Opinie o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba w Cedry Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba w Cedry Wielkie

Ile jest zmian w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba?

Czy nowo zatrudnione osoby w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

P.P Nowy wpis

Wszystko zależy od przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Na początku jest umowa zlecenie od 1 do 3 miesięcy po tym czasie następuje podpisanie umowy o pracę. Zdarza się też często tak że firma wie jak wykonujesz swoje obowiązki i podpisanie umowy o pracę następuje wraz z pierwszym dniem zatrudnienia.

Agent

Świetna atmosfera, szefowie - zawsze można było sie dogadać, wyrozumiali, Kierownik Marek i Przemek złego słowa nie można o Nich powiedzieć. Koledzy jak i koleżanki również OK Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Grill - super wspomnienia. Pozdrawiam

Zainteresowana
@Agent

Ilu jest szefów?

Q
@Agent

to chyba inna firma, lub się starasz o "premie" :) a jak tam "prezesowe" darcie (krzyki) na całą firmę?

Agent
@Q

Jest to moja ocena obiektywna A takie insynuacje to sobie daruj. Nie pasuje??drzwi otwarte takich firm jest dużo powodzenia

Agent Nowy wpis
@Zainteresowana

Prezes i kierownicy działów..w każdej firmie tak jest

Czy pracownicy UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

P.P

Dwa razy do roku jest grill firmowy dodatkowo zespoły się spotykają się poza firmą.

Barbara
@P.P

To fajnie. Chyba musicie być zgraną druzyną? Czy jednak zdarzają się jakieś niefajne osoby?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Dawid

Musicie zaakceptować grafik czy nie macie opcji zmiany ?

@Dawid

Zależy od działu.

Zainteresowana pracą

Witam polecacie pracę w tej firmie ? Jak wygląda praca w covid-zie ? Są jakieś zmiany ? Dobrze się tam pracuje ? I jaki jest klimat I jacy są pracodawcy ?

Pracownicy

Na Swieta żadnego socjalu, brak premii,Wszędzie dookoła w każdej firmie produkcyjnej ludzie dostają na swieta bony albo dodatkowe pieniadze, w tej firmie NIC. ZERO. AZ SMUTNO JEST CZLOWIEKOWI, ZE NIE ZOSTAJE WYNAGRODZONY PRZEZ SZEFA. jedyne co można tu dostac to opierodol ze duzo papieru zuzywasz. Nie polecam tu pracy. Chytrosc chytrosc i jeszcze raz chytrosc.

@Pracownicy

To jak nie polecacie tam pracy to dlaczego tam pracujecie? I Szefowi opinie psujecie?W jakim celu?Skoro tak strasznie źle wam jest to się zwolnijcie.(usunięte przez administratora)

@Pracownicy

Krytykujesz UEGZ za brak dodatków socjalnych i premii w pracy, czy od zawsze tak było, że niczego nie dostawaliście? Bo pomyślałam sobie, że być może ma to związek z sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa? Wiele firm nie może teraz pozwolić sobie na wypłacanie pracownikom dodatkowych świadczeń.

A jeszcze dodam że jedną z pierwszych niekorzystnych decyzji dla firmy na pewno było zwolnienie Ali , no już tu już się wszystko posrało :(

Do Szefów. No widzicie i tak to jest dobrych pracowników zwalniacie a mało produktywne szczury i Judaszy co dużo gadają zostawiacie. Nie wszyscy tacy są ale zdecydowana większość niestety :( Dopóki będzie istniała klika w tej firmie do tej pory niestety będzie działać wszystko no i ludzie co niektórzy na niekorzyść tej firmy .MARTO WRÓĆ !!!Ratuj to co jeszcze zostało !!!Bo teraz liczy się to kto się z kim w łazience zamyka a nie jak kto pracuje. A te osoby które za dużo wiedzą i mogą komuś poprzez swoją wiedzę zaszkodzić prywatnie zostają zwalniane bez uzasadnienia. Niestety w tej firmie szefowie nie wiedzą co się dzieje i już około roku temu stracili kontrolę.Szefie otwórz wreszcie oczy .

Jakie są warunki zatrudnienia w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba?

Umowa o pracę na 33 miesiące po tym okresie na czas nieokreślony

Robert

@P.P A są jakieś dodatki do wypłaty na wakacje, święta itd?

t1000
@Robert

100 PLN :D szkoda czasu na UEGZ i robią problemy z odejściem

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

P.P

Tak zawsze jest to dzień wolny od Pracy. Tak samo są długie weekendy wolne itd.

Ciężko jest w systemie 12/12 w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Ktoś coś?

Pracuje się tylko po 8h

Remek

Spoko firma do tego mają bardzo dobrą opinię na Facebooku i nie rozumiem tego narzekania!

