Atlas-Poland Sp. z o.o.

Rumia

Opinie o Atlas-Poland Sp. z o.o.

Yep

Czy to prawda że Dyrektor Handlowy M a t i kradnie prowizję PH i wszystko sam sprzedaje? Czy w tej firmie można zarobić? Wypłacają dobre prowizje/pensje na czas itp.?? Z góry dziękuję za wszelkie info.

Polo

Cześć, Prośba o opinię na temat pracy jako handlowiec. Dziękuję

slaw
@Polo 22.03.2017 08:43

niech faktycznie ktoś coś napisze odnośnie kasy w tej firmie

kolo

Właśnie orientuje się ktoś ,,,jaka kasa na doratcę technicznego ??? Jakie regiony i oczywiście produkt...

Pollack

Jakieś szczegóły odnośnie finansów na sanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego? Jaka podstawa, jakie realne premie, ktoś wie?

Megi

Generalnie bardzo rzeczowy szef (Niemiec) .. to na plus. Warunki finansowe dobre (o ile uczciwie pracujesz). Towarzystwo do pracy ok... niestety jest jeden bardzo istotny szkopuł w postaci szefowej. Żona szefa (polska artystka) wciska swój nos gdzie się da, wydaje się jej że zna się na wszystkim... nie znając się w rzeczywistości na niczym... robi problemy tam gdzie ich nie ma. Praca w ATLAS Poland jest ok.. o ile nie będziesz miał nic wspólnego z w/w panią Małgosią. Raz jej podpadniesz, już cię nie ma.

Zostaw opinię o Atlas-Poland Sp. z o.o. - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlas-Poland Sp. z o.o.