Academy International Sp. z o.o.

02-972 warszawa

Opinie o Academy International Sp. z o.o.

Karolina

@anna co masz na myśli pisząc, że możesz liczyć na umowę o pracę, ale nic więcej? Czy możesz podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego, co w Twoim przekonaniu będzie atrakcyjną ofertą ze strony pracodawcy? A może dołączyłaś już do zespołu Academy International i chciałabyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia?

anna

Witam przed rozpoczęciem pracy jako nauczyciel chciałabym dowiedzieć się co nieco o szkole. Nie znam nikogo stąd dlatego może ktoś będzie tak miły i napisze mi czy warto starać się o posadę? Słyszałam, że mogę liczyć na umowę o prace ale nic więcej. Dziękuję za odpowiedzi

Zostaw opinię o Academy International Sp. z o.o. - 02-972 warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Academy International Sp. z o.o.