Opinie o Activ Sp. Z o o w Pszczółki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Activ Sp. Z o o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Activ Sp. Z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Sp. Z o o w Pszczółki

Dziki

Nie polecam, firma ma kłopoty finansowe, płaci ludziom dopiero gdy sami otrzymają pieniądze. Czas ten jest nieznany... Do teraz nie zapłacili za lipiec a nawet nie wiedzą kiedy zapłacą. Praca z nimi to wielka loteria....

Zuzanna
@Dziki

Jak wygląda obecnie sytuacja? Dostałeś zaległe pieniądze i pracujesz dalej w firmie? Problemy z płynnością finansową to duży problem wielu firm w Polsce, nawet w obecnym czasie. Jeżeli sytuacja się wyjaśniła, to fajnie, gdybyś Ty albo inny pracownik podzielili się informacjami.

Gruby

Pracuje już dość długi czas. Zarobki uważam że są dobre. Nie powiem że idealne, ale nie ma co narzekać. Problemem jest terminowość ( bywają poślizgi 2-3 dyniowe) i forma zatrudnienia ( DG, albo dzieło).

Irek

Czy andrzej "krzykacz"pieper siedzi w (usunięte przez administratora) ? Czy to tylko takie pomówienia

Zapierdalator

Najlepsza jest Adrianna activu manna,"majster" znający się na robocie i płynnym angielskim.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Activ Sp. Z o o? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Witam , firma dno nie maja.na wyplaty nie placa na czas Marcin Fabicki najwiekszy oszust tej firmy oczywiscie jego (usunięte przez administratora) Tomasz Pakos ktory nie odbiera nigdy telefonu gdy ktos cos potrzebuje oszukuja na kazdym kroku stawki zmienija.po przepracowanym miesiacu , nie pracujcie tam jesli niechcecie problemow Moje sugestie dla Activ Sp. Z o o: Dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnic sie

Zenek
@Andrzej

pracuje dla ter firmy od 3 lat i wypłaty są na czas 2 razy zdarzyło się, że(usunięte przez administratora) pieniędzy ale poinformowali o tym. Opóźnienie było kilkudniowe. Atmosfera jest dobra. Wiadomo swoje trzeba robić ale z batem nikt nad tobą nie stoi. Dziwią się ci co przez telefon w pracy sobie rozmawiają i maja później pretensje...smieszne. Każdy człowiek jest inny kwestia rozmowy z Fabickim zawsze się potrafie dogadać

Marian

Ale pan Marcin najmądrzejszy. Pojechaliśmy na Hiszpanię. Podpisane były umowy. Ale po powrocie. Wypłata przyszla. Ale patrzę coś za mało. Dzwonię A warzywko mowi że jednak stawki się zmienily ????????. Parodia. A najlepsze jak na Chorwacji wzięli robotę z materiałem swoim którego nie mieli. Nie dość że pan Czesław jeździł po stoczni busem I kradł material. To jeszcze kazali to robić pracownikom. Cyrk na kółkach.

Marian

W życiu tam więcej nie wrócę. Byłem raz na projekcie w Chorwacji. Kierownik pan Tomasz P. Wogole nie ma pojęcia co się dzieje na miejscu pracy. Majstrowie ogarnięci. Tylko pan Czesław za bardzo chce pociagnac robotę. Co skutkuje rozbieraniem tego co się wcześniej zrobiło. Adrian najmądrzejszy z nich wszystkich. Lecz pan Tomasz nie chce jego za bardzo dopuszczać do władzy. Pewnie sam się boi o swój tyłek. Diety płacą co 100chorwackich kun dziennie. Gdzie ustawowe diety na ten kraj wynoszą 42€ dziennie. Wiadomo gdzie idą pieniądze. Do kieszeni pana Tomka. Pieniędzy nigdy nie dostałem na czas. A z tego co słyszałem zdażyło się raz tak że marne 10tys płacili na 3 raty ????????. O narzędziach i materiale nawet nie wspomnę. Wszystko oczywiście dolna półka. Jedynie na działkę się nadaje. A tak naprawdę to był by wstyd przed sąsiadem z czymś takim się pokazać. O autach już nie wspomnę. Flota samochodów którą się wiecznie psuje. Stare klamoty. Nie radzę jeździć nimi w zimę bo idzie się wilka nabawic. Ludzie co tam pracują to większość dziadki co się boja o własny tyłek. Że kopa dostana I siedza cicho jak mysz pod miotłą. Nie wspominam już nawet o panu warzywku co jest bodajże dyrektorem w firmie Activ. Stary badylarz co kartoflem handlowal A matka poszła w krzaki z prezesem. I tak synalek został dyrektorem. Firma krzak. Parodia. Kasa nigdy na czas. Odradzam szczerze.

