani są do granic. Jak się to przejawia? Pytam gdyż chciałabym abyś trochę zobrazowała to co napisałaś. Może zechcesz opisać cały dzień przepracowany w tej firmie od początku do końca? W jakich momentach odczuwasz, że pracujesz do granic możliwości?

Barbara

@Asix19.85 piszesz, że nie wrócisz do firmy New Look jako klient, czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z tą firmą? Może to były Twoje odczucia na gorąco, a w rzeczywistości nie jest tak źle jak wynika z Twojej wypowiedzi. Daj znać, bo każdemu może trafić się słabszy dzień w pracy i warto czasem dać drugą szansę.

Patryk

Czy jest jakiś powód, że od bardzo dawna nikt nie pisze? Warto aplikować?

Jak wygląda u was praca dekoratora? Jakie zarobki?

c

Zadzwonili do mnie i zaprosili jutro na rozmowę (Warszawa). Czy warto? Będę wdzięczna za odpowiedź

d
@c

nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o New Look - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy New Look?

Kandydaci do pracy w New Look napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

New Look