Kotłoinwest Sp. z o.o.

Świecie

Opinie o Kotłoinwest Sp. z o.o.

Jakub

Wylewni to nie jesteście. Szukam pracy i miałem nadzieję , że na forum dowiem się coś więcej!!

Kkkk

Jakie u was zarobki jaki spawacz.I jak wychodzi z delegacją(jaka placa)

Iza

Czy ktoś pracował jako Kierownik Projektu i mógłby powiedzieć czy często są szkolenia wewnątrz firmy? Takie szkolenia dla tych co chcą się rozwijać są istotne. Podając te informacje pomagacie osobom, które myślą nad zatrudnieniem się w firmie.

pisek

Tak, ale ja się zastanawiam jakich średnich zarobków może się spodziewać początkujący kontroler jakości, wiecie może? Pewnie oprócz podstawy są jeszcze jakieś prowizje czy odpowiednie socjale do nich.

luk

atrakcyjne wynagrodzenie to wszedzie pisza:)

luk

witam, orientujecie sie jakie zarobki mniej wiecej sa w kontroli jakosci?

siwy

Jurek ilu sprzedałeś kumpli ?

beny

Ile mozna zarobic u was jako spawacz

as

Napiszcie co się stało z dyrektorem operacyjnym, chciałem aplikowac ale nie wiem czy warto

as

Podobno wywalili łysego, to prawda?

placa

Jako spawacz.Jakie sa zarobki i czy placi za nadgodziny czy trzeba wybierac wolne jak nie ma pracy?

Placa

Jeszcze nic nie wiem.Niewiem czy warto skladac papiery

placa

Jako spawacz???

Płaca

To ile można zarobić jako nowo przyjęty pracownik.płacą za nadgodziny czy dają wolne za te dni?

Bigi

Ile mozna zarobic w tej firmie?I czy wyplaca kase na czas

kobra

zatrudnili swietnego fachowca ukrytego inzyniera zbyszka z torunia i juz zucaja mu klody pod nogi aby nie robic naciagac godziny i okradac nowakow - on sobie poradzi a nieudolnych cwaniakow z kontroli dawno nalerzalo w y p i e r d o lic facet ma wiedze ma jaja potrafi szkolic mlodych i nie prZeszkadza fachowcom stad nie wygodny jest to inz mechanik budowy maszyn technik mechanik obrobki skrawaniem oraz mg po wsns - zawsze ukrywa swoja wiedze taki ma zwyczaj zbychu trzymaj sie - kobra z toba pracowala 10 lat pozdrawiam

robol 21

stary pracownik. o co tu chodzi w tej firmie roboty jest od cholery caly czas to skad te dlugi i komornik i na diabla te darmozjady np. dyr.lysy i ci nieogarnieci planisci jakis menager i w sumie to kupe kasy w bloto i na nich trzeba jeb....

michał

Typowa PRYWATNA firma, której właścicielem jest synek typowy cwaniaczek oraz jego ojciec stary choleryk. Jest również łysy "dyrektor", który nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu firmą. Zero procedur, organizacji i profesjonalizmu. Kolejny raz szukają na pracuj pracowników i obiecują złote góry. Uważajcie, opinia w okolicy o tej firmie nie wzięła się znikąd.

mateusz

Ludzie nie ładujcie sie w to bagno.Nie polecam nikomu tej firmy.

Zostaw opinię o Kotłoinwest Sp. z o.o. - Świecie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotłoinwest Sp. z o.o.