Edward
@Remek

Twoja opinia jest na podstawie oceny firmy UEGZ na Facebooku, czy może miałeś okazję pracować w tej firmie i mógłbyś napisać na ten temat coś więcej? Z chęcią dowiem się czegoś o tym pracodawcy, dlatego może okazać się, że będziesz w stanie mi pomóc.

z Facebookiem jest jak z TVP... inny świat, inna rzeczywistość

Agnieszka
@TG

Może po części można byłoby przyznać Ci rację co do tej kwestii, ale nie roztrząsajmy już tego. Jeśli pracujesz w UEGZ to byłoby naprawdę świetnie, jakbyś przedstawił tamtejsze warunki zatrudnienia. Na jakim poziomie (oczywiście mniej więcej) kształtują się tam zarobki?

xxx
@Agnieszka

zarobki są ruzne w zaleznosci od działu i co sie umi no i caly ten prezes sie uspokoił

Rysiek
@xxx

A na długo się uspokoił? pewnie znów odeszło parę osób i pojawiła się groźba tyrania samemu :) PS: duża rotacja pracowników, umowy ustne... a potem brak czasu i niepamięć... (usunięte przez administratora).

Rysiek
@Remek

żeby klienci wiedzieli ile w tym wizerunku kitu...

Gratuluje .

Ogłoszenie ! Informujemy że Pani (usunięte przez administratora)otrzymała prace u detektywa (usunięte przez administratora). Będzie odpowiedzialna za poszukiwanie zaginionych rzeczy . Przesądziło o tym to że Pani Marysia znajdzie wszystko i wszędzie i nic się przed nią nie ukryje. Dodatkowym atutem jest jej obserwacja terenu i ludzi. Gratulacje !

Matej

Nie polecam tej firmy. Podejście właścicieli jest niepoważne. Obiecują zatrudnienie A potem kontakt się urywa. Szef za grosz nie szanuje swoich pracowników. Klnie i wyzywa, wymaga a sam nie ma zielonego pojęcia o produkcji i procesie smt. O ubezpieczeniu zdrowotnym nie wspomnę, bo trzeba samemu się ubezpieczyć. Pensję często nie są wypłacane na czas. Nikomu nie polecam tej firmy. !!!

@Matej

Ja na podpisanie umowy czekałem 3 miesiące!!! Co z tego że jest klima jak nie można używać :) a tam gdzie jest włączona to nie ma wentylacji i idzie zemdleć od chemii

@TG

Tomek za twoich czasów klimy nie było... Więc proszę nie ośmieszaj się.... A umowę dostałeś po 2 dniach bo płakałeś najwięcej a informację do umowy o pracę dostałeś po 3 miesiącach bo dopiero wtedy przyniosłeś świadectwo pracy ponieważ tam byłeś na wypowiedzeniu.

@P.P

Klima już była na SMT, i była też tam dorzucana chemia przy której ciężko wytrzymać. Jak klienci przychodzili pogadać to siedzieli w kurtkach i przeciągu bo się chemia rozchodziła po całej firmie. Umowa podpisana jednostronnie jest tyle warta co twoje słowa "nie przychodź do pracy" i "kamery płatne extra" Wypowiedzenie miałem miesięczne a czekałem 3 na umowę. Nie Polecam: łatwo się dostać, ciężko odejść. Umowy ustne które się miesiącami przelewają na papier... mnie kosztowały w sumie 3000

Dorota

Witam chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie . Widzę podzielone opinie , czy może mi ktoś napisać jak tam jest ? Jacy ludzie pracują ? Czy dobre są zarobki ? I czy polecacie tą firmę ? :-)

@Dorota

Wszystkie negatywne wypowiedzi były prawdziwe. Podkreślam BYŁY. W tej chwili wszystko zmierza w dobrym kierunku. Atmosfera dobra, myślę, że jak w większości firm, zarobki troszkę powyżej najniższej krajowej. Firma raczej spoko, chociaż nie powala. Pytanie co komu odpowiada i czy chce pracować. Zgrzyty zdarzają się wszędzie. Minusem jest brak funduszu socjalnego, a premie to porażka. Największą bolączką w obecnej chwili jest brak wyciągów i słabe oświetlenie. Ale mamy już klimę.

TG

Po wypowiedzeniu umowy kierownicy nie chcieli mnie w firmie. Ale nic nie wapomnieli że pomylą się o -1000 PLN w wynagrodzeniu. Taka to firma...

kiblowy

Znów BRAK papieru w kiblu a jest dopiero 8:00

Zuzanna

Czy jeżeli firma nie prowadzi w danym momencie rekrutacji, to - mimo wszystko - stwarza możliwość wysłania swojej aplikacji do UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Można aplikować bez konkretnego ogłoszenia? Obecnie firma nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale może wiecie, czy rozpatruje ona zgłoszenia wysłane spontanicznie bez procesu rekrutacyjnego? Czy ktoś z Was brał w Taki sposób udział w kwalifikacji do tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba - Cedry Wielkie

• Jak się pracuje w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba?

Zobacz opinie na temat firmy UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba?

UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Pionierów Żuław 40 lok. 2
    83-020 Cedry Wielkie