New Look

polska

Opinie o New Look

Karolina

Na rynku pojawiło się kilka ofert pracy od New Look. Czy ktoś z was pracował w tej firmie i wie jak wygląda proces rekrutacji? Czy jest on kilku etapowy, na co warto zwrócić uwagę, czego wymaga pracodawca? Odpowiedź na te pytania będzie pomocna dla osób potencjalnie zainteresowanych dostępnymi ofertami pracy.

as

Mają też ogłoszenie na inspektora nadzoru, więc chyba warto.

Bardzo dobra firma,która stawiała na solidność i dbanie o pracowników.Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z firma Top Gear,dzięki której mogłem pracować dla New Look

Zostaw opinię o New Look - polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Look