P.H.U.B. ŁUCZ - BUD - Radom

Opinie o P.H.U.B. ŁUCZ - BUD - Radom

W. Krzos

,, DZIAD-BUD": - najtańsi (najgorsi) podwykonawcy; - niewykwalifikowana kadra - przykłady z budowy: - brak zklinowania rozpór szczeliny i głębienie wykopu;- wyłączenie pomp po ułożeniu chudziaka= chudy do kucia i od nowa; - zazbrojenie płyty bez uprzedniego ułożenia izolacji=demontaż kompl.zbrojenia, ułożenie izolacji i zbrojenie od nowa;) - cięcia i oszczędności na każdym kroku - budowy prowadzi się jak w latach 80 - stare technologie, materiały; - brak warunków socjalnych i szacunku dla inżynierów - komputery sprzed 10 lat bez oprogramowania, więc pracuje się na prywatnych z pirackim oprogramowaniem podobnie jak telefony - przysługują kierownikom bud.; brak możliwości wzięcia urlopu wypoczynkowego; soboty i nadgodziny niepłatne; buty i kurtkę (dziadowe) dostaje się po 3 m-cach pracy; Strata czasu- nie polecam tej firmy jako kontrachenta czy pracodawcy.

Zostaw opinię o P.H.U.B. ŁUCZ - BUD - Radom - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.B. ŁUCZ - BUD - Radom