Opinie o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba w Cedry Wielkie

counter
2 25 46 5 1
Robert Nowy wpis

@P.P A są jakieś dodatki do wypłaty na wakacje, święta itd?

t1000 Nowy wpis
@Robert

100 PLN :D szkoda czasu na UEGZ i robią problemy z odejściem

Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

P.P Nowy wpis
@Pytanie

Tak zawsze jest to dzień wolny od Pracy. Tak samo są długie weekendy wolne itd.

TakNie

Ciężko jest w systemie 12/12 w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Ktoś coś?

@Pytanie

Pracuje się tylko po 8h

Remek

Spoko firma do tego mają bardzo dobrą opinię na Facebooku i nie rozumiem tego narzekania!

Edward
@Remek

Twoja opinia jest na podstawie oceny firmy UEGZ na Facebooku, czy może miałeś okazję pracować w tej firmie i mógłbyś napisać na ten temat coś więcej? Z chęcią dowiem się czegoś o tym pracodawcy, dlatego może okazać się, że będziesz w stanie mi pomóc.

z Facebookiem jest jak z TVP... inny świat, inna rzeczywistość

Tak2Nie
Agnieszka
@TG

Może po części można byłoby przyznać Ci rację co do tej kwestii, ale nie roztrząsajmy już tego. Jeśli pracujesz w UEGZ to byłoby naprawdę świetnie, jakbyś przedstawił tamtejsze warunki zatrudnienia. Na jakim poziomie (oczywiście mniej więcej) kształtują się tam zarobki?

xxx
@Agnieszka

zarobki są ruzne w zaleznosci od działu i co sie umi no i caly ten prezes sie uspokoił

Rysiek
@xxx

A na długo się uspokoił? pewnie znów odeszło parę osób i pojawiła się groźba tyrania samemu :) PS: duża rotacja pracowników, umowy ustne... a potem brak czasu i niepamięć... (usunięte przez administratora).

Rysiek
@Remek

żeby klienci wiedzieli ile w tym wizerunku kitu...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gratuluje .
Nazwa działu: Produkcja

Ogłoszenie ! Informujemy że Pani (usunięte przez administratora)otrzymała prace u detektywa (usunięte przez administratora). Będzie odpowiedzialna za poszukiwanie zaginionych rzeczy . Przesądziło o tym to że Pani Marysia znajdzie wszystko i wszędzie i nic się przed nią nie ukryje. Dodatkowym atutem jest jej obserwacja terenu i ludzi. Gratulacje !

Tak8Nie2
Matej
Nazwa działu: Rekrutacja

Nie polecam tej firmy. Podejście właścicieli jest niepoważne. Obiecują zatrudnienie A potem kontakt się urywa. Szef za grosz nie szanuje swoich pracowników. Klnie i wyzywa, wymaga a sam nie ma zielonego pojęcia o produkcji i procesie smt. O ubezpieczeniu zdrowotnym nie wspomnę, bo trzeba samemu się ubezpieczyć. Pensję często nie są wypłacane na czas. Nikomu nie polecam tej firmy. !!!

Tak5Nie1
@Matej

Ja na podpisanie umowy czekałem 3 miesiące!!! Co z tego że jest klima jak nie można używać :) a tam gdzie jest włączona to nie ma wentylacji i idzie zemdleć od chemii

Tak1Nie1
@TG

Tomek za twoich czasów klimy nie było... Więc proszę nie ośmieszaj się.... A umowę dostałeś po 2 dniach bo płakałeś najwięcej a informację do umowy o pracę dostałeś po 3 miesiącach bo dopiero wtedy przyniosłeś świadectwo pracy ponieważ tam byłeś na wypowiedzeniu.

@P.P

Klima już była na SMT, i była też tam dorzucana chemia przy której ciężko wytrzymać. Jak klienci przychodzili pogadać to siedzieli w kurtkach i przeciągu bo się chemia rozchodziła po całej firmie. Umowa podpisana jednostronnie jest tyle warta co twoje słowa "nie przychodź do pracy" i "kamery płatne extra" Wypowiedzenie miałem miesięczne a czekałem 3 na umowę. Nie Polecam: łatwo się dostać, ciężko odejść. Umowy ustne które się miesiącami przelewają na papier... mnie kosztowały w sumie 3000

