Beauty-flo s.c.

Beauty-flo s.c.

Opinie o Beauty-flo s.c.

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Beauty-flo s.c.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Jak poznać prawdę o firmie Beauty-flo s.c. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Ona
@admin 21.08.2015 15:19

Dla mnie jest super , pracuje ponad dwa lata. Jestem zadowolona. Z szefami da się wszystko załatwić. Atmosfera rewelacyjna !!! Polecam :)

praca
@Ona 13.02.2018 11:27

A czy jest możliwość zatrudnienia osoby nie posiadającej doświadczenia jak przedstawiciel handlowy?

Zostaw opinię o Beauty-flo s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty-flo s.c.