Pravna Group Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Pravna Group Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Od dłuższego już czasu nie było nowych opinii na temat Pravna Group jako pracodawcy. Czy w tym czasie w firmie zaszły jakieś zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

marcia

+ fajna atmosfera - balagan - trochę mało płacą

Bob
użytkownik zarejestrowany

No co ja mogę więcej powiedziec ponad to co powiedziałem, generalnie @koli to Ty nie przesadzaj i nie psuj innym nastroju bo przeciez nie ma po co psuć

Karolina W.

Robiłam w firmie staż przez 3 miesiące. Dużo się nauczyłam i atmosfera też super. Ja polecam, nie miałam żadnych problemów. Na pewno wrócę jeżeli się uda. Pozdrowienia dla prezesa! :)

Wiesz coś o pracy w firmie Pravna Group Sp. z o.o.? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

Zostaw opinię o Pravna Group Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pravna Group Sp. z o.o.