Dorota
Nazwa działu: Produkcja

Witam chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie . Widzę podzielone opinie , czy może mi ktoś napisać jak tam jest ? Jacy ludzie pracują ? Czy dobre są zarobki ? I czy polecacie tą firmę ? :-)

@Dorota

Wszystkie negatywne wypowiedzi były prawdziwe. Podkreślam BYŁY. W tej chwili wszystko zmierza w dobrym kierunku. Atmosfera dobra, myślę, że jak w większości firm, zarobki troszkę powyżej najniższej krajowej. Firma raczej spoko, chociaż nie powala. Pytanie co komu odpowiada i czy chce pracować. Zgrzyty zdarzają się wszędzie. Minusem jest brak funduszu socjalnego, a premie to porażka. Największą bolączką w obecnej chwili jest brak wyciągów i słabe oświetlenie. Ale mamy już klimę.

Tak4Nie
Nazwa działu: Produkcja

Po wypowiedzeniu umowy kierownicy nie chcieli mnie w firmie. Ale nic nie wapomnieli że pomylą się o -1000 PLN w wynagrodzeniu. Taka to firma...

kiblowy

Znów BRAK papieru w kiblu a jest dopiero 8:00

Tak7Nie
Zuzanna

Czy jeżeli firma nie prowadzi w danym momencie rekrutacji, to - mimo wszystko - stwarza możliwość wysłania swojej aplikacji do UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Można aplikować bez konkretnego ogłoszenia? Obecnie firma nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale może wiecie, czy rozpatruje ona zgłoszenia wysłane spontanicznie bez procesu rekrutacyjnego? Czy ktoś z Was brał w Taki sposób udział w kwalifikacji do tej firmy?

P.P

Ostatnio się pozmieniało moim zdaniem na plus... No i pensja poszła w górę :D

zz
@P.P

Ja się właśnie dowiedziałem że zarabiam 100 na h... przynajmniej jeśli chodzi o odliczenia godzin z pensji

@P.P

Jakie konkretnie zaszły zmiany w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Czy dokonały się one w warunkach zatrudnienia przez firmę? A może atmosfera w firmie uległa poprawie? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia Twojego wpisu i podzielenia się z obecnymi na forum informacją, jak wygląda aktualna sytuacja pracownika UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba.

Rekomendacja
@Zuzanna

Ostatnio zdobyli dyplom Państwowej Inspekcji Pracy za polepszenie warunków więc jest na pewno lepiej. Doszło sporo nowych osób i jest nowa kierowniczka która wszyscy lubią

Tak1Nie2

Jeśli ktoś nie potrafi docenić, że pracuje w bardzo dobrej firmie to faktycznie powinien zmienić pracę!!!

TakNie3

Xd
@Pracownik

W bardzo dobrej firmie heh

Tak6Nie
ll
@Pracownik

Jeszce nie widziałeś dobrej firmy. UEGZ to firma nie szanujaca pracownika. Brak podstawowych narzędzi pracy, o wszystko trzeba się dopominać. Co do wynagrodzenia to najniższa krajowa bez wielkich perspektyw na jakąkolwiek podwyżkę. Co do "prezesów" firmy to "obiecanki cacanki, a głupiemu radość" czyli na początku obiecują "złote góry", a jak już się zatrudnisz to znajdujesz się z "ręką w nocniku" i z obiecanek nici. Ci co chwalą to zapewne właściciele firmy i ich "przyjaciele", a pozostali nie maja zbyt zadowolonych min. Tej firmie daleko do miana DOBREJ, a o BARDZO DOBREJ to nie ma o czym gadać.

Tak8Nie

@ll

Jaka praca taka płaca... a z tego co wiem to nawet Pani która sprząta tam nie zarabia najniższej krajowej. Może napisz na jakim stanowisku pracujesz/pracowałaś? Bo nawet po ogłoszeniach to widać że więcej dają

Makaron

Taki mam właśnie plan.

