Opinie o DINO w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DINO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO w Opole

sprzedawca

Dino w Grudzicach.Czy mozna by bylo przeniesc moja kierowniczke do innego marketu.Jest w konflikcie z wszystkimi pracownikami dlatego jest tu taka rotacja.Dziekuje.

Jak szefostwo w DINO traktuje ludzi?

Pracownicy

Jak to jak...w Opolu zaczyna się DYSKRYMINACJA PRACOWNIKOW. Jest im zabranianie palić ...a żeby było śmieszniej to nie ma wyznaczonych miejsc do palenia. Dino DYSKRYMINACJA JEST ZABRONIONA I KARANA. CHCECIE BIEGAC PO SADACH I PRZEGRYWAC SPRAWY???!!!!

@anonim267 Nowy wpis

Dino niemodlinska, okropna obsługa, jest tam pan na kasie który chyba sobie popija w pracy, nie miła obsługa. Nie wiem czemu ludzie tam chodzą na zakupy…

Czy w DINO zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak szefostwo w DINO traktuje ludzi?

????

U mnie w Dino ,bardzo dobrze ???? skąd takie pytanie/stwierdzenie?

@????

Bardzo dobrze tzn., co konkretnie tak właściwie? Wszystko zawsze dzieje się zgodnie z umową? Ewentualnie jak macie jakieś problemy to na spokojnie można pogadać i dochodzić do jakiś kompromisów?

????
@Wanda

Oczywiście, wszystkie problemy da się rozwiązać, pogadać o wszystkim i o niczym...wszystko zgodnie z prawem. Nie ma przymusu czy m9bingu

@????

To naprawdę dobra informacja. Niestety w różnych marketach różne rzeczy się spotyka, przykre, że to zależy tylko i wyłączanie od ludzi. Czyli skoro z szefostwem jest dobrze to również z innymi współpracownikami? Zdarzają się czasami pomiędzy nimi jakieś konflikty / kwasy, które szybko da się rozwiązać?

Kierowniczka straszna!!!!!! Krzyczy, przeklina na pół sklepu, beszczelna

@Anonim

No ja rozumiem, że może dawać ludziom w kość ale że niby krzyczy i klnie na cały sklep? Klienci już dawno by się przypadkiem na to nie skarżyli? Da ktoś znać jak aktualnie sprawy się mają od środka?

Pracownicy Nowy wpis

Na jakie wsparcie w DINO mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DINO? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
sprzedawca

Aga72

Moja opinia dotyczy sklepu w Opolu ul.Niemodlinska.Wczoraj ok godz.10.00 robilam zakupy w w/w sklepie tz chcialam zrobic,ale niestety na stoisku miesnym nie było obsługi.Pytana pani zajmujaca sie rozkladaniem warzyw poinformowała'brak ludzi do pracy,moze po poludniu ktos bedzie"Pierwszy raz spotkalam sie z taka sytuacją!Nie tylko ja byłam oburzona bo i inni klienci nie mogli uwierzyc w to co usłyszeli.Moja rada;zamknac sklep albo placic ludziom tak,zeby chcieli tu pracowac.Jestem stałą klientka tego sklepu i z misiaca na miesiąc jest gorzej,Sklep zastawiony paletami,ktorych nie ma kto rozładaować,obsluga coraz mniej uprzejma.Coś jest nie tak!Na szczęscie blisko jest pare innych markrtow/Biedronka ,Carrefour,Delikatesy Centrum/gdzie mozna zrobic zakupy.Naprawde nie zalezy Wam na kliencie?

NiktTaki
@Aga72

Niestety to nie w braku ludzi tkwi problem. Brak szacunku . To spore wyzwanie tego sklepu. Niedocenianie pracowników, komentowanie czego jeszcze nie zrobili przy klientach.Dlaczego w ogóle nie są robotami. Jeden pracuje - drugi ma gdzieś i wyciska resztę jak cytrynę. I słaba organizacja pracy.

klient

Dino Grudzice.znowu dzis (usunięte przez administratora) z cenami.inne na regalach a inne na paragonie.porazka.czy ten sklep moze ktos skontrolowac z dyrekcji Dino

klient

Dino Grudzice.klient stoi przy kasie a ekspedientka niskiego wzrostu pali papierosa schowana miedzy drzwiami a paleta z drzewkami.Bulki 3 dni z nie ta cena jaka liczy na kasie .Odpowiedz tej pani ja sie nie zajmuje bulkami.sklep porazka.

@klient

Ok, odpowiedź faktycznie trochę bezczelna, mogłaby chociaż przekazać info tylko. A jaka różnica w cenie tych bułek była? I przy innych towarach też tak jest czy problem leży w pieczywie?

Jarek opole

Marta00
@Jarek opole

Ale zapewne na butelce jest napisane czy to hop cola czy polocokta

Kicia
@Jarek opole

Czytaj co kupujesz na opakowaniu człowieku

Wiktoria
@Kicia

Dokładnie :D Koniec świata normalnie... A ten cały bałagan to przecież robią klienci, tacy jak on.

klien

Czy w dino w Grudzicach nie mozna wyrzucic tego kasiera lub dac go na jakies szkolenie.Twn czlowiek to jedna duza porażka w tym sklepie

Kicia
@klien

Daj szansę człowiekowi może się uczy

klinet srino

Duży minus pracownicze zamiast pracować jedna z drugą gada o swoich problemach w związkach. Wydaje mi się , że ten ten temat nie jest do pracy gdzie obok przechodzą klijenci, Śmierdzące lenie, duży minus

Wiecie może, czy w DINO szukają chętnych na staż?

Marta00

Na staż nie ,,do pracy tak..

Jarek opole

21.07.2021 16:51 Juz drugi raz z palety z chop coli wzięłam podstawiona polokokte to chyba żenujący żart .proszę by ktoś zaopiekował się tym sklepem żeby jak pisze hop cola była tam hop cola a nie polococta KLIJENT Z DINO NIEMODLINSKA W OPOLU

@@karmen

Polecam.wszystko na swoim miejscu oraz mila obsługa.

Julia K.

Polecam Dino Opole Niemodlińska.pracownice uśmiechnięte , zawsze służą pomocą.Bardzo przyjemnie robi się tam zakupy.

Bodo

Polecam Dino na Niemodlinskiej w Opolu.Dobrze zaopatrzony i przede wszystkim przemiła obsługa.z przyjemnością tam wrócę.

Olek

Szkoda, że zamiast pracowników jedynie klienci zaglądają na forum. Wiecie jak się pracuje?

Lubięto

Lubię robić zakupy w Dino na Niemodlinskiej w Opolu. Czysty ,zadbany.widać ,że pracownicy starają się.

Tytus

@Kris Czyżby konkurencja tak inspirowała do zamieszczania tu uwag?

Kris

Najgorszy zsyfialy sklep w jakim bylem. Ochroniarz kazal mi przy kasie rozpiac pasek od spodni czy cos nie wynosze. Wstyd i dziadostwo dla właściciela i nadzoru sklepu. Nie polecam tam zakupów Opole niemodlinska. 31.07.2019.

Zostaw merytoryczną opinię o DINO - Opole

• Jak się pracuje w DINO?

Zobacz opinie na temat firmy DINO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO?

DINO