greenNet Doradcy Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

Opinie o greenNet Doradcy Sp. z o.o.

Lilka

Szukam osób oszukanych przez greenNet Doradcy. Wpłaciłam im 4 tyś po podpisaniu umowy i kontakt się urwał. Wszystkie nr tel nieaktywne. Zupełnie nie wiem, co robić. Czekałam cały czas, ale za długo to już trwa. Już mam pewność, że zostałam oszukana. Nie wiem tylko co robić dalej, żeby odzyskać pieniądze. Czy jest ktoś jeszcze oszukany?

@Lilka 10.10.2016 23:26

witam proszę o kontakt piotrekargol@wp.pl

a firma jeszcze istnieje

krzysztof
@piotre126 24.04.2016 21:51
a firma jeszcze istnieje

Gdzie istnieje? Komornik szuka. Podaj proszę adres.

piotre126

Witam mam pytanie czy w firmie greenNet Sp.z o.o. jest ogłoszona jakaś upadłość . Czy ktoś wie gdzie się złościć po zaległe pieniądze.

iza
@piotre126 14.09.2015 07:04

do sądu...

Miku

Firma juz zamknięta, nawet nie zapłaciła pracownikom... sprawy w sądzie itp... nie polecam nikomu !!!! oszusci z wawa wilanow

Czy w firmie greenNet Doradcy Sp. z o.o. można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o greenNet Doradcy Sp. z o.o. - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie greenNet Doradcy Sp. z o.o.