Opinie o Silver Express Michał Peda w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Silver Express Michał Peda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Silver Express Michał Peda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Express Michał Peda w Łódź

Hhg Nowy wpis

(usunięte przez administratora)za to że nie dali mi szansy pracować a i tak teraz pracuje w tym zawodzie. To jest miejsce Pracy dla Ukraińców nie dla nas ,tam też pieniądze nie porywają. Nie pozdrawiam

Mieczysław Nowy wpis

ja jako kierowca szukm pracy ale rożnie tu piszą o firmie, czemu? nadal nie ma szkolenia na poczatek, by sie polapac jak to funkcjonuje? o atmosferze kazdy co innego uwaza, to jak tam teraz jest? no i ile placi szef? napiszcie cos

Miałam kiedyś, kilka lat temu, bardzo krótką przygodę z tą firma i do tej pory wspominam to jako najgorsze miejsce pracy w całej mojej karierze zawodowej.

Ryszard Nowy wpis
@Gość

To dość mocna opinia, dlaczego tak źle wspominasz pracę w Silver Express? Fajnie że masz swoje zdanie, może jednak napiszesz konkretnie co na nie wpływa? Czekam na więcej konkretów z Twojej strony, daj znać!

Gosc Nowy wpis
@Ryszard

W tamtym czasie, kilka lat temu, niestety wyplywala na to atmosfera w pracy. Bardzo dziwna-tak moge to najlagodniej opisac. Plus brak konkretnego ustrukturyzowanego, nawet takiego szybkiego przeszkolenia nowego pracownika. Calosc niestety sprawiala, ze praca tam byla bardzo nieprzyjemna. Moze z czasem sie to zmienilo :) Oby! Pozdrawiam!

łódź

polecam ,

Sylwia
@łódź

@łódź Pracujesz do dnia dzisiejszego w Silver Express? Jest w tej firmie możliwość awansu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Silver Express Michał Peda? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
kk

Nie polcam

Nina90

Praca bardzo ciekawa , czasami dużo stresu i niestety wymaga dużo dyspozycjności ale fajna atmosfera i warunki rekompensują

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Express Michał Peda - Łódź

• Jak się pracuje w Silver Express Michał Peda?

Zobacz opinie na temat firmy Silver Express Michał Peda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Silver Express Michał Peda
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.

Silver Express Michał Peda