Opinie o Jumal J & J Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jumal J & J Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jumal J & J Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jumal J & J Sp. z o.o. w Łódź

Ovan drako Nowy wpis

To chyba sobie odpuszcze po takich newsach o tej firmie.

jumal Nowy wpis
@Ovan drako

Gowrk.pl kasuje moje bieżące odpowiedzi, a wyciąga stare tylko niepochlebne opinie. W podtekście chodzi tylko o kase

Donek

Firma dobra pod każdym względem więc jeśli ktoś jest zainteresowany pracą to polecam

Artur Nowy wpis
@Donek

A co w niej dobrego ? bo ja widze same minusy a nie plusy (usunięte przez administratora)

Artur Nowy wpis

Przecież podałem imię :) Pani Jadwigo znam Panią bardzo dobrze . Lepiej niż większość osób które tutaj się wypowiadały .

Czy Jumal J & J Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

jumal

W firmie Jumal wszyscy pracownicy pracują na umowę o prace

TOMI
@jumal

A jakie sa u Was auta? System pracy?

jumal
@TOMI

w kwesti warunków proszę o kantakt

Jacek

Pracowałem kilka lat tam . Nie pracuje juz tez kilka. Wtedy było znosnie co nie znczy ze dobrze ale teraz rozmawialem z chlipakami i jest bardzo zle. Auta nadaja sie na złom nie na drogi co chwile zjezdzaja lawetami ,(usunięte przez administratora) Platnosci zawsze po terminie byly ale teraz placi z ogromnym opoznieniem Pracuje u niej kilku sasiadow zza w schodu niestety i oni tez narzekaja. szczerze odradzam te firme bo juz kilka lat temu bylo zle ale teraz jest bardzo tragicznie

Ilona
@Jacek

Z Twojej relacji wynika, że faktycznie - aktualna sytuacja w nie przedstawia się najlepiej. Takie opóźnienia w płatnościach mogą już być bardzo problematyczne. A w ogóle, na jakim poziomie są zarobki w Jumal J & J? Czy jak pracowałeś to były współmierne z obowiązkami?

Jacek
@Ilona

Tam trzeba byc mechanikiem kierowca psychologiem i miec super nerwy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jumal J & J Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Rozbawiona

Sama powinna zacząć jeździć. Ludzi ma za nic. Ale.. Karma wraca.

MIŁY

można pracować jeśli chce się to robić za darmo, baba kłamie i (usunięte przez administratora) auta graty stare, generalnie wszystko się sypie - omijać!!!

Jak szefostwo w Jumal J & J Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

kierowca

Wpisy ciągle są kasowane, firma bankrut, nie polecam współpracy z tą firmą.

Zastanawiający jest ten brak opinii. Czy macie jakiś powód? Szukam pracy więc dopytuję.

witam . jak tam u nich z platnosciami ? warto tam isc ?

Zenek

Gdyby firma faktycznie była złym pracodawcą to forum wrzało by od negatywnych wpisów!!

Mirek
@Zenek

Zenek co chwile złe wpisy znikają . nie patrz na to to dziad baba !!

Jack

Chciałem tam pracować ale po tym co czytam to już podziękuje. Coś musi być na rzeczy skoro tak piszecie. Nic nie bierze się z powietrza.

obiektywny
@Jack

Mądra decyzja,zdecydowanie odradzam.

pracodawca

Panie Poszkodowany proszę się podpisac imieniem i nazwiskiem

pracodawca

Panie kierowco a może podpisze się Pan z imienia nazwiska? Juszczyk Jadwiga

kierowca

Ile w tym prawdy a może jednak kolejne oszczerstwa się powtarzają .

A może to pracodawca powinien wystawić opinię osobom, które zatrudnia? Pan, który stosuje Nick „bez kasy” to pan Rafał Osielski. Kierowca zapomniał wspomnieć, że tydzień czasu przebywał z ładunkiem na terytorium Austrii, unieruchomiony na parkingu na skutek upojenia alkoholowego. Towar nie został dostarczony na czas do klienta, a firma obciążona kosztami przetransportowania wspaniałego kierowcy do kraju. Do tego pracownik utracił dokument prawa jazdy oraz nie oddał tabletu firmowego i nie zwrócił pieniędzy z karty firmowej . Rozpowszechnianie nieprawdziwych i obelżywych komentarzy na temat firmy nie pozostanie bez odzewu w stosunku do osób, które to robią. Jadwiga Juszczyk

kierowca

To jeszcze ktoś tam pracuje ,tyle ostrzeżeń przed oszustką było.

stary

nie polecam, trzeba się upominać o kasę, stare auta i wyzysk

zly

Szczerze nie polecam . Nie płaci Oszukuje

Obiektywny45

Nie polecam, nie płaci a jak żądasz swoich pieniędzy to ci grozi prawnikiem

kierowca

Odpowiedz na nick Poszkodowany ,szukasz kontaktu zapraszam do rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jumal J & J Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Jumal J & J Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jumal J & J Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jumal J & J Sp. z o.o.
  • Widzewska 14 C