Opinie o Northman Krzysztof Stępniak w Węgorzewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Northman Krzysztof Stępniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Northman Krzysztof Stępniak o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Northman Krzysztof Stępniak w Węgorzewo

AfÓj Nowy wpis

Firma dla odważnych, żądnych przygód, emerytów wojskowych nie mających innego pożytecznego zajęcia. Każdy w tej firmie nabija każdego w słoik. Plany produkcyjne wyssane z brudnego palca lewej stopy. W tej firmie każdy jest kierownikiem, technologiem, specjalistą od wszystkiego i niczego ze śmieciową umową o pracę i kopertą pod stołem.

Anonim Nowy wpis

Witam wszystkich, Mam pytanie, ponieważ co jakiś czas widzę ogłoszenie na kierownika produkcji. Czy jest tak źle że nowi kierownicy się zwalniają lub są zwalniani lub firma nie potrafi znaleść nikogo z odpowiednimi kwalifikacjami na powyższe stanowisko? Dziękuje za opinie na temat firmy. Pozdrawiam

Jacek Nowy wpis
@Anonim

Firma się mocno rozwija i potrzebuje kilku kierowników z kompetencjami. Działy się rozrastają. Do tego jeden kierownik stracił pracę.

Magda

Znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika biurowego, czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tej pracy? Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Northman Krzysztof Stępniak - Węgorzewo

• Jak się pracuje w Northman Krzysztof Stępniak?

Zobacz opinie na temat firmy Northman Krzysztof Stępniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Northman Krzysztof Stępniak
  • Przemysłowa 10