Firma nie wypłaca pieniędzy pracownikom !! Nie polecam wyjazdów za granicę z tej firmy .

Stolarz
@Michał

O jakim wyjeździe mówisz że nie płacą ? Z tego co wiem pracownicy z wyjazdów zagranicznych dostali normalnie na czas wypłaty.

sławomir
@Stolarz

australia, chorwacja? jakies jeszcze przykłady?

Stolarz
@sławomir

Bzdura, ludzie w Chorwacji dostają normalnie pieniądze i pracują dalej, a co do Australii. Jak można zapłacić za źle wykonaną prace ?

stach

jest ok polecam

JA

Niestety, nic dobrego o tej firmie nie można powiedzieć. Grupa ludzi po znajomościach, z rodziny bez kompetencji. Niezłe przekręty tam robią. Oszukują pracowników, spóźniają się zapłatą pensji, pracowników biurowych zatrudniają na najniższą krajową reszta do ręki albo umowa o dzieło o którym w życiu nie słyszałeś. Liczę na to, że w końcu ludzie się zbuntują i w końcu porządna kontrola ich dopadnie. Zero poszanowania pracownika, uciąć godziny ludziom to pan kierownik produkcji zawsze chętny, a jak się spóźniają z wypłatą dla ludzi którzy mają do zapłacenia ZUS co miesiąc to już wszystko ok! Na szczęście jest teraz dużo pracy i nie trzeba pracować w takiej pseudo firmie. Może jakby pan kierownik wrócił pracować na warzywniaku i ktoś kompetentny zajął jego miejsce to by coś jeszcze z tego było. NIE POLECAM, OSZUŚCI

Qwerty

Do Gryzi...Widać wiesz mało , zdecydowanie za mało. Okraść stolarza nie jest tak łatwo jak pracownika w biurze. Rozmawiać ? To chyba nie wiesz co mówisz. Z rudym workiem grochu? Nie każdy może się bronić i walczyć o swoje . Mnie i nie tylko mnie okradli i tyle.

Gryzi

Wszyscy jak jeden chyba rozumiemy, że aby zarobić jakiekolwiek pieniądze trzeba po prostu pracować. Chcąc podjąć pracę w którejkolwiek z firm dogadujemy sobie stawki. Nie rozumiem durnych opinii, że ktoś mało płaci… Przecież każdy podpisuje umowę w której akceptuje dogadaną stawkę. No chyba, że jesteście na tyle nieodpowiedzialni, że nie podpisujecie dokumentów. Brawo Wy! Sam cenię sobie pozorny „spokój” w pracy. Robię tyle ile mogę. Nie ma materiału na którym mogę pracować? To przecież nie jest moja wina a często to nawet nie jest wina powyższej firmy. Dostawy może organizować armator, stocznia, główny wykonawca, etc… Nie jestem pępkiem świata i mam w sobie trochę empatii. Z resztą jak potrafisz rozmawiać z ludźmi a nie wiecznie oczekiwać to zawsze wywalczysz swoje. (Na chwilę obecną Activ od kilku miesięcy jest ze mną rozliczony w 100%). Znając sytuację z firmą Star Marine uśmiech ciśnie mi się na usta. „Należne wynagrodzenie” – hahaha. Należne wynagrodzenie należy się pracownikom bądź firmie która wykonała zakontraktowaną pracę. Za niewykonaną pracę nie należy się żadne wynagrodzenie a jedynie kary o ile są takowe w umowie. Niewykonanie prac wiąże się każdorazowo z przesunięciem terminu realizacji a to wiąże się z karami. Jeżeli ktoś nie potrafi zarządzać projektami to nie powinien podejmować się takiej pracy. Zapraszam Państwa do opinii firmy Star Marine na tym portalu – ludzie dalej narzekają a o ile mi wiadomo ta firma nie pracuje już dla Activu. Pozdrawiam

Mika

Może ktoś się wypowie o pracy w biurze? Pojawiają się ostatnio ogłoszenia na księgową. Jakie warunki finansowe dają?