Prac

Firma ktora zamiast zalozyc klime to zakłada kamery zeby ludzi tylko obserwowac a to ze kazdy ledwo ma sile pracowac w 35 stopniach ich nie obchodzi. Nie polecam pracy u tych gowniarzy

Tak19Nie

Makaron
@Prac

Klime :) wentylacje obiecali w zeszłym roku!! ale się okazało że nie jest potrzebna :D można spokojnie pracować we mgle PS: Więcej kamer... Więcej kamer!!! Jak komuś się coś stanie to będą dowody :)

Zuzanna

@Pracownik, mógłbyś napisać nieco więcej o firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Co wiesz na temat zarobków? Co podoba Ci się najbardziej w tej pracy, a co chciałbyś zmienić? @II, rozmawiałeś z kimś na temat braku potrzebnego sprzętu? Czy udało się rozwiązać te problemy? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Może poza podstawowym wynagrodzeniem gwarantowane są też premie i benefity pozapłacowe?

Negatywne komentarze to jakaś zazdrość i fałsz nie

Pracuje tam od ponad roku owszem bywają napięte sytuacje co wynika z nagromadzenia się pracy ale nic nie wybiega ponad normalne zachowanie myślę że takie sytuacje mają miejsce w każdym zakładzie pracy.Nie uważam że ciągle nie mają czasu i że traktują nas olewająco bo nigdy nie miałam z tym problemu jeśli mam jakiś problem zawsze szefowie znajdą dla mnie czas traktują nas jako ludzi a nie jako jakiś roboli jak w korporacjach że ludzi traktują jak maszyny do zarabiania pieniędzy. Również trzeba ich zrozumieć jeśli akurat w tej chwili nie mogą i oni również mają swoje obowiązki Wypłaty zawsze są na czas, jeśli ktoś ma jakiś problem i musi wyjść zawsze idą na rękę. Potrafią docenić naszą pracę, również otrzymujemy premie. Wynagrodzenie rośnie wraz ze stażem co też uważam za atut. Nie ma problemu z urlopem.Wymagają od nas uczciwej pracy co jest w końcu normalne ale również wymagają od siebie dla nas. Są otwarci na wszelkie propozycje, problemy zawsze z wszystkim można się dogadać co ważne są dla nas dostępni widać że liczą się z tym że zakład tworzymy również my, Ci wszyscy którzy tam pracująJeśli jest coś co mi się nie podoba zawsze są otwarci na propozycje aby coś zmienić a wiadomo że ile ludzi w pracy tyle problemów Myślę że to nie jest dobry pomysł sugerować się jakimiś fałszywymi opiniami najlepiej przekonać się na własnej skórze i sprawdzić Pozdrawiam

Tak8Nie

Tofik
@Negatywne komentarze to jakaś zazdrość i fałsz nie

Stek bzdur pensja nigdy nie wpływa na czas a z resztą to nie pensja tylko jakieś ochłapy zresztą jak by mogli to i tego by nie dali.Za kierownictwem trzeba biegać żeby co kolwiek załatwić nigdy nie mają czasu.My za to mamy siedzieć na6dupach i (usunięte przez administratora) do toalety ciężko wyjść bo normy ale to już co niektórzy pracownicy sami sobie to robią tzw.czopki.Praca sama w sobie ok ale atmosfera przypomina (usunięte przez administratora)

Tak11Nie

Negatywne komentarze to jakaś zazdrość i fałsz nie

Tak to prawda i są tam super warunki do pracy jeśli chcesz pracować

Tak5Nie

Łukazz

A to prawda że przeprowadzili się do nowej siedziby?

3456hyt

Ja pracuje tam i jestem bardzo zadowolona, z właścicielami zawsze dogaduję się jak w każdej robocie trzeba robić swoje, a nie (usunięte przez administratora) się i później narzekać. Nie rozumiem ludzi że są tacy fałszywi!!! Jak by było źle to by nikt tam nie pracował, a pracuje tam kilkanaścioro ludzi i cały czas powiększają zespół....

Tak2Nie

J325

wystarczy sie zapytac ludzi ktorzy juz nie pracuja bo uciekli to bedziecie widziec jak tam jest. Slabe podejscie wlasciciela do pracownikow i nieogarniecie jego i nerwy maja na to wplyw ;p

Tak6Nie

j21

Ja dzięki nim znalazłem pracę za granicą i jeszcze miesiąc temu było spoko. Zarobki miałem adekwatne do umiejętności teraz dużo więcej zarabiam bo i więcej potrafię. Co do szkolenia jak siedziałaś cicho i nic nie mówiłaś to nie miałaś... Mi zrobili certyfikat odpracowałem to co musiałem i wyjechałem :)

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba - Cedry Wielkie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba
2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Pionierów Żuław 40 lok. 2