Jumal J & J Sp. z o.o.

Łódź

Jumal J & J Sp. z o.o.

Opinie o Jumal J & J Sp. z o.o.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Jumal J & J Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Zenek

Gdyby firma faktycznie była złym pracodawcą to forum wrzało by od negatywnych wpisów!!

Mirek
@Zenek 12.02.2018 11:18

Zenek co chwile złe wpisy znikają . nie patrz na to to dziad baba !!

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Jumal J & J Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Jack

Chciałem tam pracować ale po tym co czytam to już podziękuje. Coś musi być na rzeczy skoro tak piszecie. Nic nie bierze się z powietrza.

obiektywny
@Jack 22.08.2017 18:52

Mądra decyzja,zdecydowanie odradzam.

pracodawca

Panie Poszkodowany proszę się podpisac imieniem i nazwiskiem

pracodawca

Panie kierowco a może podpisze się Pan z imienia nazwiska? Juszczyk Jadwiga

kierowca

Ile w tym prawdy a może jednak kolejne oszczerstwa się powtarzają .

Pracodawca

A może to pracodawca powinien wystawić opinię osobom, które zatrudnia? Pan, który stosuje Nick „bez kasy” to pan Rafał Osielski. Kierowca zapomniał wspomnieć, że tydzień czasu przebywał z ładunkiem na terytorium Austrii, unieruchomiony na parkingu na skutek upojenia alkoholowego. Towar nie został dostarczony na czas do klienta, a firma obciążona kosztami przetransportowania wspaniałego kierowcy do kraju. Do tego pracownik utracił dokument prawa jazdy oraz nie oddał tabletu firmowego i nie zwrócił pieniędzy z karty firmowej . Rozpowszechnianie nieprawdziwych i obelżywych komentarzy na temat firmy nie pozostanie bez odzewu w stosunku do osób, które to robią. Jadwiga Juszczyk

kierowca

To jeszcze ktoś tam pracuje ,tyle ostrzeżeń przed oszustką było.

stary

nie polecam, trzeba się upominać o kasę, stare auta i wyzysk

zly

Szczerze nie polecam . Nie płaci Oszukuje

Obiektywny45

Nie polecam, nie płaci a jak żądasz swoich pieniędzy to ci grozi prawnikiem

kierowca

Odpowiedz na nick Poszkodowany ,szukasz kontaktu zapraszam do rozmowy.

kierowca

Bzdury.Kierowcy mają duże problemy z pracodawcą ,walczą o pieniądze w Sądzie i nie tylko o pieniądze.

kierowca

Popieram przedmówców jak najdalej od tej firmy.Wiele spraw w Sądzie o pieniądze,dla tej firmy każdy kierowca jest złodziejem,omijajcie kierowcy ją z daleka jak najdalej od takich pracodawców.

obiektywny

Nie zgadzam się z tymi opiniami , firma istnieje prawie 20 lat i pracują tu kierowcy z długoletnim stażem i nie mają żadnych problemów.

Poszkodowany

Witam, Jestem w sporze prawnym z firmą Jumal J & J Sp. z o.o.. Wszystkich, którzy mają lub mieli podobny problem zapraszam do kontaktu mailowego i telefonicznego: (usunięte przez administratora)

Nick

zgadzam się z opinią własnie jestem w sporze prawnym z firmą chentnie porozmawiam ofirmie

gonzo

Jak najdalej od tej firmy. Właścicielka oszukuje pracowników w zapłacie za delegacje, miesiącami nie wypłaca należnych pieniędzy aby odebrać swoją kasę trzeba iść do sądu. Z tego co wiem w sądzie pracy ma kilka spraw, które zrobili jej pracownicy. A jeszcze jak upomnisz się o swoją kase to rbi z ciebie złodzieja.

Zostaw opinię o Jumal J & J Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jumal J & J Sp. z o.o.