opinia

Nie ukrywając jakoś ludzie tam pracują... nikt na siłę nikogo nie trzyma. Z pracodawcą i z pracownikiem jest jak z małżeństwem - nie wszyscy do siebie pasują... a na forum prawdę mówiąc opinii pozytywnych można pod każdą firmą sobie szukać... bo niestety ale zazwyczaj wypowiadają się ludzie niezadowoleni z danej firmy. Po to się konstruuje umowy żeby dwie strony się z nich wywiązywały. Robota zrobiona efektywnie powinna być zapłacona, a nie zrobiona prawidłowo to wiadomo bo firma jej nie zda. Ludzie wiadomo że tam gdzie chodzi o pieniądze zawsze się ciężko dogadać, bo pracownik powie że jednak robił i stracił na to swój czas, a jeśli zrobił tą robotę źle i ktoś musi po nim poprawić to już za poprawki pracodawcy nikt nie zapłaci więc on też nie ma z czego zapłacić za błędy. Trzeba zawsze obiektywnie ocenić i siebie i firmę. jeśli naprawdę wszystko zrobiłem dobrze i moje godziny były efektywne to powinienem dostać zapłatę. Ale jeśli chodziłem w kratkę i nie interesowały mnie terminy firmy lub pracowałem na pół gwizdka lub co więcej wykonałem źle robotę to mogę mieć pretensję do siebie. Może czasem ludzie powinni pisać coś dobrego o firmie, bo przecież są na pewno również plusy dla niektórych którzy tam pracują/pracowali... ale niestety na takich forach jak to zazwyczaj pisze się negatywy. Wolność słowa wolnością ale z drugiej strony można takimi opiniami zrujnować firmę która przecież zatrudnia ludzi i bądź co bądź dzięki niej mają z czego żyć. Takie fora niszczą rekrutacje bo ludzie nie mogą przeczytać nic pozytywnego niestety... poczytajcie o firmach stoczniowych ciągle to samo można przeczytać...że nie płacą, że (usunięte przez administratora) itp...

opinia

Jak się komuś nie chce pracować tylko przychodzi do pracy żeby ściemniać bo mu się nic nie chce to nic dziwnego że ma upieprzone godziny lub wylatuje z roboty... Stawka powyżej 20 zł na godzinę dla ludzi którzy nie są kadrą kierowniczą po studiach tylko pracownikami fizycznymi i tak jest bardzo wysoka... a jeśli ktoś uważa że to mało to sorry chyba chyba jego oczekiwania mijają się z rozwojem... ale cóż niektórzy faktycznie są fachowcami którzy przychodzą do pracy sumiennie pracować, ale większość z ludzi to przychodzi i kombinuje jak zarobić i się nie narobić. wymagaj od siebie najpierw a potem od pracodawcy, jeśli wiesz że pracujesz sumiennie i jesteś lojalny a pracodawca mimo dłuższego okresu zatrudnienia nie potrafi Cię docenić to zmień pracę... kto Ci broni, ale najpierw przepracuj 3 m-ce, pół roku i pokaż jaki z Ciebie fachman! Najłatwiej jest oczerniać pracodawcę na forach - a może jak tak prosto pisać przez internet to idź do pracodawcy i porozmawiaj jak człowiek i powiedz co dajesz firmie i jakie masz w zamian oczekiwania. Moim zdaniem oczernianie kogoś na formach internetowych jest dla tchórzy i leserów - raczej ludzie pracowici nie szukają co chwilę roboty i nie muszą odwiedzać takich miejsc szukając opinii o pracodawcy bo są lojalni, rzetelni i nie zmieniają roboty co tydzień, miesiąc... ile ludzi w stoczni płn, remontowej przepisuje szkolenie z firmy na firmę i to niestety w większości z własnej winy, bo nie przychodzi regularnie do pracy, bo pije, kradnie albo zamiast pracować to woli posiedzieć i pościemniać... a jak firma nie zda roboty to z czego ma was utrzymać. sami sobie strzelacie w kolano, nie pracujecie -> firma nie zarabia -> wy nie zarabiacie/tracicie pracę. Każdy pokrzywdzony przez złych pracodawców niech sobie najpierw odpowie jakim jest pracownikiem - oczywiście są wyjątki...

stoczniowiec

Pracowałem na rzecz firmy activ prawie rok. Stawki bardzo słabe, narzędzi i wszystkiego brak. Za wszystko kary, mandaty, zabierają dni urlopowe jak sie coś nie spodoba. Do tego na koniec Pan Warzywko oszukuje co chwile kogos na pieniądze i to nie małe. Wyjazdy zagraniczne też nie warto, co chwile odsyłają ludzi do domów bo materiałów brakuje, niby jedzenie dają ale jest bardzo słabe. Morale wśród pracowników bardzo słabe, większość cały czas gada o zmianie pracy. Gdyby mieli możliwość pracy w innej firmie nikt by w activie nie został. Przynajmniej do póki pan Warzywko tam pracuje a ze to syn konkubiny szefa to raczej nigdy sie tam nic nie zmieni. Facet sie nie zna na niczym, wczesniej sprzedawał marchewki w warzywniaku a teraz udaje kierownika na stoczni bo mamusia mu załatwiła. NIE POLECAM!

