Brukland Łódź Sebastian Wójciński

Łódź

Opinie o Brukland Łódź Sebastian Wójciński

driver

Nie ma pracy ,nikt im nie chce dać roboty w łodzi,praca tylko w delegacji. Pracownicy siedzą na darmowym postojowym, nie ma kasy za urlopy ,pensja w ratach z opuznieniem lub zaliczki. Nie polecam ,a wręcz ostrzegam przed cwaniactwem i wyzyskiem z ich strony.

życzliwy

Ta firma to badziew,dno,syf jakiego trudno szukać w okolicy. Pseudo szefostwo to popierdułki pierdolone półmózgi,dwóch braci ,jeden od rozkazywania i wydawania kasy ,drugi od zamiatania i lizania mu dupy(to może dostanie jakieś zechle).Ta firma to kołchoz i wyzysk biednych ludzi ,stare szroty sprzęty ,wypłaty z łaski srane na kilka rat jak zechle.Nawet latem nie ma roboty bo nikt tej firmy nie chce brać.Pracują tu młodzi których nikt inny nie chce zatrudnić ,liżą dupe szefostwu i czekają na zechle zamiast wypłaty bo ciągle nie ma kasy na koncie,bo zajoł już komornik.Dlatego my seniorzy którym nie pozostało wiele do emerytury damy radę się te troche przemęczyć, ale ostrzegamy wszystkich pozostałych,zarówno osoby fizyczne jak i firmy chcące współpracować przed byciem oszukanym przez tych cwaniaków.

driver

Firma dziada. Zaczęła się zima ---roboty i pieniędzy dla pracowników znowu nima.,bo prezesy tylko w alpy bawić się wyjeżdżają a wszystko i wszystkich w dupie mają.

adam t

Uwaga. Ostrzegam podwykonawców ,firma zleca pracę za które potem nie można wyegzekwować wynagrodzenia.Pracując dla nich pracujesz za darmo bo pieniędzy nie można odzyskać,gdyż pierwszeństwo ma urząd skarbowy i komornicy. Nie radzę nikomu tam pracować.

kat c

Ta firma to jakiś żart.Pracownicy poniżani traktowani gorzej niż niewolnik brak wypłat.Chcesz pracować charytatywnie?-- to firma dla ciebie.

driver

Firma dziad ,pracownicy poniżani ,wyzyskiwani muszą prosić się o ciężko zarobione pieniądze z poślizgiem 2-miesięcznym bo szefuńcio znowu wyjechał pojezdzić na słoniach.Radzę omijać szerokim łukiem a pracującym szczerze współczuję.

was

Firma dziada nie radzę nikomu tam pracować

Zostaw opinię o Brukland Łódź Sebastian Wójciński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brukland Łódź Sebastian Wójciński