stolaz
@stoczniowiec

Ja mam zupelnie inna opinie o firmie activ. pracuje dla niej od 3 lat. robilem dla nich w polsce i zagranica i nie narzekam. zagranica mam zapewnione wyzywienie i nocleg i stawki sa ok. z menagerami nie raz dogadalem sie o dzielo i zarobilem o wiele wieksze pieniadze. wiadomo ze nie zarobisz tam tyle co w norwegii ale jak pracujesz uczciwie to zawsze masz zaplacone co do zl. warzywko, facet jest ciezki ale mozna sie z nim dogadac...

future

A czy coś się zmieniło w dziale "handel". Składałem papiery jakiś czas temu, była jakaś rekrutacja ale nie miło wspominam.

pracoholik
@future

poprawiło się, nie wiem kiedy byłaś/łeś, ale człowiek, który "zarządzał" jakiś czas temu, robi teraz zamieszanie w innej firmie o podobnym profilu - w Starogardzie... także złóż papiery raz jeszcze.

jachtowo
@pracoholik

masz na myśli tego małego, podobnego do "Tytusa" ? :),już go w Activie nie ma z korzyścią dla firmy i ludzi.

Hehe

Praca w stoczni polnocnej totalna klapa od czego zaczac. Moze od kasy bo to dla wszystkich najwazniejsze daja 22zl na reke wykfalifikowanemu pracownikowi brzmi fajnie ale odtracaja ci odeazu od tej stawki 10% haraczu z kazdej godziny bo faktycznie to czlowiek nie pracuje w firmie activ tylko jest zatrudniany przez znajomego pana F. Praca na umowie o dIelo a jezeli chce sie umowe zlecenie to dodatko 400 zl musisz oddac z pensji . Pan F upieprza godziny totalnie za wszystko za przejscie w czasie pracy do magazynu bo cos ci jest potrzebne do wykonania pracy i juz godzinka mniej no bo przeciez mogles to wziasc przed praca albo w trakcie sniadania hu j go obchodzi ze to twoj czas na sniadanie. Nastepna sprawa wyjazdy za granice dodatkowo 10zl do stawki czyli masz 32 zl 8 euro i nic pozatym ok no daja hotel i jedzenie w zasadzie tylko obiado kolacja i koniec zero uwomy odprowadzenia podatku itp, ale wracajmy do stoczni w gdansku. Podwyzki nie uswiadczysz jedynie odwala ci od pensji pip dal mandaty za ubrania chlopaka bo mieli podarte ubrania to kazali im zaplacic mandaty jakos inne firmy potrafia kupic swoim pracownika ubrania robocze nie biorac za to ani zlotowki. Activ niestety nie a jak kupia to beznadziejne ubrania i jescze wolaja 80zl. Jest jeszcze wiele inny spraw ale niech moze ktos inny tez sie wypowie. Ja nie polecam pracy w firmie activ zrobia cie na szaro nie szanuja nie zarobisz w tej firmie. Haslo activ ,ty jestes od zapierdalania nie od zarabiania i brania pensji, pozdrawiam

Młody
@Hehe

Nie jest az tak zle w Activ na stoczni-wczesniej robilem w Fast-tam dopiero jest wyzysk..przeszlem teraz do Activ i przynajmniej spokojnie pracuje i mam swoje prawa- kasa tez jest spoko jesli dygasz jak to w stoczni zawsze robota trudna to dadza zarobic

Pracuś

To co tu napisane jest zupełnie szczere. Chodzi o firmę Activ , która mieści się na stoczni remontowej w Gdańsku. Jest to odnoga firmy Activ z Pszczółek gdzie mają bardzo dobrą renomę oraz mają biuro na stoczni Północnej. Jeśli chodzi o stocznię północną to słyszałem pochlebne informację, natomiast jeśli chodzi o stocznie remontową to jest jakieś nieporozumienie. Po prostu brakuje wszystkiego jeśli chodzi o sprzęt, szlifierki, tarcze, podstawowe wyposażenie warsztatu nie istnieje. Jest totalny bałagan i brak organizacji. Po prostu trzeba zrobić coś z niczego. Stawki są marne jak na prace stoczniowe. Pseudo szef Pan Andrzej S. na niczym się nie zna. Przestrzegam ludzi szukających pracy przed tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Sp. Z o o - Pszczółki

• Jak się pracuje w Activ Sp. Z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Activ Sp. Z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activ Sp. Z o o?

Activ Sp. Z o o
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Bałtycka 4
    83-032 Pszczółki